Treść opublikowana przez aborygen
-
ogrzewanie tylnej szyby
jutro podłącze radio i dam znać jaki efekt ogólnie mam pecha podczas instalacji bose bo w tym czasie poszedł moduł centralnej elektryki ale teraz mam nadzieję że skończy się na małej poprawce
-
ogrzewanie tylnej szyby
pytam bo jak miałem podłączone radio to szyba grzała a wymontowałem radio w celu podłączenia bose i musiałem wyjechać bez radia - no i nie grzeje
-
ogrzewanie tylnej szyby
witam mam pytanie : czy działa ogrzewanie tylnej szyby jak jest zdemontowane radio ?
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
tak, dokładnie srebrny 32 piny
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
czyli mogę podłączyć ekran do pinu nr.2 we wzmaku
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
to masz problem z głowy ja może w niedziele zrobię próbę na nowej wiązce a jeszcze spróbuje dać dodatkowa masę do alternatora
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
do czego będziesz podpinał ekran ?
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
teraz mam przewód od Pumy i jest nieekranowany kupiłem teraz skrętkę ekranowaną 4x2x0,75 linka i zobaczymy co będzie na próbę położę ją w samochodzie luzem polutuje przewodziki i zobaczymy niedługo będę mógł pisać pracę dyplomową z pinów i kostek co gdzie powkładać he a gdzie najlepiej dać do masy ekran - do radia czy do wzmaka ?
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
witam teraz nie mam czasu ale w niedziele ostatnie podejście kupiłem nowy przewód ekranowany w lince , nowa kostkę bose (poprzednią szlag trafił przez ciągłe modyfikacje) połączę bezpośrednio sygnałowe z wiązki z pinami (teraz mam połączone z wypuszczonymi kabelkami z kostki) i zobaczymy jak nie będzie poprawy to zostawię to: bo jak jedziesz to nic nie słychać - cały czas masz załączona muzę (przynajmniej ja tak mam ) ale co udało mi się doczytać w necie to może to również być wina alternatora i przewodzików
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
obecnie przód gra z radia a tył na ori kablach do bose i : przód bez zakłóceń a tył znowu zakłócenia po odpaleniu silnika (jakby mniejsze niż przedtem ) nie podłączałem tego osobiscie więc nie powiem Ci jak ale jak mówisz że mam podłączyć ekran do masy radia i masy wzmaka to zapytam czy tak to zrobił - może podłączył tylko do masy radia i jest dalej bez efektu panowie a jak mam rozumieć ten zapis (zaznaczam że z elektroniki i elektryki raczej u mnie kiepsko ) ...Przy aktywnym tyle (nie Bose) nie ma jako takiego ekranu. Masa jest skręcona z żyłą sygnałową tak jak kabelki od szyny CAN. Jak przerabialiśmy audio u kolegi piter220v to zrobiliśmy tak samo z żyłami sygnałowymi przodu - skręciliśmy każdą żyłę sygnałową z masą i pociągnęliśmy tak kabelki przez środek (kanały kablowe pod tunelem i pod kanapą). Wszystko działa pięknie i nic nie buczy... co autor tekstu miał na myśli pisząc że każda żyłę sygnałowa skręcił z masą - radia ?
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
ja nawet jak puszczę wiązkę luzem czyli w środku samochodu to mam te objawy kupiłem teraz kabel ekranowany - na próbę na dwa sygnały i podłączę masę radia do ekranu - zobaczymy co się będzie dziać ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- no i niestety dałem nowe dwa kabelki ekranowane na próbę , ekran do masy radia i dalej są zakłócenie temat bose powoli umiera i wrócę chyba do poprzedniego audio
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
ja już sam zrobiłem ekran na kabelkach (sreberko - to już akt desperacji )i jutro zobaczę jak podłacze go do masy radia jak zadziała to jadę po nowy ekranowany przewód
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
dałem nową wiązkę sygnałową dałem nowe kabelki głośnikowe z przodu (lewe drzwi, prawe drzwi i centralny) tylne kabelki głośnikowe zostały stare ale nie dałem ekranu z masa radia
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
a słyszałeś w głośnikach turbine ? czy tylko samo buczenie
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
ja już dałem trzy wiązki i na każdej jest ten sam objawa a może jest coś nie tak z przewodami na alternatorze albo na świecach ? kable sygnałowe dałem do pin nr. 19 do 22 ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- panowie , przewód który założył mi Puma nie ma ekranu tak mi się wydaje, jest tylko w żelu 6 przewodów może tu jest problem, nie mam ekranu i nie podłaczę go do masy radia f*ck
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
Siemiana już tez pytałem - miał to samo ale opanował to niby przez dociskanie pinów Ja już mam pod kopułką 100 stopni i zaraz pierdykne tym całym bose jak macie jakieś sposoby na ten problem to dostosuje się do wskazówek
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
chyba się poddam bo już to co mogłem to zrobiłem a dalej są zakłócenia tak mi się wydaje że bose będzie sprzedane a ja wrócę do poprzedniej wersji
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
u mnie jak nie mam włączonego silnika to jest ok jak włączę to odzywa się min. turbina
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
kodowanego nie mam na bose - z informacji kolegów nie trzeba go kodować
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
kurcze !!! kto chce zarobić ze śląska ?
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
cześć wszystkim mam takie cos u siebie w mieście podejdzie do mojego problemu FILTR PRZECIWZAKLOCENIOWY 6A DO RADIA (2709056903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany 17-10-2012 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 12:07 ---------- filtr nie zdaje egzaminu - nic nie pomogło więc problem dalej pozostał: co zrobić ?
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
witam jestem obecnie na etapie zakończenia montażu bose I i II etap wszystko montowałem i sprawdzałem bez załączonego silnika i było ok ale po załączeniu silnika słychać zakłócenia oraz turbinkę w głośnikach co jest nie halo że mam takie objawy ? pozdrawiam
-
Bose - brak sygnału na przód
tak, ale to chyba faktycznie jest złudzenie
-
Moduł centralnej elektryki - pomoc w doborze nowego
teraz wróciłem od Siemiana z modułem dzięki za info i za uszczypliwe komentarze
-
Moduł centralnej elektryki - pomoc w doborze nowego
nie narka nic nie chce dokładać chce jeździć haha cały czas świecą mi kierunki i jeździć nie można a autko u elektryka stoi czyli mogę kupić o innym oznaczeniu literowym i będzie działał ?