Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. z tej firmy jeszcze nie miałem kosmetyków tylko z opinii wiem że są ok
  2. to jutro zamówię Nielsen Tar&Glue Remover a po polerce zastosuję Turtle waxa albo K2
  3. jeszcze jedne pytanie do kolegów a mianowicie: po wykonaniu polerki chciałbym nałożyć wosk - jaki jest najlepszy ? pozdrawiam
  4. najmniej roboty będzie z użyciem preparatu kolegi vario tak się zastanawiam czy zrobić to przed oddaniem samochodu do lakiernika czy zostawić to lakiernikowi. i tak mam zamówione polerowanie autka
  5. witam i proszę o radę w poniedziałek zrobiłem autkiem 300 kilosów było gorąco itp. dzisiaj myłem autko i okazało się że mam na masce i dachu masę malutkich kropek. wydaje mi się że są to ślady pylenia drzew - po lekkim zdrapaniu paznokciem kropki znikają. Jest środek chemiczny który usunie takie coś ?? W tym tygodniu daję autko do lakiernika w celu lakierowania dokładek pod kolor oraz polerowania autka - polerka tez powinna to usunąć. Jeżeli ktoś zna środek do mojego problemu to proszę o info pozdrawiam
  6. Witam Posiadam w swojej a4 radio audi symphony III ze zmieniarką na 6cd i chciałbym dobrać do tego głośniki. Głośniki maja być w przednich drzwiach oraz chcę dołożyć nowe na tylna półkę. Barwa dźwięku jak najbardziej pod oryginalne - mnie osobiście się podoba. Jakiej firmy polecacie głośniki żeby było wszystko ok ? Pozdrawiam
  7. witam ja robiłem program w ctr tuning u kolegi Mumina i Darka z forum seat i vw nie mają warunków jak w nasa czy coś podobnego ale znają się na autkach jak mało kto polecam za fachową obsługę i dobrą cenę
  8. witam ponownie byłem Panowie na programie u kolegi Mumina z ctr termin ustalany przez fona - czekałem 5 dni bez żadnych ale itp autko miało seryjnie 134,8 kucyki i moment 315,8 obecnie po programie odpowiednio 160,8 oraz 362,1 cena takiej zabawy w moim przypadku 800 zł + regulacja pompowtrysków 100 autko jak nowo narodzone a moc przy moim ogumieniu 225/40R18 jest moim zdaniem bardzo duża - porównując do poprzedniego stanu więc nic tylko dzwonić i jechać pozdrówko
  9. właśnie się do niego wybieram mają dobrą cenę i wyczytałem że facio jest ok
  10. witam. robił ktoś program w firmie ctr tuning z kędzierzyna koźla ?
  11. witam Forumowiczów jestem na etapie wyboru czujników parkowania proszę o radę jakie są najlepsze mechanik poleca valeo wszystkie rady i propozycje mile widziane pozdrawiam
  12. witam ja jutro dzwonie do dyno i umawiam się indywidualnie co do grupy i zachowania ali już zostało wsjo napisane
  13. mnie ? o nic facet przygrał z nami w wacka na 100% - i to nie podlega dyskusji z drugiej jednak strony jak popatrzysz to ile osób dzwoniło do niego ?? dwie ? a temat proponuję usunąć bo już się przedawnił
  14. nie ma facetów z jajami albo jadę na grupówkę albo nie i po temacie a takie tam może, ale, po co itp nie wchodzi w grę chcesz mieć 170 kucy albo dalej np. 130 jak chcesz zostać przy swoim to nie pisz że chcesz na program jechać
  15. witam ostatnio robiłem regenerację turbiny. miałem tzw. notlauf czyszczenie, wyważenie i wymiana części zużytych razem z montażem zamknęło się w cenie 550 zł fakt że u znajomego mechanika teraz chodzi jak lala polecam regenerację ale poszukaj firmy lub mechanika który zrobi to za normalna kasę a nie skasuje 1300 zeta
  16. w sumie i racja z mojej strony temat grupówki upadł pozdrówko dla wszystkich
  17. Panowie czyli co ? Robimy nową listę albo temat zamykamy ??
  18. tak masz rację - utlenia się cynk nasi zachodni przyjeciele mają problem z położeniem powłoki idealnie w miejscu rynienek i tu pojawia się w/w problem a zarazem zarobek dla lakiernika
  19. mały młotek i kilka razy delikatnie w śrubkę i próba odkręcenia miałem podobny przypadek ale z wymianą żarówki w tablicy rejestracyjnej - tzn. nie mogłem odkręcić śrubek i zadziałał młotek i małe uderzenia więc motto się sprawdza że bez młotka....
  20. możliwe, możliwe mam a4 b6 i dzisiaj właśnie byłem u lakiernika z tym właśnie problemem powiedział że to norma w a3 i a4 (norma nie znaczy że wszystkie muszą mieć ten problem) w maju jadę usunąć ten problem do w/w lakiernika
  21. jak chcemy to możemy wznowić grupówkę ale czy ma to sens ??
  22. witam nic nie załatwimy dzwoniłem, pytałem i najbliższe terminy to początek czerwca - maj już jest całkowicie zajęty a teraz to już chyba wrzesień Panowie jak nie wiecie o co chodzi to chodzi o kasiorkę po kija robić rabaty, upusty jak ludziska podobną walą się oknami i drzwiami więc w tym przypadku jesteśmy potraktowani jak zło konieczne bez konsekwencji ale zastanawia mnie jedno - po co odpisywał na list z zapytaniem i dał ofertę z warunkami do grupowego jak i tak nie chciał tego nam zrobić nic "chłopaki nie płaczą " 1200 zeta w zęby i wio
  23. dokładnie,zostaliśmy olani jeżeli ktoś daje termin do realizacji i osobny termin na rejestracje telefoniczną to chyba coś znaczy ?? albo się mylę ?? jeżeli chodzi o termin to żaden nie jest przekroczony przez nas od początku chyba w dyno założyli że mają nas gdzieś i to by było chyba wsjo na ten temat a już prawie było 10 szt
  24. nie znam gościa osobiście ale z postów wynikało że jest ok ale po takim zagraniu zaufanie powinno lecieć w dół jak u kol. Tuska dokładnie masz racje Daniel sam wysłał list jak Julek Cezar z danymi wytycznymi od stanu autka po daty i terminy a tu....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.