Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie grzeje fotel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam mały problem

kupiłem fotele kubełkowe skóra i alkantara grzane i elektryka

lędźwie grzeją super mocno natomiast dupsko od kierowcy czyli mój nie grzeje wcale

jaki może być powód ?

są osobne wtyki do lędźwi i dupska pod fotelem ?

proszę o radę bo zima kurna idzie ;)

Opublikowano

Co z tego ze zima idzie ? Mi nigdy w aucie zimno nie bylo, a nie mam grzanych stolkow.

A cytujac innych z kazdym problemem, podepnij vaga ....

Opublikowano
  • Autor

haha jak już są grzane to mają grzać i tyle

a jak masz stołki to zmień na fotele będzie git ;) hahaha

Opublikowano

powiem Ci że naciskając mocno np. kolanem w jednym punkcie na siedzisku, mata może ulec uszkodzeniu i już nie grzeje - wtedy raczej wymiana maty

nie powiem Ci jak sprawdzić to i czy możliwe są jeszcze inne opcje np. rozłączenie się jakiś styków itp. bo tego akurat nie wiem, ale w taki sposób jak opisałem wyżej, uszkodziła się mata u mojego taty w pasku. U mnie w A4 grzeją wszystkie :)

Opublikowano

Kolego sprawdz maty grzewcze czy nie ma gdzieś przerwanego przewodu.U mnie nie grzały d*py a boki grzały.Miałem przepalony przewód grzewczy w przedniej czesci fotela w lewym rogu.U Ciebie obstawiam to samo bo maty są podzielone na różne sekcje nie kojaże ile ale w zwykłych fotelach na 3 (oparcie ,centralnie i boki siedziska)

Opublikowano
  • Autor

da się to zrobić bez rozbiórki tapicerki ?

Opublikowano

Jeśli masz gdzieś dalej przerwany przewodzik niż z przodu fotela to bez jego wyciągnięcia i demontażu tapicerki się nie obejdzie.

Opublikowano
da się to zrobić bez rozbiórki tapicerki ?

niestety:doh: wysyłaj fotla to Ci go naprawie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

haha to by był tani interes

jak przestanie padać to zrobię akcje fotel i zobaczę co z nim nie halo

ciekawe co odpisze sprzedający ;)

Opublikowano
Co z tego ze zima idzie ? Mi nigdy w aucie zimno nie bylo, a nie mam grzanych stolkow.

A cytujac innych z kazdym problemem, podepnij vaga ....

Denerwują mnie tacy ludzie. NIe masz pojęcia o VAG-owaniu auta to nie zabieraj głosu.

U mnie mam to samo tylko ja mam naleśniki. Oparcie grzeje boki siedziska grzeją a środek nie. Dlatego pisałem do Ciebie gdzie można Twoje fotele odebrać bo wziąłbym je dla samych mat grzewczych:decayed: ale trochę za daleko jechać.

Opublikowano
  • Autor

ja miałem w moich wszystko ok grzeją super

te kupiłem i tez miały grzać a tu zonk - moja strona dupsko nie grzeje

jak poprawi się pogoda muszę to zobaczyć bo denerwująca sprawa

Opublikowano
wysyłaj fotla to Ci go naprawie:decayed:

A recaro w elektryce dałbyś radę rozebrać:question::naughty:

I złożyć:question::naughty::naughty: Tak, żeby działało:question::question::question: :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

zasada działania ta sama więc czemu nie:decayed:

Opublikowano
zasada działania ta sama więc czemu nie:decayed:

Ale więcej popsuć można:naughty::naughty::decayed:

Ale czuję, że będę się musiał do Ciebie uśmiechnąć :decayed::friends::cheesy::buhaha::drool3::grzywa::lol1::cwaniak::pilot::radocha::przebiegly:

Bo zima idzie - a siedzisko i oparcie nie grzeją:dontknow::smutas:

  • 6 lat później...
Opublikowano

Ja mam trochę inny problem u mnie przednie fotele przestały grzać , przeczyscilem kostki pod fotelami i jeden od pasażera znowu grzeje a od kierowcy nic... Żadnych błędów nie ma . Co to może być ?

Opublikowano

Już działają :) okaokazala się wtyka nie stykała się dobrze ... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.