Treść opublikowana przez aborygen
-
Piłka nożna
Kucharek coś wypaplał ale nie ma jeszcze konkretnej daty
-
Piłka nożna
Lewy przejdzie do BM, zagra jeden sezon i na tym się skończy jego przygoda z Bawarczykami Wydaje mi się że jest za słaby na taki klub
-
Piłka nożna
zwycięstwo BM zasłużone i w tym meczu i całokształt LM ale o mały włos Arsenal by ich przejechał
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ja polecam Interceptor (widmo) film powinien być znany starszym Forumowiczom a młodzi niech poczują klimat kina z tamtych lat no i jest o fajnym autku
-
Piłka nożna
szkoda że Dortmund był przygotowany na 45 minut
-
kopci na zimnym
witam mam mały problem z motorem 1,6 105 KM po zapaleniu rano i dodaniu gazu kopci - po przejechaniu kilkuset metrów jest ok i przestaje na kompie mam błąd z recyrkulacji spalin ale niepokoi mnie to że spaliny nie maja zapachu benzyny tylko tak mi sie wydaje lekko oleju co Wy na to ?
-
Nr silownika klapy gaszacej
nie wiem czy sam siłownik ma numer po kodzie silnika kupisz na alle lub na forum bez problemu
-
Piłka nożna
tak jak pisałem wcześniej połowa Barcy do wymiany zespół jest wypalony a niektórzy zawodnicy to chyba pomylili zespół no i trener - którego nie ma ale finał jak najbardziej ok
-
kupno samochodu bez tablic
ok muszę w poniedziałek zadzwonić do WK i popytać co i jak narka dzięki za info bo było przydatne pozdrówko Przemek
-
kupno samochodu bez tablic
a jeżeli jest to osoba prywatna ? i kto wie czy nie ma umowy na połówkę - wtedy kaplica ?
-
kupno samochodu bez tablic
o widzisz to nowe informację a powiedz mi te oświadczenie jest wypisane przez kogo ?
-
kupno samochodu bez tablic
tak, jest w PL no to trochę droga inwestycja jak na początek chyba sobie odpuszczę temat
-
kupno samochodu bez tablic
witam Panowie mam zamiar kupić autko bez tablic - przywiezione z Niemiec i mam pytanie: Musze wykupić tablice próbne w tym przypadku żeby zrobić przegląd ? oraz czy można na tych tablicach jeździć ?
-
Benzyna 1,8 163 KM lub 190 KM
a już myślałem że nie , więc praktycznie to samo co diesel
-
Benzyna 1,8 163 KM lub 190 KM
Witam Jako że jestem z tej dziedziny sztuki totalnym laikiem proszę o informację : silniki 1,8T 163 KM oraz 190 KM posiadają sprzęgło z kołem dwumasowym ? dzięki za info
-
Proszę o pomoc w znalezieniu sterowników asus q500a bsI5n04
no to dziwny Amerykaniec
-
Proszę o pomoc w znalezieniu sterowników asus q500a bsI5n04
nie to jest wersja darmowa powinna być na dobre programy lub programosy
-
Proszę o pomoc w znalezieniu sterowników asus q500a bsI5n04
zainstaluj na lapie program SlimDrivers i odpal go wyszuka wszystkie stery których nie masz i ściągnie je
-
Platforma cyfrowa NC+
Panowie Od początku istnienia cyfry jak jeszcze był canal+ i dekoder na niezapomniany klucz lepiej było zakończyć umowę i podpisać nową robiłem tak od początku i zawsze miałem lepsza ofertę (pomijając rok 2011 bo wtedy dali mi tuner 500GB bez opłat przez cały czas trwania umowy) nie wiem dlaczego ale zawsze stałych klientów mieli w d....e
-
Platforma cyfrowa NC+
a ja dzisiaj dostałem od nc+ maila w którym to czytam że są bardzo zasmuceni z mojej rezygnacji i takie tam bzdety uważają że dali mi nowe programy canal+ i powinienem zostać normalnie powaliło ich
-
sprzedaż samochodu przywiezionego z DE
dzięki za info sprawa załatwiona umowa wystawiona na połówkę
-
sprzedaż samochodu przywiezionego z DE
czyli co mogę zrobić żeby go sprzedać bez opłat w US itp - umowę mam podpisana z gebelsem dla mnie to nowy temat więc napiszcie jak mogę zrobić żeby było ok
-
sprzedaż samochodu przywiezionego z DE
witam mam pytanie czy mogę sprzedać samochód kupiony w Niemczech jeżeli na umowie kupna jest mój podpis i sprzedającego (Niemca) bez rejestrowania go w Polsce ? czy muszę zrobić wszystkie opłaty + rejestrację w PL i dopiero sprzedać
-
[B6] problem z pompowtryskiem
witam Klubowiczów mam zamiar kupić a4 b6 z silnikiem 1,9 131 KM silnik ma program na 155 KM - wykonany w Niemczech przed 2009 r - od 2009r autko jest w Polsce u jednego właściciela po podpięciu kompa jest info że: diagnostyka na vagu wskazuje pompowtrysk nr 4 jako błąd sporadyczny bo przelewa do wart 1,8 poważna usterka czy do ogarnięcia ?
-
[B6] Podgrzewane fotele
ok, dzięki