Treść opublikowana przez aborygen
-
Wymiana oleju
Witam. Powoli dobiega czas wymiany filtrów i oleju w moim autku. Cały czas chodzi na castrol 10w40 i ja jako laik w tematyce mechanicznej samochodów nie widzę nic złego ale to ja Proszę o opinie i rady czy zostawić go dalej na tym oleju czy może zmienić na chwalony motul ? W przyszłym miesiącu mam zamiar jechać na program do Aligatora - nie wiem czy ma to znaczenie do nowego/starego oleju. Pozdrawiam
-
Grupowy chiptuning Katowice?
no kurcze właśnie nie mam czasu albo zmiany w pracy albo obowiązki rodzinne ale może coś do tego czasu wykombinuje jestem z okolic Tarnowskich Gór - jak ktoś jest z tych stron niech da znać chętnie podjadę i coś na rozgrzewkę zabiorę
-
Grupowy chiptuning Katowice?
też chciałbym sprawdzić czy moje autko jest ok przed przyjazdem na program ale niestety nie mam nikogo kto by mi zrobił tzw. logi z drugiej strony jak mam dać 150 zł za podłączenie do kompa to u Aligatora dam 200 i prawie na to samo wychodzi jak autko nie spełni oczekiwań pod kątem programu to mówi się trudno i wio do domu
-
Grupowy chiptuning Katowice?
witam a więc wstępnie rezerwuję termin 12.05 chyba że coś się zmieni ale to ustalimy z p. Wojtkiem telefonicznie 1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05 2. Pretor A4 B6 AVF - termin 14.05 3. kolokk A4 B6 AWX - termin 7.05 4. aborygen A4 B6 AWX - termin 12.05 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
Witam ja mam chyba cztery takie wgniotki od drzwi Cymbałów ale już się rozglądałem za ich usunięciem - metoda bezlakierowa, bezinwazyjna (jest kilka metod, sposobów uzyskania powierzchni do stanu przed uszkodzeniem) ceny chyba około 50 zł/punkt - jak masz kilka wtedy indywidualnie się można dogadać z fachowcem
-
Grupowy chiptuning Katowice?
witam ponownie. dzisiaj dzwoniłem do p. Wojtka w sprawie programu i tak jak pisał najpóźniej max do 27 kwietnia rejestracja z mojej strony muszę czekać jak najdłużej ponieważ pracuje na zmiany i muszę dobrać termin najbardziej optymalny dla mnie żeby nie kolidował z pracą. więc wpiszę się na listę na samym końcu chyba że nie wydolę ze zmianami wtedy niestety indywidualnie
-
Rysa na przedniej szybie
nie, nic nie kombinuje czekam na większe zużycie i do wymiany razem z wycieraczkami
-
Rysa na przedniej szybie
nie pęknięta nie jest. tak jak piszesz wykończe ją razem z tymi wycieraczkami co mam a potem kupie nową szybę + kpl ramiona z wycieraczkami aero
-
Grupowy chiptuning Katowice?
witam. tak, poważnie jeżeli cena będzie ok 1. Pretor A4 B6 AVF 2. domialex - A6 C5 AWT (pod warunkiem że będzie to możliwe po świętach) 3. turzol A4 B6 AVF Q 4. pralinen A4 B6 AWX 5. piotrekf3ke - A4 B6 AVF ( termin na po świętach ) 6. gregski - A4 B8 3.0 CAPA 7. darecy - A4 B8 2.0 CAGC 8.aborygen - A4B6 AWX
-
Grupowy chiptuning Katowice?
o widzisz to konkretna odpowiedz więc dajcie mi znać jak już będziecie coś wiedzieć na bank wstępnie możecie mnie dopisać do listy pacjentów
-
Wymiana szyby przedniej
masz racje - jak już to nówka. jakiś czas temu widziałem w dziel sprzedam nówki szyby do b6ki wszystko na spokojnie to nie jest rysa szerokości 10cm ale z dzisiejszej obserwacji wynikło że jest kilka odprysków od kamyków + rysy których wcześniej nie widziałem a że ta dzisiejsza mnie bardzo zdenerwowała a może bardziej ten dupek który umył mi autko od dachu po koła więc ruszyła procedura wymiany na nową. spokojnie będę na niej jeździł. obecnie jestem na etapie zwiększenia mocy do 165 kucy więc to ma pierwszeństwo
-
Grupowy chiptuning Katowice?
witam ponownie i jak z tą ceną przy 10szt ?? pytałem już wcześniej ale nikt nie odpowiedział cena przy indywidualnej przeróbce to przedział 1000 do 1200 zł
-
Wymiana szyby przedniej
tego Ci nie powiem bo cały tył razem z pasażerami mam szyby przyciemniane. ale jak piszesz że jest lekko zielony to ok na razie poczytam jeszcze o tych szybach, może będzie ktoś sprzedawał ori w odpowiednim dziale
-
Wymiana szyby przedniej
a powiedz mi co to za opis szyby : szyba zielona pas szary jaki jest kolor szyby w ori - też zielony ?
-
Wymiana szyby przedniej
No właśnie że jest wyczuwalna pod paznokciem - nie jest szeroka ale jest. A że mam fioła na takim punkcie to mi przeszkadza - nie żebym był jak telewizyjny Monk Musiało wpaść jedno ziarenko piachu/syfu pod wycieraczkę no i sru poszło.
-
Wymiana szyby przedniej
Witam. Po dzisiejszej ulewie i jeździe kierowców debili mam ryse na szybie przedniej. Z tego co już się dowiedziałem polerowanie odpada a inwestycja na specyfiki do szyb to wydatek w błoto. Więc muszę się zastanowić nad wymianą na nową. Z tego co już przeczytałem na forum to najlepsze są z firmy PILKINGTON. W oryginale mam szybę z pasem fioletowym a w necie znalazłem z w/w firmy szybę zieloną z pasem szarym. Jaka jest różnica o ile jest pomiędzy tymi szybami ? Pozdrawiam
-
Rysa na przedniej szybie
Witam. Jest możliwość usunięcia rysy z przedniej szyby ? Dzisiaj jeden dupek wpierniczył się do dziury z wodą/syfem bez zatrzymywania się i niestety byłem w złym miejscu i złej godzinie. Jest to jedna rysa/ryska po ruchu wycieraczki. Jest jakaś sprawdzona metoda na usunięcie tej rysy czy lepiej darować sobie i zapykać szybę do końca i kupić nową ? Pozdrawiam
-
Felgi z AluCenter prośba o opinię.
z Korei to mam ori asa bbs a z trwałością tych od kangurów czy chińczyków to jak trafisz - albo 6ka i masz miliony albo 2ka i nie masz nic wszystko zweryfikują polskie drogi
-
Felgi z AluCenter prośba o opinię.
witam też chciałem kupić u nich repliki rs4 wszystko było fajnie do momentu jak zapytałem o firmę i kraj produkcji tych feli, odpowiedz : " Producentem felg jest australijskie konsorcjum PDW " Kupiłem używki ale ori w tej samej cenie co nówki ale niewiadomego pochodzenie. Pozdro
-
Osiągi 235/45/17
Dokładnie, przyśpieszanie jest trochę wolniejsze Jestem w fazie decyzji o zwiększeniu mocy z 131 do 165 kucy ale zobaczymy. Muszę popytać jeszcze co i jak
-
Osiągi 235/45/17
Witam. W 2011r jeździłem na ori 205/55R16 lato i zima. Obecnie mam założone na lato 225/40R18 i mogę powiedzieć że: - autko wolniej reaguje na gaz - trzeba wkręcić go na początku o około 400 do 500 obr/min więcej niż przy 205/55R16 żeby było porównywalny efekt. - spalanie - jeszcze za krótko żeby coś powiedzieć ale na pewno od 0,5 do 1l więcej
-
[B6 AWX] Opony Sunny - jakie w praktyce ?
założenia były do 1200 zeta ale trochę dopłaciłem do felg asa bbs musiałem dać coś lepszego i pewniejszego
-
[B6 AWX] Opony Sunny - jakie w praktyce ?
Witam. Niedawno kupiłem Uniroyal Rainsport 2 225/40R18 Mogę powiedzieć że są przyklejone do drogi a najbardziej czuć to przy ruszaniu. Mogę polecić w/w oponki. Teraz czas na moc Pozdrawiam
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Witam. Jaki będzie koszt tej zabawy przy 10 szt ?? Jeżeli przy jednym 1000 zł to może coś taniej ? Napiszcie może też się skuszę
-
Polecane opony letnie
No niestety nie było opon VREDESTEIN na stanie w hurtowni a czas oczekiwania kilka do kilkunastu dni więc wybrałem coś innego a mianowicie Uniroyal Rainsport 2. Miałem jeszcze Falkeny na oku ale z opinii jednak Uniroyal sa lepsze. Tak więc w moim przypadku padło na w/w oponki. Pozdrawiam