Treść opublikowana przez aborygen
-
Jakie głośniki pod RNSa
o super trzeba było pisać wcześniej sprzedawałem cały kpl bose nie musiałbyś szukać
-
Gdzie montowany jest głośnik centralny
muszę upolować głośniczek na alle
-
Jakie głośniki pod RNSa
ja bose miałem i miałem same problemy z usunięciem zakłóceń więc poszło do żyda został tylko wzmak słyszałem dcx i bardzo fajnie grały to inna seria ale mam nadzieje że porównywalna będzie jakość a może i lepsza jeszcze muszę drzwi matą wygłuszyć bo to podstawa
-
Gdzie montowany jest głośnik centralny
dzięki za info głośnik przejdzie bez trudu ?
-
Jakie głośniki pod RNSa
Panowie ma ktoś z was takie głośniki w swoim autku: Hertz ESK 165 .4 +DystansMDF+Smycz+Kurier Wrocław (2814956052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub HERTZ DSK 165.3 +Dystanse MDF lub Maty Nowość 2012 (2811050310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
rns a głośniki tył
kurna że nie ma gdzie tego odsłuchać
-
Gdzie montowany jest głośnik centralny
witam. jak w temacie gdzie jest montowany centralny ? słyszałem że koło środkowego nawiewu pod szybą w moim autku chyba raczej go nie mam albo jest walnięty bo cisza chcę zamontować nowy i dać go gdzieś żeby było ok ale bez rozbierania deski to na bank
-
rns a głośniki tył
i git dzięki bardzo jak tak daleko będzie to dam info, może a raczej na pewno pytanie najpierw zamieniam głośniki w przodzie ma ktoś morele ? jak to brzmi ?
-
rns a głośniki tył
haha najpierw muszę wymienić przód i to do końca roku postaram sie zrobić tył i wzmacniacz zostawię już na nowy rok a powiedzcie mi jeszcze takie cosik - można podpiąć bez większych problemów rnsa do wzmaka (nie bose) ?
-
rns a głośniki tył
Panowie pociągnie rns głośniki z przodu i tyłu ? czy muszę mieć do tyłu osobny wzmak ?
-
Brudna tapicerka - czym czyścić?
daj ogłoszenie do oferi i masz na bank chętnych do mycia Twojego autka u mnie za mycie całego środka + bagażnik 150 zł i masz czysto i szybko sucho jak sam będziesz mył to cały syf zostanie w środku a autko przy obecnej pogodzie będzie schło tydzień i uwierz mi że sam tak autka nie umyjesz a zobaczysz jaki syf poleci - masakra hmm chyba że chcesz kupić moje fotele już umyte
-
Jakie głośniki pod RNSa
to git , przekonałeś mnie kupie osobno dół i osobno górę ważne żeby grało dobrze, miało przyjemny bas i czysty dźwięk hertze dcx właśnie to mają więc muszę odsłuchać dsx albo uwierzyć na słowo bo z odsłuchem będzie problem
-
Jakie głośniki pod RNSa
odsłuch był w skrzyni media markt - jedynie tu mogłem zrobić odsłuch i porównać jbl, alpiny, magnaty itp i jak dla mojego ucha hertze miały to coś
-
Jakie głośniki pod RNSa
racje masz , bo wzmak też będe chciał montować w czasie bliższym lub dalszym ale kurde z tej serii nie ma osobno tweeterów pozostaje mi podskoczyć do innej firmy na następony odsłuch są hertze z serii ESK odseparowane i cały kpl kosztuje pod 500 zeta - muszę te odsłuchać
-
Jakie głośniki pod RNSa
witam Panowie jakie głośniki kupić pod rnsa ? mam na myśli przednie drzwi i centralny Chcę wymienić również tweetery ---------- Post dopisany 21-11-2012 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 19:32 ---------- dzisiaj byłem na odsłuchu kilku głośników i najlepsze brzmienie jak dla mnie ma hertz seria dcx po montażu rns-a zamawiam w/w głośniki
-
symphony III do b5
to muszę powiedzieć znajomemu że nie podejdzie dzięki za info pozdrówko
-
symphony III do b5
witam Panowie podejdzie radio symphony III do b5ki ?
-
ogrzewanie tylnej szyby
a więc tak poszedł bezpiecznik, włożyłem nowy szyba fajnie grzeje a bezpiecznik fajnie się stopił jadę do elektryka żeby to zrobił
-
Pełny fis a nie oryginalne radio
witam czy po zakupie radia np. stacji multi pionka będą wyświetlały się informacje na wyświetlaczu samochodu ? czy to tylko jest w ori radiach ?
-
alternator a zakłócenie w instalacji audio
najlepiej to będzie rozebrać pół autka i dać nowe kabelki z ostatniej próby wyszło że po antenie - przed podłączeniem anteny było na 90% do zaakceptowania jak włożyłem końcówkę anteny do radia przy załączonym silniku zaraz się pogorszyło i to znacznie w tym przypadku podłączyłem nowy kabel sygnałowy ekranowany
-
alternator a zakłócenie w instalacji audio
1. Antena i wzmacniacz antenowy, czy jest podpięty, jak z jego zasilaniem masz sedana czy avanta?? - sedan 2. Sprawdź wzmacniacz Bose czy nie był naprawiany i ktoś mu coś nie grzebał w elektronice - całe bose od siemiana on raczej szajsu nie sprzedaje ale ... 3. Instalacje do wzmacniacza bose już miałeś w aucie?? Zasilanie skąd jest pociągnięte?? - instalacji bose nie miałem/zasilanie jest ze starej wiązki 3.Próbowałeś dać jakiś kondensator filtrujący na zasilaniu wzmaka Bose, przynajmniej, żeby wykluczyć zasilanie?? - nie nie dałem żadnego kondensatora 4. Przewód sygnałowy masz może ekranowany, próbowałeś podpiąć ekran na jednym końcu pod masę? - przewód ekranowany, masa do wzmaka i nic
-
alternator a zakłócenie w instalacji audio
radio zamieniłem z b6 (kaseciak) na radio z B7 (symphony III), bose tak cały kpl jeżeli chodzi o przewody to pierwszy jest puszczony w oryginalnym kanaliku pod siedzeniami - i sieje mocno , ten ostatni z najlepszym efektem puszczałem go w środku autka, nie robiłem nic na stałe bo miałem już doświadczenie z poprzedniego że może być nie halo i szkoda znowu wsjo rozbierać anteny osobiście nie rozbierałem więc teoretycznie jest ori
-
alternator a zakłócenie w instalacji audio
witam skończyła mi się cierpliwość z instalacją bose ale jestem ciekaw co jest nie tak: po załączeniu silnika w głośnikach były słyszalne zakłócenia kupiłem już trzy różne przewody sygnałowe i najlepiej było na ostatnim - dobrze ekranowanym ale było dobrze do momentu podpięcia anteny do radia po podpięciu znowu siało nie do zaakceptowania czy powodem takiego stanu może być kondensator przy alternatorze ? na oryginalnym podłączeniu radia gdzie gra tylko przód z radia jest wszystko ok jak przechodzę na bose i daje wszystko przez wzmak sieje jak ktoś miał coś podobnego lub jest wtajemniczony to proszę o info pozdrawiam
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
planowany atak na bose niedziela tylko pogoda musi dopisać ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 22:08 ---------- witam ponownie po dłuższej przerwie zabrałem się za bose i sytuacja po dzisiejszym dniu jest następująca: jeżeli nie podłącze anteny do radia jest na 90% do zaakceptowania jak tylko włożę wtyk do radia z anteny sieje niemiłosiernie poradźcie co mogę poprawić z anteną żeby było ok bo pomysły mi się skończyły ---------- Post dopisany 03-11-2012 at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2012 at 16:04 ---------- no i u mnie temat bose upadł całkowicie nie mam już chęci szukać co by tu jeszcze poprawić chętnych na zakup całego kpl razem z nowa kostką zapraszam do działu sprzedam części jak masz pytania to pisz pozdrówko
-
ogrzewanie tylnej szyby
tylko kabelki sygnałowe i głośniki więc ni jak sie to ma do modułu centralnej elektryki ale jak jutro podepnę radio i dalej nie będzie ciepełka na szybie to faktycznie cosa nie halo z moja instalką a możesz mi powiedzieć który bezpiecznik odpowiada za grzanie tylnej szyby ? z tego co widzę to 26 + ewentualnie radio 39