Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. jutro podłącze radio i dam znać jaki efekt ogólnie mam pecha podczas instalacji bose bo w tym czasie poszedł moduł centralnej elektryki ale teraz mam nadzieję że skończy się na małej poprawce
  2. pytam bo jak miałem podłączone radio to szyba grzała a wymontowałem radio w celu podłączenia bose i musiałem wyjechać bez radia - no i nie grzeje
  3. witam mam pytanie : czy działa ogrzewanie tylnej szyby jak jest zdemontowane radio ?
  4. czyli mogę podłączyć ekran do pinu nr.2 we wzmaku
  5. to masz problem z głowy ja może w niedziele zrobię próbę na nowej wiązce a jeszcze spróbuje dać dodatkowa masę do alternatora
  6. teraz mam przewód od Pumy i jest nieekranowany kupiłem teraz skrętkę ekranowaną 4x2x0,75 linka i zobaczymy co będzie na próbę położę ją w samochodzie luzem polutuje przewodziki i zobaczymy niedługo będę mógł pisać pracę dyplomową z pinów i kostek co gdzie powkładać he a gdzie najlepiej dać do masy ekran - do radia czy do wzmaka ?
  7. witam teraz nie mam czasu ale w niedziele ostatnie podejście kupiłem nowy przewód ekranowany w lince , nowa kostkę bose (poprzednią szlag trafił przez ciągłe modyfikacje) połączę bezpośrednio sygnałowe z wiązki z pinami (teraz mam połączone z wypuszczonymi kabelkami z kostki) i zobaczymy jak nie będzie poprawy to zostawię to: bo jak jedziesz to nic nie słychać - cały czas masz załączona muzę (przynajmniej ja tak mam ) ale co udało mi się doczytać w necie to może to również być wina alternatora i przewodzików
  8. obecnie przód gra z radia a tył na ori kablach do bose i : przód bez zakłóceń a tył znowu zakłócenia po odpaleniu silnika (jakby mniejsze niż przedtem ) nie podłączałem tego osobiscie więc nie powiem Ci jak ale jak mówisz że mam podłączyć ekran do masy radia i masy wzmaka to zapytam czy tak to zrobił - może podłączył tylko do masy radia i jest dalej bez efektu panowie a jak mam rozumieć ten zapis (zaznaczam że z elektroniki i elektryki raczej u mnie kiepsko ) ...Przy aktywnym tyle (nie Bose) nie ma jako takiego ekranu. Masa jest skręcona z żyłą sygnałową tak jak kabelki od szyny CAN. Jak przerabialiśmy audio u kolegi piter220v to zrobiliśmy tak samo z żyłami sygnałowymi przodu - skręciliśmy każdą żyłę sygnałową z masą i pociągnęliśmy tak kabelki przez środek (kanały kablowe pod tunelem i pod kanapą). Wszystko działa pięknie i nic nie buczy... co autor tekstu miał na myśli pisząc że każda żyłę sygnałowa skręcił z masą - radia ?
  9. ja nawet jak puszczę wiązkę luzem czyli w środku samochodu to mam te objawy kupiłem teraz kabel ekranowany - na próbę na dwa sygnały i podłączę masę radia do ekranu - zobaczymy co się będzie dziać ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- no i niestety dałem nowe dwa kabelki ekranowane na próbę , ekran do masy radia i dalej są zakłócenie temat bose powoli umiera i wrócę chyba do poprzedniego audio
  10. ja już sam zrobiłem ekran na kabelkach (sreberko - to już akt desperacji )i jutro zobaczę jak podłacze go do masy radia jak zadziała to jadę po nowy ekranowany przewód
  11. dałem nową wiązkę sygnałową dałem nowe kabelki głośnikowe z przodu (lewe drzwi, prawe drzwi i centralny) tylne kabelki głośnikowe zostały stare ale nie dałem ekranu z masa radia
  12. a słyszałeś w głośnikach turbine ? czy tylko samo buczenie
  13. ja już dałem trzy wiązki i na każdej jest ten sam objawa a może jest coś nie tak z przewodami na alternatorze albo na świecach ? kable sygnałowe dałem do pin nr. 19 do 22 ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- panowie , przewód który założył mi Puma nie ma ekranu tak mi się wydaje, jest tylko w żelu 6 przewodów może tu jest problem, nie mam ekranu i nie podłaczę go do masy radia f*ck
  14. Siemiana już tez pytałem - miał to samo ale opanował to niby przez dociskanie pinów Ja już mam pod kopułką 100 stopni i zaraz pierdykne tym całym bose jak macie jakieś sposoby na ten problem to dostosuje się do wskazówek
  15. chyba się poddam bo już to co mogłem to zrobiłem a dalej są zakłócenia tak mi się wydaje że bose będzie sprzedane a ja wrócę do poprzedniej wersji
  16. u mnie jak nie mam włączonego silnika to jest ok jak włączę to odzywa się min. turbina
  17. kodowanego nie mam na bose - z informacji kolegów nie trzeba go kodować
  18. cześć wszystkim mam takie cos u siebie w mieście podejdzie do mojego problemu FILTR PRZECIWZAKLOCENIOWY 6A DO RADIA (2709056903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany 17-10-2012 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 12:07 ---------- filtr nie zdaje egzaminu - nic nie pomogło więc problem dalej pozostał: co zrobić ?
  19. witam jestem obecnie na etapie zakończenia montażu bose I i II etap wszystko montowałem i sprawdzałem bez załączonego silnika i było ok ale po załączeniu silnika słychać zakłócenia oraz turbinkę w głośnikach co jest nie halo że mam takie objawy ? pozdrawiam
  20. tak, ale to chyba faktycznie jest złudzenie
  21. teraz wróciłem od Siemiana z modułem dzięki za info i za uszczypliwe komentarze
  22. nie narka nic nie chce dokładać chce jeździć haha cały czas świecą mi kierunki i jeździć nie można a autko u elektryka stoi czyli mogę kupić o innym oznaczeniu literowym i będzie działał ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.