Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. jest ktoś z forum obecnie w Chorwacji ? jaka jest pogoda ? jak oglądam kamery to ciągle jest zachmurzenie
  2. Mykam 22 sierpnia w kierunku Rogoznica
  3. W 2013r jechaliśmy w dwie rodziny busem do Chorwacji. Navi była w samochodzie i dodatkowo miałem navi w nokii e52 (ovi maps z nokii) Powiem wam że mapy nokii spokojnie dają radę
  4. jak nie ma problemu to super jadę na 14 dni więc muszę kupić 2x po 10 dni lecę sam cała trasę (1200 km) i chce ją jak najszybciej przejechać więc całość to będzie autostrada
  5. dzisiaj miałem czas zadzwonić do pzm i tak na miejscu wychodzi kpl winiet za jedyne 352 zł zamawiając przez net wychodzi +- 330 zł + wysyłka więc prawie to samo kupując po przekroczeniu granicy wychodzi 260 zł W związku z tym mam pytanie: po przekroczniu granicy w nocy nie ma problemu z zakupem winiet na stacjach paliw ?
  6. Tak juz to sprawdzałem ale w mojej wsi jest pzm i zadzwonię Jestem ciekaw czy bedzie różnica Szkoda ze nie ma na 14 dni. Jedziesz na dwa tygodnie i musisz kupic na miesiąc
  7. jutro zadzwonię do pzm i zobaczę jakie są ceny dam znać jaka jest różnica
  8. Jest różnica pomiedzy cenami w pzm ? ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- Chorwacja spoko prawie 100 euro w dwie strony Nie wiem czy jest duza roznica pomiedzy pzm a stacjami w danym kraju
  9. A gdzie kupujecie winiety ?
  10. W tym roku dokupię dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży. Mam konto w mbanku i tam też ubezpieczenia Cena takiego ubezpieczenia w wersji max to 21 zł/miesięcznie - nie wykupujesz na cały rok Co tam jest - holowanie do 1000 zł, naprawę samochodu na miejscu lub odholowanie do warsztatu i tam naprawa, noclegi na czas naprawy (do 3 dni i do 200 euro na osobę), samochód zastępczy, przelot do kraju itp
  11. Jak tylko przestanie u mnie lać to tak jak mowisz rozbiore tapicerkę i zobaczę co jest nie tak
  12. Witam Nie mam obecnie audi ale cos pokrewnego passka b5 W audi mialem szyby wszystkie w elektryce a tu tyl na korbki i mam z nimi problem a mianowicie - bardzo ciężko opuszczaja sie szyby Trzeba użyć dużej siły zeby je opuścić. Mozecie coś podpowiedziec co moze byc tego powodem. Pozdrawiam
  13. Teraz dzwonilem do kumpla i radio to chorus 1 kaseciak Radia nie wyjmowal bo kluczy u niego niet a raczej sie na tym nie zna za bardzo
  14. Piszę w sprawie kolegi - kupił A6 Odłączył zasilanie i po ponownym podpięciu radio prosi o kod którego nie ma Jest sposób na wyszukanie takiego kodu czy trzeba udać się do magika ? Pozdrawiam
  15. Do miasta mam s4 i jest spoko - korzystam z automapa oraz naviexpert Ale teraz zastanawiam sie czy kupic sama navi i dokupic tablet samsunga lub tylko tablet i miec wszystko w jednym
  16. właśnie zastanawiam się na tabletem jako że jakiś czas będę jeździł na taryfie to tablet wydaje mi się lepsza opcją poszukam w dobrej cenie samsunga tab 2 z 3g auto mapa nie korzysta z internetu z tego co pamiętam - tak ?
  17. a co powiecie na tablet samsung tab 2 7" z 3g + auto mapa ?
  18. czyli AM Twoim zdaniem daje radę ? wtedy mogę kupić taką zabawkę NOWOŚĆ GPS NAVROAD AURO S6 POD AUTOMAPA 6.16 (4317625575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i powinno być ok a co sądzicie o wgraniu mapy na tablet samsung 8" ?
  19. Czytam właśnie w necie o AM i jak w Polsce jest ok - mam w fonie i daje rade to za granicą już nie ma tak dobrych opinii Za granica polecają tomtom
  20. Muszę kupić navi z mapami lub bez i dokupić mapy (lub torrent ) Potrzebuję na trasę do Chorwacji i potem żeby była w miarę dobra na nasz piękny kraj Możecie polecić coś dobrego w rozsądnej kasie ? Pozdrawiam
  21. Jak w temacie które mapy są dokładniejsze - tomtom czy automapa ?
  22. tak to wiem bez lektury ani rusz i na bank pierwsze zabawy nie na samochodzie - przynajmniej jeżdżącym pytam jakie kupić na pierwszy raz
  23. witam możecie doradzić jakie kupić pasty do polerki mechanicznej ? kupiłem polerkę i chcę się trochę pobawić
  24. jak masz młodego to faktycznie bliżej bo trasa jest męcząca w tym roku sam muszę pokonać 1200 km - nie mam zmiennika
  25. mykam do Kanicy - drugi raz Jestem za spokojem i ciszą w czasie odpoczynku a tam właśnie tak jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.