Treść opublikowana przez aborygen
-
Grupowy chiptuning Katowice?
powiem wam szkoda słów na takie zachowanie ale widać że kasa najważniejsza - zresztą to jest motyw przewodni dzisiejszej polski ... a jakbym chciał się umówić na terami za np 3 miechy to zgłoszę się do NFZ a nie prywatnej firmy a nie trzeba było dużo - 10 dni zostawić dla nas zgodnie z ustaleniami w mailu jeżeli by coś nie wypaliło to zawsze można przesunąć gostka z grudnia na nasz termin jestem po nocce ale normalnie kopara opada tylko nie ze zmęczenia ale ..........
-
Grupowy chiptuning Katowice?
dzwoniłem do dyno i Panowie maj jest już obstawiony tylko nie przez nasze autka hahaha śmiech na sali w tym kraju nawet jak ktoś napisze że od 7 do 18 maja grupówka dla forum a zapisy od 16 do 27 kwietnia to jest to tylko pic na wodę fotomontaż miejsc chyba nie było dla nas nawet przed 16 kwietnia tak mi się wydaje więc po co to wszystko ?? zapisy, listy itp
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Panowie, kolega Krzysiek29 łapie się do best 10 czy nie ??? bo termin ma indywidualnie ustalony tj. po terminie grupy ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- punkt 8. Zapisy telefoniczne na terminy 16 - 27 kwietnia. to ktoś jaja sobie robi z nas ??
-
Grupowy chiptuning Katowice?
no kolego z pod 7ki maj a nie czerwiec
-
Grupowy chiptuning Katowice?
jest nas 7szt czyli 6szt dalej potrzeba 4szt
-
Grupowy chiptuning Katowice?
czekam czekam ale coś mi się wydaje że grupówka padła
-
Jaśniejsze miejsca po usunięciu rys
witam haha masz racje mało roboty dla lakiernika a zawsze coś wpadnie. dam fotki ale jestem teraz uziemiony z robotą i myślę ze do soboty dam rade pojadę do lakiernika bo chcę wycenić lakierowanie dokładek zderzaków na kolor autka i zaraz zapytam co i za ile z tym "kotem" pozdro
-
Grupowy chiptuning Katowice?
czyli temat grupowego upadł tak dobrze żarło i zdechło
-
Jaśniejsze miejsca po usunięciu rys
podjadę do lakiernika i zapytam co można z tym zrobić jak będą za duże koszta to tylko magic color z turtle waxa i nówka
-
Jaśniejsze miejsca po usunięciu rys
kot na 100% widziałem jak wskoczył mi na maskę i jak zjeżdża z niej - jakby nie wyciągną tych swoich pazurów zakichanych to by nic nie było a tak mam problem (mały bo mały ale jest) kurde nigdy nie robiłem wodnym na aucie i nie wiem czy potem nie będę musiał jechać do lakiernika
-
Jaśniejsze miejsca po usunięciu rys
haha może i tak jest jak tylko się rozpogodzi to nakładam wosk koloryzujący i jak nówka nie śmigana pozdro
-
Jaśniejsze miejsca po usunięciu rys
no tak, ale ja to robiłem ręcznie a takich obrotów nie mam w nadgarstkach haha ale może masz i rację że coś z lakiem nie tak i jest przytarty za mocno zostaje mi tylko nałożenie wosku koloryzującego i temat zniknie na jakiś czas
-
Jaśniejsze miejsca po usunięciu rys
witam i proszę o radę jesienią ubiegłego roku zrobiłem polerowanie z nałożeniem wosku podjechałem do rodzinki na wizytę i po kilku minutach kot wskoczył na maskę a że ta był gładka jak lód to kociak zjechał w dół ale nie zapomniał wyciągnąć pazurków i zostały rysy miejsca rys przeczyściłem pastą do usuwania rys i ponownie nałożyłem wosk - efekt super. wsjo ok do dzisiaj - po sezonie zimowym wiadomo wosk się zmył i zostały jaśniejsze miejsca po czyszczeniu rys pastą jest na to jakiś sposób czy zostanie mi cały czas nakładanie wosku koloryzującego pozdrawiam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
jasne, dzięki za odpowiedz mam jeszcze jeden pojemnik turtle waxa jak go wyrobię do końca i nie będę zdecydowany na konkretny typ to wtedy zapytam - jak mogę ale normalnie się już boję pytać haha pozdro wielkie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
zawsze najlepiej iść na łatwiznę tak mi się wydaje ?? chyba że chcesz się urobić to nie ma problemu - już poszukałem - dzięki za odpowiedz czyli jak piszesz H4mm3R środki są normalne bez spektakularnej poprawy co do turtle ??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
witam do tej pory używałem kosmetyków firmy turtle wax i byłem zadowolony ale teraz czytam wasze opinie o produktach Meguiars i chyba się przesiądę na ten produkt. proszę o info co kupić i gdzie (chodzi o cenę i czas realizacji zamówienia) dzięki za info
-
Grupowy chiptuning Katowice?
tak jak pisałem wcześniej - cena !!! Fachowiec jest dobry ale cena jednak odstrasza 50% chętnych
-
Grupowy chiptuning Katowice?
coś się zrobiło cicho a zapisy tuż tuż niedobrze
-
Grupowy chiptuning Katowice?
było dużo więcej chętnych niż 10 sztukasów a tu naraz taka pustynia tylko 5 tzw furmanek jeszcze mają czas - od 17 zapisy więc może uzbiera się potrzebna ilość
-
Grupowy chiptuning Katowice?
chyba cena podziałała jak strach ... ale tak poważnie to też myślałem że będzie trochę taniej niż ten kafelek
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no to super, dzięki jeżeli chodzi o wymianę to wystarczy usunąć stary i wlać nowy motul ? osobiście tego robić nie będę ale jak coś to powiem mechanikowi jest ktoś (a jest na pewno ) na forum kto sprzedaje oryginalne oleje motula ? bo czytałem że są też podróbki a takiego nie chciałbym kupić
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mam a4 b6 silnik awx więc motul jak najbardziej będzie ok bez obawy że coś nie będzie halo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam. Wczoraj napisałem wątek dotyczący oleju do silnika ale że napisałem chyba nie fachowo to został skasowany Mam obecnie olej castrol 5W40 Niedługo jadę na program i mam pytanie do osób znających się na olejach itp : - zalać go tym samym czy np.MOTUL SPECIFIC VW 505.01, MOTUL SPECIFIC VW 506.01 dziękuję za odpowiedzi
-
Wymiana oleju
kurde albo ja coś popierniczyłem ? mam dobrego mechanika który zna się na tdi więc chyba ja coś popierdykoliłem z tym oznaczeniem na pewno jest to castrol ale nie daje głowy teraz czy to jest 10w40 czy jakieś inne oznaczenie czyli jaki morał z bajki ?? mogę zmienić na ten motul który podobno jest super czy dalej jeździć na castrolu ?
-
Wymiana oleju
to że mam używać "szukaj "to wiem - ale dzięki za info tak jak napisałem jestem zima w temacie więc szukam konkretnego info i rady co i jak a co do silnika to chyba chodzi od początku na tym oleju i przy wymianie rozrządu machanik tez mi lał ten sam co za granicą