Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. czyli sam moduł można wymienić na pasujący do muti kiery z tego wynika
  2. o matko zawsze musi być coś nie tak ale i tak chyba mam moduł do bani tzn mam taki numer sterownika: 8E0-953-549-F
  3. czyli kiera z b7 odpada na 100% zostaje z b6 możesz mi powiedzieć co działa a co nie ?
  4. o widzisz to już wiem na czym stoję jeżeli np. nie będę miał możliwości podłączenia to jest możliwość wymiany modułu na taki który obsługuje ??
  5. haha raczej można to sprawdzić żeby nie inwestować bez sensu, jeżeli tak to jak ? jakie kiery podejdą ? pozdrówko
  6. witam mam pytanie dotyczące zamiany kiry standart na multifunkcyjną a mianowicie: czy wystarczy przełożyć kierownicę na nową multi i będzie pasowało wszystko czy jest szansa że akurat w moim autko ta kiera multi nie będzie działała ?
  7. 1200 zeta dużo fakt ja szukałem i znalazłem za 2/3 tej ceny
  8. 20 cali i zamontuj drugi silnik w bagażniku
  9. do lamp jeszcze trochę czasu obecnie muszę wstrzymać dotacje na autko bo program i lakier dokładek swoje w portfelu zrobiło ale masz rację co ori to ori
  10. autko mam nadzieję długo mi posłuży bo jak dla mnie jest super - wygląd lepszy od b7 a w środku to samo lampki może będę czarne z seri ANGEL EYES BLACK. co do grila to czarny ok ale z logo audi a to jak widziałem tylko w wersji rs i cena na alle powala
  11. Autko zmieniło właściciela pozdrawiam
  12. najpierw przeczytaj co napisałem że całość czyli wszystkie dolne elementy a nie progi co do malowania za 50 zł hmmmmm może jakbym miał golfa to też pozdro
  13. hahaha to na pewno ale ja i elektryka/elektronika to tak jak Wałęsa i prezydent
  14. witam podejdzie kpl bosse z avanta b6 do sedana b6 ?? dzięki za odpowiedz pozdrawiam
  15. ja dzisiaj odbieram od lakiernika wszystkie dolne elementy jak dokładki, listwy dolne drzwi oraz progi - +- 600 zł
  16. wszystko zależy jakie masz sprężyny czy zawieszenie ja mam sprężyny weitec obniżające i jeździ się super ale na pewno są twardsze od oryginałów lub moich zimowych lesjofors nie kupisz przecież 18tek do normalnych sprężyn bo nie wiem jak by się prezentowały na samochodzie - raczej fatalnie
  17. haha masz rację kupując i zakładając 18ki musisz wiedzieć że wszystkie dziury, wysokie krawężniki trzeba omijać ale jak jeździsz normalnie nie gaz do dechy to spokojnie przejedziesz więc decyzja tylko do kupującego
  18. ja kupiłem do b6 18" ASA BBS GT II i do tego dałem oponki 225/40R18 wygląd gitara ale autko lekko zamulone (odczuwalna różnica pomiędzy 16" i oponką 205/55) niedawno byłem na programie i obecnie mam 161 kucyków - autko teraz jest jak najbardziej ok. więc jeżeli dasz 18 cali i fajne oponki a masz oryginalne kucyki to będzie tzw. muł pozdrawiam
  19. preparat Nielsen tar&glue remover dojechał w tygodniu i po 40 minutach walki z żywicą wszystko ok teraz czekam na odbiór autka od lakiernika dzięki za info pozdrawiam
  20. dzięki za informację poczytam na spokojnie, przeliczę ile potrzeba kasy na cały kpl i podejmę decyzję pozdrawiam ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- a mam pytanko bo nie znam się na sprzęcie audio - symphony III obsługuje bose ??
  21. wiesz może co muszę mieć żeby cały bose skompletować do symphony III ? pozdrawiam
  22. tak sedan b6 a do tuningów typu remiza raczej się nie skłaniam
  23. ja też kupiłem kpl. zamienników i są jak najbardziej ok
  24. co sądzicie o tej kolejności na początek zaraz po polerce : 1.Politura MEGUIARS Deep Crystal Polish 2.Wosk MEGUIARS Deep Crystal Carnauba Wax pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.