Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. Witam. Dzięki julo23. Czytałem o tych oponkach ale najlepiej zapytać kogoś kto ma i wie jak się zachowują. Prawdopodobnie jutro będę je zamawiał jak nic ciekawszego nie będzie i w sobotę przekładka felg i opon na letnie. Pozdrawiam
  2. Witam. Jeździ ktoś na oponach VREDESTEIN Ultrac Sessanta 225/40R18 92 Y ? Jestem zainteresowany kupnem całego kpl i chciałbym uzyskać opinię osób które śmigają na tych oponach. Pozdrawiam
  3. witam. też się zastanawiam nad nexenami. z mojej strony prawdopodobnie padnie na wzór n3000 pozdrawiam
  4. Witam ponownie. Słyszałem że nexeny to rozsądny wybór pomiędzy jakością a ceną. Oglądałem i znalazłem kilka typów, jakie polecacie: Nexen N9000 225/40R18 92Y (mój typ ze względu na wzór bieżnika ale nie ma ich w kraju i mogą zamówić ale nie wiedzą z jaka datą prod. tzn. mogą przyjść z datą 2009r) Nexen N3000 225/40R18 92Y Nexen N6000 225/40R18 92Y Nexen N8000 225/40R18 92Y
  5. Niop fele są ok Napiszcie jakie opony tzn. jaka firma jest ok dla spokojnej jazdy bez szaleństwa. Przedział cenowy 300 do 500 zł/szt
  6. Witam. Zima się powoli kończy więc zaczynam przymiarki do zamiany opon na letnie. Felgi które kupiłem to asa bbs gt2 18" i do tych felg a w szczególności do autka a4 b6. Mam na uwadze oponki 225/40 lub 235/40. Proszę o info jakie firmy są ok, stosunek ceny do jakości. Pozdrawiam
  7. Witam forumowiczów. Mam pytanie dotyczące zakończenia dekoru od strony kierowcy a mianowicie : wersja którą miałem przed wymianą - z lewej strony jest mały dekor soul (nad pokrętłem świateł) i jest on zakończony ok tzn ma wywinięcie i zakrywa bok - jak wchodzisz nie widzisz szczeliny pomiędzy dekorem a deską. Kupiłem dekory 1nk i są super ale ten mały dekor nie ma tego wywinięcia i jest na prosto - jak wchodzisz do autka to niestety widać szczelinę. Jak zakryć tą szczelinę ? Może ktoś przerabiał ten mały problemik? Pozdrawiam
  8. Witam. Fele zamówione padło na ASA BBS 18" i jutro do mnie jadą. Teraz czas na oponki. Pozdrawiam
  9. Jazda z tym profilem ok na naszych szatańskich drogach ??
  10. Witam. Prawdopodobnie kupię felgi asa bbs z linku: http://allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-audi-mercedes-i2115589313.html I teraz rodzi się pytanie czy: przy obniżonych sprężynach i dodanych dystansach nic nie będzie obcierać itp ? Jakie najlepiej kupić opony 225 lub 235 /40 czy może 45 ? Pozdrawiam
  11. felgi ciąg dalszy: mam do wyboru coś takiego: http://allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-rs4-style-a3-a4-a6-a8-i2114958128.html lub http://allegro.pl/asa-bbs-17-5x112-audi-vw-merc-i2082517637.html ma ktoś coś podobnego ??
  12. no to teraz wbiliście mi szpilkę czyli obstawiam na 215/45/R17 (małe odchyłki od rzeczywistej prędkości) lub (po długim namyśle) 225/45/R17 hmmm ciężka sprawa
  13. to nie wielka różnica, myślałem że większa będzie teraz mam 205 na 16" i wydaje mi się że 215 to max ale jak piszesz 205 obecnie jest spoko
  14. Witam. Chciałbym zapytać zorientowanych w temacie jakie jest ewentualne przekłamanie licznika jeżeli założę do b6ki opony w roz. 215/45/R17 ? Nie chcę zakładać 225 lub 235 bo to chyba nie na nasze koleiny. Pozdrawiam
  15. autko na wiosnę będzie na niższych sprężynach więc spoko ale nie wiedziałem że 215 nie halo dajcie więcej info pozdrawiam
  16. witam dokładnie nie wiem myślę że 1200 zeta wiem że nie kupie za to cud firmowych ale do normalnej jazdy nie wyścigowej powinno wystarczyć. myślałem jeszcze o takim rozwiązaniu : Nankang NS-2 215/45R17 91V opinie ma raczej dobre - wiadomo że nie wszystkim spasują pozdro
  17. Witam. Nadszedł czas na kupno fel 17ek i opon letnich do kpl. Mam pytanie dla posiadaczy i użytkowników opon : Sunny SN3800 215/45R17 91W XL jakie są w użytkowaniu na suchej i mokrej nawierzchni, hamowanie itp. Pozdrawiam
  18. Witam. Felgi jak felgi - będziesz miał pecha to kupisz oryginalne uszkodzone. Kolega kupił do paska chińczyki i jest zadowolony. Kupisz na alle z gwarancją od 1 roku do 3 lat i masz nówki a nie używki porysowane lub zajechane na polu. I chyba najważniejszy punkt programu czyli - nie każdemu podobają się oryginalne fele audi. Ja też przymierzam się do fel i prawdopodobnie alle lub coś z momo itp. Pozdro
  19. Witam. Aktualnie zakończyłem projekt wymiany radia na 2 din. Kupiłem symphony 3 - gra super :> Efekt końcowy naprawdę super. Dziękuje wszystkim za informacje oraz porady.
  20. Dokładnie, Jutro muszę do mechanika podjechać i wtedy zobaczę na 100% co jest nie tak ale dźwięk jest naprawdę wkurzający. Pozdrawiam
  21. Witam. Obecnie nie mam radia w samochodzie i słyszę dziwne dźwięki coś jakby tarcie przy dodawaniu gazu. Jak puszcze gaz jest cicho. Natomiast jak załączyłem klimatyzację to w/w dźwięku nie ma lub jak dla mnie jest już niesłyszalny. Czy jest to już objaw zatarcia łożyska klimy czy jeszcze coś innego ? Pozdrawiam sprzedaż bez uprawnien
  22. jeżeli chodzi o ori używki to tylko coś z takiego wzoru: http://moto.allegro.pl/felgi-audi-17-s-line-a4-a6-a8-passat-i2035635277.html ale to wszystko dopiero jak sprzedam oponki 16"
  23. tak, mam upatrzony jeden typ ale dostać go w dobrym stanie graniczy z cudem - przeważnie wyglądają tak jakby ktoś jeździł po polu
  24. jasne, albo nowe, albo używki ori np. http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a4-a5-a6-a8-q5-wzor-r8-i2040117841.html cena +- 1500 zł
  25. Witam. Mam pytanie do osób z forum które miało doświadczenie, kupili lub są posiadaczami felg aluminiowych kupionych na allegro - jakie są, czy opłaca się kupić tzn. cena/jakość. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.