Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. Chorwacja w tym roku została zgwałcona przez 500+
  2. Ergo Hestia
  3. Witam Cały czas mykam do Chorwacji przez Czechy-Austria-Słowenia Przy obecnych remontach (w szczególności Słowenia) zastanawiam się nad trasą przez Słowacje-Węgry Jakie jest ta trasa ? równie szybka Cz-Au-Sł ? Jaka jest jakość dróg ?
  4. witam panowie jakiej firmy kupić saundbar ? przedział cenowy 1500zł - 2400 zł dobry do muzyki i filmów
  5. też tak mi się wydaje niby wszystko ok ale brak głębi koloru zastanawiałem się nad kpl z Menzerny http://allegro.pl/menzerna-hcc1100-mcp2500-sf3500-wosk-gabki-i6738009695.html ale chyba dam maskę do poprawy w spa lub do lakiernika ale w/w kpl i tak kupię chyba że macie inne sprawdzone pasty cały czas robiłem ręczne polerowanie bo lakier jest w dobrym stanie i efekt mnie zadowalał a tu taki problem wyskoczył
  6. maska oryginał zapomniałem dodać że robiłem farcela 3g i małe obroty (może za małe) i brak głębi koloru chyba zostawię poprawkę fachowcom od polerowania
  7. witam Panowie mam taki problem: miałem brudną szybę przedni i spryskałem ją oraz z automatu spryskały się lampy przednie na masce został płyn , po tygodniu umyłem auto i niestety zostały przebarwienia na masce ( płyn kupiony na BP) zrobiłem lekka polerkę maski i przebarwienia znikły ale wydaje mi się ze maska jest jaśniejsza od błotników co w takiej sytuacji zrobić ?
  8. Jeżeli byłby ktoś chętny na pobyt w Kanicy (okolice Primosten, Rogoznica, Trogir) to zapraszam. W sezonie został już tylko jeden termin dla 8 osób (od 23 lipca) ale przed i po są jeszcze wolne
  9. Dzięki bardzo za info
  10. Witam. Panowie co to za felga ?
  11. Witam Panowie Poszukuję środka do uszczelnienia opony dla vanów. Jak wiadomo w sharan czy galaxy są windy i zazwyczaj się psują. Poszukuję jak w temacie dobrego i sprawdzonego preparatu. Na alle wyszukałem takie coś : http://allegro.pl/slime-kolo-zapasowe-kompresor-zestaw-naprawczy-i5758073855.html Może ktoś ma lub miał ?
  12. Witam Panowie jaka felga 18" do superba II sedan (kolor czarny) Chodzi mi po głowie Tomason TN9
  13. Witam. Mam pytanie do posiadaczy w/w modelu: czy podczas ujemnych temperatur telefon gubi pojemność baterii nawet z opcją wyłączenia się ? wiem że w instrukcji pisze że temperatura pracy jest od 0 st ale wiem że jest akcja serwisowa w związku z w/w problemem dzisiaj zrobiłem próbę : przy temp. -1 st dałem dwa telefony na parapet Iphone 6S oraz Galaxy S6 po 10 minutach z iphona bateria zeszła o 13% a samsung nic jak jest u was ? zastanawiam się czy nie odesłać go do cortlandu
  14. muszę popytać u agenta jak to wygląda cenowo
  15. no pewne rozwiązanie to jest ale starych drzew się nie przesadza więc zostaję ale faktycznie nowa/dobra zmiana daje nam popalić i końca nie widać
  16. tak tylko jest problem z taxi
  17. tak mam na firmę a autka na taryfie mykają
  18. Witam. Panowie jest rozwiązanie żeby nie tracić zniżek albo płacić mniej za OC? Tzn. mam kilka samochodów w firmie na siebie i w ciągu roku moi kierowcy zrobili trzy kolizje ( w tym przypadku na dwóch samochodach 1 + 2 kolizje) Oczywiście w nowo zawartych polisach na 5 samochodów pójdą zwyżki Możecie coś poradzić ?
  19. poczekaj do wtorku/środy wróci do normy
  20. Trochę po czasie ale temat ogarnięty
  21. muszę w środę skoczyć do mechanika i zobaczyć co jest grane Dzisiaj zamieniłem opony z lewej na prawa stronę i niestety opona idzie do reklamacji. Zobaczymy jaka będzie procedura i czas rozpatrzenia.
  22. Witam Założyłem wczoraj nowe zimówki Hankook Winter I-Cept Evo2 W320 225/40R18 i mam dziwne dźwięki/odgłosy podczas jazdy i podczas skręcania. Jest to normalne przy oponach asymetrycznych ?
  23. to że aso to ostateczność szukam osoby która wygeneruje kod po nr seryjnym radia
  24. Witam. Mam mały problem w Sharanie - po wyjęciu akumulatora radio pyta o kod W dokumentach nie mam numeru. Może ktoś zna osobę która może podać kod po danych fabrycznych. Pozdrawiam
  25. witam może ktoś wie lub ma dojście gdzie kupić piwa z Chorwacji - dokładnie Ożujsko smakowe ? pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.