Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi z AluCenter prośba o opinię.


Tomcast

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co powiecie o felgach z AluCenter, kupował ktoś u nich? Interesuje mnie ten model:

http://allegro.pl/5735-nowe-felgi-17-5x112-audi-a4-a5-a6-a6-q5-i2204874779.html

Mam A4 B6 Avant w S-line, powinny dobrze wyglądać. Jakie opony byście zaproponowali na taką felgę, chodzi mi o ekonomikę jazdy, niskie opory i komfort żebym nie czuł się jak w taczce, bo zawieszenie i tak mam twarde:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

też chciałem kupić u nich repliki rs4

wszystko było fajnie do momentu jak zapytałem o firmę i kraj produkcji tych feli, odpowiedz :

" Producentem felg jest australijskie konsorcjum PDW "

Kupiłem używki ale ori w tej samej cenie co nówki ale niewiadomego pochodzenie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony byście zaproponowali na taką felgę, chodzi mi o ekonomikę jazdy, niskie opory i komfort żebym nie czuł się jak w taczce, bo zawieszenie i tak mam twarde:)

polecam Pirelli Cinturato P7 :) wygrywają w większości testów opon, cena - uważam , adekwatna do jakości i wiele osób je poleca:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

też chciałem kupić u nich repliki rs4

wszystko było fajnie do momentu jak zapytałem o firmę i kraj produkcji tych feli, odpowiedz :

" Producentem felg jest australijskie konsorcjum PDW "

Kupiłem używki ale ori w tej samej cenie co nówki ale niewiadomego pochodzenie.

Pozdro

No właśnie o to chodzi, żeby ktoś się wypowiedział na temat trwałości, bo to że są z Australii czy innej Korei jeszcze ich nie przekreśla polskie drogi weryfikują wszystko :)

A te Pirelki jaki rozmiar? Myślałem nad 205/50 R17 ale chyba ciężko byłoby naciągnąć może 215 lub 225 jakby to się odbijało na spalaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony byście zaproponowali na taką felgę, chodzi mi o ekonomikę jazdy, niskie opory i komfort żebym nie czuł się jak w taczce, bo zawieszenie i tak mam twarde:)

polecam Pirelli Cinturato P7 :) wygrywają w większości testów opon, cena - uważam , adekwatna do jakości i wiele osób je poleca:wink:

ja jestem zrqazony do Pirelli, kupiłem kiedyś nówki P6000 i w 2 sezony poszły do zera, a wcale nie jeździłem na nich ostro, fakt trzymały się bardzo fajnie,ale bierznik schodził jeszcze lepiej, jak je wywalałem to jeszcze wszystkie włoski z nich wystawały jak na nówencjach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Korei to mam ori asa bbs ;)

a z trwałością tych od kangurów czy chińczyków to jak trafisz - albo 6ka i masz miliony albo 2ka i nie masz nic

wszystko zweryfikują polskie drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem od nich fele inny wzór ale producent ten sam tylko ze 16stki na dołkach dawały rade nie miałem problemów jezdziły 2 sezony u mnie wada jaka zaobserwowałem i to to ze laker slabej jakosci odpryski po kamykach straszne ale moze dlatego ze miałem bardzo wystajace ramiona taki wzór co moge powiedziec zamieniłem na ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem od nich fele inny wzór ale producent ten sam tylko ze 16stki na dołkach dawały rade nie miałem problemów jezdziły 2 sezony u mnie wada jaka zaobserwowałem i to to ze laker slabej jakosci odpryski po kamykach straszne ale moze dlatego ze miałem bardzo wystajace ramiona taki wzór co moge powiedziec zamieniłem na ori.

Cenna uwaga, dzięki kolego. Chyba też poszukam ładnych używek S-line w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ori to ori raz ze fajnie na aucie wygladaja dwa ze solidne a i jak przyjdzie Ci na głowe sprzedac to latwiej znajdziesz nabywce. ja tamtych od nich nie moge sprzedac a za bezcen oddawac to pojezdza na innym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat. Kupił ktoś z Was u nich felgi? Jak wygląda ich trwałość? Mnie interesują poniższe:

NOWE FELGI 17'' 5x112 AUDI A3 A4 S4 A5 A6 A8 (2386679037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy ET35 przy 17" jest OK? jaki rozmiar opony by pasował do tych felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, tak jak koledzy wyżej mówią, możesz trafić na bubla lub na takie którymi zjeździsz tysiące kilometrów i będą się trzymały, to są tylko repliki, ja tam jestem zdania że lepiej kupić jakieś używki włoskie, niemieckie, odmalować i mieć święty spokój. No chyba że się jeździ po krawężnikach i dziurach to żadna felga tego nie wytrzyma. Co do opon, gdy jeszcze w kwietniu planowałem kupno opon do 17calowych felg, w ręce wpadła mi gazeta Auto Świata gdzie testowali właśnie opony 17calowe. Jakie opony zajęły 1miejsce wg. ich testu? Goodyear, na drugim Nokiany a 3 miejsce Hankooki. Na dalszym miejscu były opony Dunlopa, Bridgestone, Continental, Pirelli itd, łącznie 15 marek. Ja osobiście chciałem kupić opony Hankook Ventus S1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja muszę ci powiedzieć że tato zakupił takie felgi i niestety okazało się że to gówno felgi po pierwszym sezonie krzywe jak cholera po za tym jedna była pęknięta :facepalm:

normalnie szkoda kasy ja tak uważam na to gówno :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, chyba jednak się powstrzymam od zakupu jakiś chińskich badziewi. Co jak co ale model ten jest za***isty. ciekaw jestem jaka była by cena ori. :)

btw, dzwoniąc do firmy AluCenter dowiedziałem się oprócz tego, że felgi robione są dla Australijskiej firmy PDM, w chinach, to jeszcze że Audi od AluCenter kupuje fele ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...