Treść opublikowana przez aborygen
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
z tej firmy jeszcze nie miałem kosmetyków tylko z opinii wiem że są ok
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
to jutro zamówię Nielsen Tar&Glue Remover a po polerce zastosuję Turtle waxa albo K2
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ok spoko
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
jeszcze jedne pytanie do kolegów a mianowicie: po wykonaniu polerki chciałbym nałożyć wosk - jaki jest najlepszy ? pozdrawiam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
najmniej roboty będzie z użyciem preparatu kolegi vario tak się zastanawiam czy zrobić to przed oddaniem samochodu do lakiernika czy zostawić to lakiernikowi. i tak mam zamówione polerowanie autka
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
witam i proszę o radę w poniedziałek zrobiłem autkiem 300 kilosów było gorąco itp. dzisiaj myłem autko i okazało się że mam na masce i dachu masę malutkich kropek. wydaje mi się że są to ślady pylenia drzew - po lekkim zdrapaniu paznokciem kropki znikają. Jest środek chemiczny który usunie takie coś ?? W tym tygodniu daję autko do lakiernika w celu lakierowania dokładek pod kolor oraz polerowania autka - polerka tez powinna to usunąć. Jeżeli ktoś zna środek do mojego problemu to proszę o info pozdrawiam
-
Jakie głośniki do radia audi symphony III ???
Witam Posiadam w swojej a4 radio audi symphony III ze zmieniarką na 6cd i chciałbym dobrać do tego głośniki. Głośniki maja być w przednich drzwiach oraz chcę dołożyć nowe na tylna półkę. Barwa dźwięku jak najbardziej pod oryginalne - mnie osobiście się podoba. Jakiej firmy polecacie głośniki żeby było wszystko ok ? Pozdrawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
witam ja robiłem program w ctr tuning u kolegi Mumina i Darka z forum seat i vw nie mają warunków jak w nasa czy coś podobnego ale znają się na autkach jak mało kto polecam za fachową obsługę i dobrą cenę
-
Grupowy chiptuning Katowice?
witam ponownie byłem Panowie na programie u kolegi Mumina z ctr termin ustalany przez fona - czekałem 5 dni bez żadnych ale itp autko miało seryjnie 134,8 kucyki i moment 315,8 obecnie po programie odpowiednio 160,8 oraz 362,1 cena takiej zabawy w moim przypadku 800 zł + regulacja pompowtrysków 100 autko jak nowo narodzone a moc przy moim ogumieniu 225/40R18 jest moim zdaniem bardzo duża - porównując do poprzedniego stanu więc nic tylko dzwonić i jechać pozdrówko
-
Program w CTR tuning
właśnie się do niego wybieram mają dobrą cenę i wyczytałem że facio jest ok
-
Program w CTR tuning
witam. robił ktoś program w firmie ctr tuning z kędzierzyna koźla ?
-
Czujnik parkowania - jaki ?
witam Forumowiczów jestem na etapie wyboru czujników parkowania proszę o radę jakie są najlepsze mechanik poleca valeo wszystkie rady i propozycje mile widziane pozdrawiam
-
Chip na terenie śląska
witam ja jutro dzwonie do dyno i umawiam się indywidualnie co do grupy i zachowania ali już zostało wsjo napisane
-
Grupowy chiptuning Katowice?
mnie ? o nic facet przygrał z nami w wacka na 100% - i to nie podlega dyskusji z drugiej jednak strony jak popatrzysz to ile osób dzwoniło do niego ?? dwie ? a temat proponuję usunąć bo już się przedawnił
-
Grupowy chiptuning Katowice?
nie ma facetów z jajami albo jadę na grupówkę albo nie i po temacie a takie tam może, ale, po co itp nie wchodzi w grę chcesz mieć 170 kucy albo dalej np. 130 jak chcesz zostać przy swoim to nie pisz że chcesz na program jechać
-
Zakup używanej turbiny "na odległość". na co zwrócić uwagę?
witam ostatnio robiłem regenerację turbiny. miałem tzw. notlauf czyszczenie, wyważenie i wymiana części zużytych razem z montażem zamknęło się w cenie 550 zł fakt że u znajomego mechanika teraz chodzi jak lala polecam regenerację ale poszukaj firmy lub mechanika który zrobi to za normalna kasę a nie skasuje 1300 zeta
-
Grupowy chiptuning Katowice?
w sumie i racja z mojej strony temat grupówki upadł pozdrówko dla wszystkich
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Panowie czyli co ? Robimy nową listę albo temat zamykamy ??
-
Rdza na dachu
tak masz rację - utlenia się cynk nasi zachodni przyjeciele mają problem z położeniem powłoki idealnie w miejscu rynienek i tu pojawia się w/w problem a zarazem zarobek dla lakiernika
-
Śruby tylnej ramki na tablice rej,nie da się odkręcić
mały młotek i kilka razy delikatnie w śrubkę i próba odkręcenia miałem podobny przypadek ale z wymianą żarówki w tablicy rejestracyjnej - tzn. nie mogłem odkręcić śrubek i zadziałał młotek i małe uderzenia więc motto się sprawdza że bez młotka....
-
Rdza na dachu
możliwe, możliwe mam a4 b6 i dzisiaj właśnie byłem u lakiernika z tym właśnie problemem powiedział że to norma w a3 i a4 (norma nie znaczy że wszystkie muszą mieć ten problem) w maju jadę usunąć ten problem do w/w lakiernika
-
Grupowy chiptuning Katowice?
jak chcemy to możemy wznowić grupówkę ale czy ma to sens ??
-
Grupowy chiptuning Katowice?
witam nic nie załatwimy dzwoniłem, pytałem i najbliższe terminy to początek czerwca - maj już jest całkowicie zajęty a teraz to już chyba wrzesień Panowie jak nie wiecie o co chodzi to chodzi o kasiorkę po kija robić rabaty, upusty jak ludziska podobną walą się oknami i drzwiami więc w tym przypadku jesteśmy potraktowani jak zło konieczne bez konsekwencji ale zastanawia mnie jedno - po co odpisywał na list z zapytaniem i dał ofertę z warunkami do grupowego jak i tak nie chciał tego nam zrobić nic "chłopaki nie płaczą " 1200 zeta w zęby i wio
-
Grupowy chiptuning Katowice?
dokładnie,zostaliśmy olani jeżeli ktoś daje termin do realizacji i osobny termin na rejestracje telefoniczną to chyba coś znaczy ?? albo się mylę ?? jeżeli chodzi o termin to żaden nie jest przekroczony przez nas od początku chyba w dyno założyli że mają nas gdzieś i to by było chyba wsjo na ten temat a już prawie było 10 szt
-
Grupowy chiptuning Katowice?
nie znam gościa osobiście ale z postów wynikało że jest ok ale po takim zagraniu zaufanie powinno lecieć w dół jak u kol. Tuska dokładnie masz racje Daniel sam wysłał list jak Julek Cezar z danymi wytycznymi od stanu autka po daty i terminy a tu....