Treść opublikowana przez aborygen
-
Moduł centralnej elektryki - pomoc w doborze nowego
dzięki ale ja zima w elektryce i elektronice samochodowej więc nie bardzo kumam o co biega ale widzę że różnią się literkami a co za tym idzie funkcjonalnością czyli teoretycznie inne oznaczenie literowe powinno pasować - tak ?
-
Moduł centralnej elektryki - pomoc w doborze nowego
witam w moim autku siadł moduł centralnej elektryki o nr. 8E0 907 279 końcówka literowa według aso D lub A muszę kupić taki sam czy inne oznaczenie literowe tez może być ? jak tak to jakie ? pozdrawiam
-
Bose - brak sygnału na przód
już wszystko jasne zostały zamienione kabelki i zamiast dwa z lewego i dwa z prawego było jeden z lewego + jeden z prawego teraz czekam na piny i podłączam do wzmaka powiedzcie mi czy przód gra ciszej od tyłu w bose ? (jeszcze nie wymieniłem głośników na bose) bo mam takie wrażenie
-
Bose - brak sygnału na przód
czyli jest opcja że przez brak odpowiedniego kodowania nie gra przód a co z tym piszczeniem ? ---------- Post dopisany 08-10-2012 at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 15:46 ---------- dzisiaj odłaczyłem kable głośnikowe od wzmaka podłaczyłem do sygnału normalny głośnik z kina domowego i na wyjściu normalnie gra a jak mostkuje ten kabel z kina do nowej wiązki na przód dalej nie gra - szok i masakra. co może byc nie tak
-
Bose - brak sygnału na przód
cześć do tego sprawdzenie muszę mieć kompa czy przez samo radio można ? pozdrawiam
-
Bose - brak sygnału na przód
Witam. Dzisiaj robiłem a raczej przyglądałem się jak kolega PUMA ciągnie u mnie kabelki do bose - etap I i II Po pociągnięciu wszystkiego wzmak nie zatrybił. Ale po powrocie do domu wpadłem na pomysł odłączenie zasilania. I po tym zabiegu wzmak zatrybił i dał sygnał na tył. Ale kurcze coś mi piszczy lekko - co ? I co z przodem ? Dajcie jakieś możliwości. Radio które mam to symphony III
-
skrętka sygnałowa do bose
jeżeli nie odezwie się PUMA bo ma mi zamontować całe bose razem z kablami to się na pewno odezwę jeżeli chodzi o kable to radio - wzmak bose, tam z opisu jest potrzebna wiązka ekranowana 5x 0,35 + dodatkowo 1 ekran a głośnikowe to już nie problem ale jak będą mieli to kupie wszystko w kpl
-
skrętka sygnałowa do bose
wszystkie od radia do wzmaka
-
skrętka sygnałowa do bose
u mnie nie ma takiego przewodu już obdzwoniem wszystkie dostępne adresy i kaplica
-
Prośba o pomoc przy podłączniu bose
no to dałem szwagrowi do czytania bo ja zima z takich spraw rozebrałem tył, wymieniłem bas w półce i teraz muszę połaczyć odpowiednie kabelki ze starej wiązki do pinów w kostce ale kurde jakie ? u mnie jak u ruska wsjo czarno na białym ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- jeszcze dla informacji podam że nie miałem kostki tej niebieskiej - była uwalona ! kabelki oczywiście są zgodne z kolorami podanymi w temacie przeróbki 1 etapu
-
Prośba o pomoc przy podłączniu bose
witam mam problem z podłączeniem bose no może nie ja ale to moje autko a szawgier powiedział że to zrobi a teraz jest zima więc i tak ja mam problem:( więc proszę o pomoc jaki kabelek do jakiego pinu podłączyć - tak żeby na razie grał tył mam cały kpl bose jakby był ktoś chętny do pomocy to dajcie znać na GG 2071656 lub fona - daj sygnał a ja oddzwonie 794377655
-
skrętka sygnałowa do bose
witam podejdzie do bose skrętka sygnałowa z poniższej aukcji: Kabel FTP skrętka 5E ekranowany 8x0,5mm NA METRY (2596443959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Bose schemat pinów
pięknie dziękuję
-
Bose schemat pinów
witam szukam schematu pinów dla wzmacniacza bose 32 piny co gdzie połączyć szukam obecnie i nie mogę znaleźć na forum całej rozpiski na kpl. przeróbkę przód +tył bose jeżeli jest ktoś z Kolegów w posiadaniu to proszę o info pozdrawiam
-
gdzie jest wzmacniacz w sedanie
chce zmienić całe audio na bose i w moim autku mam głośniki w tylnych drzwiach ale nie grają i zastanawiam się czy jest pociągnięty kabel do wzmacniacza o ile takowy jest
-
gdzie jest wzmacniacz w sedanie
witam Panowie gdzie w sedanie jest ukryty wzmacniacz ?
-
Bose - prośba o rady lub pomoc
witam kolegów potrzebuję pomocy przy wymianie ori nagłośnienia audi na audio bose. moje radio to symphony III mam cały kpl. bose do sedana tzn: 4x głośnik na drzwi, głośnik pod półkę oraz wzmak chcę się zabrać za wymianę ale muszę od czegoś zacząć więc proszę o radę od czego jak z podłączeniem przewodów do wzmacniacza ?
-
Bose z B7 do B6 ?
tego zestawu juz nie ma ale powiedzcie mi koledzy co kurna muszę mieć żeby to wszystko poficować tzn połączyć żeby grało
-
Nie grzeje fotel
ja miałem w moich wszystko ok grzeją super te kupiłem i tez miały grzać a tu zonk - moja strona dupsko nie grzeje jak poprawi się pogoda muszę to zobaczyć bo denerwująca sprawa
-
Nie grzeje fotel
haha to by był tani interes jak przestanie padać to zrobię akcje fotel i zobaczę co z nim nie halo ciekawe co odpisze sprzedający
-
Nie grzeje fotel
da się to zrobić bez rozbiórki tapicerki ?
-
Nie grzeje fotel
haha jak już są grzane to mają grzać i tyle a jak masz stołki to zmień na fotele będzie git hahaha
-
Bose z B7 do B6 ?
no to teraz muszę poszukać kogoś kto by mi to zrobił
-
Nie grzeje fotel
witam mam mały problem kupiłem fotele kubełkowe skóra i alkantara grzane i elektryka lędźwie grzeją super mocno natomiast dupsko od kierowcy czyli mój nie grzeje wcale jaki może być powód ? są osobne wtyki do lędźwi i dupska pod fotelem ? proszę o radę bo zima kurna idzie
-
Bose z B7 do B6 ?
to teraz jeszcze muszę wiedzieć jaka ta wtyczka ma być 25 albo 32 piny ceny w aso odpowiednio 49 oraz 75 zeta ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- hahaha chyba sobie daruje ten projekt