Treść opublikowana przez aborygen
-
Wakacje w Chorwacji
Chorwacja w tym roku została zgwałcona przez 500+
-
Wakacje w Chorwacji
Ergo Hestia
-
Wakacje w Chorwacji
Witam Cały czas mykam do Chorwacji przez Czechy-Austria-Słowenia Przy obecnych remontach (w szczególności Słowenia) zastanawiam się nad trasą przez Słowacje-Węgry Jakie jest ta trasa ? równie szybka Cz-Au-Sł ? Jaka jest jakość dróg ?
-
Jaki soundbar ?
witam panowie jakiej firmy kupić saundbar ? przedział cenowy 1500zł - 2400 zł dobry do muzyki i filmów
-
Polerka maski
też tak mi się wydaje niby wszystko ok ale brak głębi koloru zastanawiałem się nad kpl z Menzerny http://allegro.pl/menzerna-hcc1100-mcp2500-sf3500-wosk-gabki-i6738009695.html ale chyba dam maskę do poprawy w spa lub do lakiernika ale w/w kpl i tak kupię chyba że macie inne sprawdzone pasty cały czas robiłem ręczne polerowanie bo lakier jest w dobrym stanie i efekt mnie zadowalał a tu taki problem wyskoczył
-
Polerka maski
maska oryginał zapomniałem dodać że robiłem farcela 3g i małe obroty (może za małe) i brak głębi koloru chyba zostawię poprawkę fachowcom od polerowania
-
Polerka maski
witam Panowie mam taki problem: miałem brudną szybę przedni i spryskałem ją oraz z automatu spryskały się lampy przednie na masce został płyn , po tygodniu umyłem auto i niestety zostały przebarwienia na masce ( płyn kupiony na BP) zrobiłem lekka polerkę maski i przebarwienia znikły ale wydaje mi się ze maska jest jaśniejsza od błotników co w takiej sytuacji zrobić ?
-
Wakacje w Chorwacji
Jeżeli byłby ktoś chętny na pobyt w Kanicy (okolice Primosten, Rogoznica, Trogir) to zapraszam. W sezonie został już tylko jeden termin dla 8 osób (od 23 lipca) ale przed i po są jeszcze wolne
-
Co to za felga?
Dzięki bardzo za info
-
Co to za felga?
-
Naprawa przebitej opony
Witam Panowie Poszukuję środka do uszczelnienia opony dla vanów. Jak wiadomo w sharan czy galaxy są windy i zazwyczaj się psują. Poszukuję jak w temacie dobrego i sprawdzonego preparatu. Na alle wyszukałem takie coś : http://allegro.pl/slime-kolo-zapasowe-kompresor-zestaw-naprawczy-i5758073855.html Może ktoś ma lub miał ?
-
Jaka felga do superba II ???
Witam Panowie jaka felga 18" do superba II sedan (kolor czarny) Chodzi mi po głowie Tomason TN9
-
Iphone 6S zimą
Witam. Mam pytanie do posiadaczy w/w modelu: czy podczas ujemnych temperatur telefon gubi pojemność baterii nawet z opcją wyłączenia się ? wiem że w instrukcji pisze że temperatura pracy jest od 0 st ale wiem że jest akcja serwisowa w związku z w/w problemem dzisiaj zrobiłem próbę : przy temp. -1 st dałem dwa telefony na parapet Iphone 6S oraz Galaxy S6 po 10 minutach z iphona bateria zeszła o 13% a samsung nic jak jest u was ? zastanawiam się czy nie odesłać go do cortlandu
-
OC na kilka samochodów
muszę popytać u agenta jak to wygląda cenowo
-
OC na kilka samochodów
no pewne rozwiązanie to jest ale starych drzew się nie przesadza więc zostaję ale faktycznie nowa/dobra zmiana daje nam popalić i końca nie widać
-
OC na kilka samochodów
tak tylko jest problem z taxi
-
OC na kilka samochodów
tak mam na firmę a autka na taryfie mykają
-
OC na kilka samochodów
Witam. Panowie jest rozwiązanie żeby nie tracić zniżek albo płacić mniej za OC? Tzn. mam kilka samochodów w firmie na siebie i w ciągu roku moi kierowcy zrobili trzy kolizje ( w tym przypadku na dwóch samochodach 1 + 2 kolizje) Oczywiście w nowo zawartych polisach na 5 samochodów pójdą zwyżki Możecie coś poradzić ?
-
Problem z ogrzewaniem
poczekaj do wtorku/środy wróci do normy
-
Brak kodu do radia
Trochę po czasie ale temat ogarnięty
-
Opony Hankook WINTER I-CEPT EVO2
muszę w środę skoczyć do mechanika i zobaczyć co jest grane Dzisiaj zamieniłem opony z lewej na prawa stronę i niestety opona idzie do reklamacji. Zobaczymy jaka będzie procedura i czas rozpatrzenia.
-
Opony Hankook WINTER I-CEPT EVO2
Witam Założyłem wczoraj nowe zimówki Hankook Winter I-Cept Evo2 W320 225/40R18 i mam dziwne dźwięki/odgłosy podczas jazdy i podczas skręcania. Jest to normalne przy oponach asymetrycznych ?
-
Brak kodu do radia
to że aso to ostateczność szukam osoby która wygeneruje kod po nr seryjnym radia
-
Brak kodu do radia
Witam. Mam mały problem w Sharanie - po wyjęciu akumulatora radio pyta o kod W dokumentach nie mam numeru. Może ktoś zna osobę która może podać kod po danych fabrycznych. Pozdrawiam
-
Gdzie kupić chorwackie piwa w PL
witam może ktoś wie lub ma dojście gdzie kupić piwa z Chorwacji - dokładnie Ożujsko smakowe ? pozdrawiam