Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. jak dostane fotki to dam
  2. Witam. Ile można sobie zażyczyć za A4 B6 z 2004 roku Silnik BEX 190 KM, skrzynia automat Kombi z mało spotykanym kolorze ciemny brąz wpadający w czerń ( nie znam nazwy) Autko w oryginale
  3. Witam. Pacjent to a4 b5 1,6 silnik ANA Zostało wymienione sprzęgło kpl. Po przejechaniu 1 km lub 2 na postoju przy wciśniętym sprzęgle do końca słychać grzechotanie. Dźwięki słychać zarówno na luzie jak i na biegu (oczywiście przy wciśniętym sprzęgle). Jak jest zimny to nic nie słychać
  4. Witam wszystkich. Nietypowy objaw - Sharan 1.8 T 150 KM (lpg) z 2007 r Na zimnym silniku (temp 25 st) obroty spadają z 1200 do około +- 500 a następnie wracają do 1200 i stabilizują się na 800. Potem przełącza się na gaz i wszystko ok Ten objaw występuje tylko raz podczas załączania samochodu rano - później za każdym razem nie ma tego tąpnięcia obrotami. Podczas jazdy z w/w objawem czuć że podczas tego skoku obrotów samochód oczywiście zwolni Może ktoś coś doradzić ?
  5. aborygen odpowiedział(a) na aborygen temat w 1.6
    miałem już naście autek i wiem ile co kosztuje więc jak dzisiaj mi powiedział tą cenę to mnie zamurowało a to że sobie ceni to wiem bo robie u niego moje autka od kilku lat i kilkadziesiąt tysięcy już mu zostawiłem a te a4 to od syna Teraz odbierałem: uszczelnienie kolektora (podobno uwaliły się 3 szpilki), nowa sonda, nowe przewody, nowa cewka, nowe świece, nowy termostat, nowa plecionka - materiał 1200 zł robota następne 1200 zł
  6. aborygen odpowiedział(a) na aborygen temat w 1.6
    Mój mechanik powiedział mi dzisiaj tak: rozrząd, napinacz/napinacze, simeringi - 1400 zł
  7. aborygen opublikował(a) temat w 1.6
    Witam wszystkich Mam pytanie do tych co robili oraz do mechaników z forum. Jaka powinna być cena za wymianę kpl rozrządu w silnku 1.6 ANA (części + robocizna)
  8. aborygen odpowiedział(a) na aborygen temat w 1.6
    auto przeskanowane i tylko błąd od sondy jest
  9. aborygen opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Panowie silnik 1.6 ANA Po załączeniu obroty bardzo mocno falują - jeżeli dodam trochę gazu i go tak potrzymam kilka/kilkanaście sekund wszystko wraca do normy Może ktoś miał podobny przypadek ?
  10. Panowie pytanko. Które wybrać ? może ktoś ma ? Toyo S954 SNOWPROX lub Barum Polaris 5 94H XL Wszystko rozmiar 205/55R16 Pacjent Sharan 1.8T
  11. Dokładnie mam taki zamiar. Dawno temu miałem przez ponad rok golfa IV 1,6 102 KM i dało się tym jeździć Na bank dobry silnik do nauki jazdy To zaczynam poszukiwania czegoś w tym budżecie
  12. tak wam powiem że myślałem o vw golf IV silnik 1,6 102 KM prosty i nie pali przesadnie dużo
  13. Witam wszystkich Jakie polecacie autko dla świeżo upieczonego kierowcy ? Tanie w eksploatacji
  14. Panowie mam mały ale bardzo denerwujący problem. Film poniżej. Sharan lift 2004 1.9 TDI 130 kucy Na filmie słychać metaliczny dźwięk. Jest wymieniona skrzynia biegów (mechanik po rozebraniu powiedział że łożyska są wyrobione - 3 szt) - problem został. Dwumas ma przejechane około 30 tyś. I można powiedzieć że od wymiany dwumasy ten dźwięk systematycznie narastał Dodam że po przejściu na 1 bieg i powrót na luz dźwięk ustaje. Ale w mieście po pewnym czasie znowu jest ten dźwięk Może ktoś miał coś podobnego lub ma jakieś propozycje ?
  15. Miałem raz problem z kupnem winiet na stacji i od kilku lat kupuje w pzm. Wiem że płace więcej ale mam pewność że je mam A jak lecisz od Śląska to tak jak w/w Czechy-Austria-Słowenia My 29.06 od strony Tarn-Góry
  16. Witam. Cały czas używałem oryginalnego proszku do prania od karcher . Szukam teraz nowego środka do prania z naciskiem do ciemnych tapicerek. Możecie coś polecić ?
  17. Kia fajna jak piszesz ale martwi mnie bagażnik. Jest prawie 100 l mniejszy niż w Q5 (Kia jest krótsza od Q5 o prawie 20 cm)
  18. Witam wszystkich. Co byście wybrali (może sa tutaj właściciele) Audi Q5 , KIA Sportage, Mazda CX5 Samochód na taxi ale nie codzienne kilka razy w miesiacu. Zarówno autko do użytku prywatnego oraz do zarobku. Miałem Suberba 2, galaxy, sharana , paska Nie chcę sedana czy kombi - przyszedł czas na cos wygodniejszego do wsiadania i wysiadania
  19. Witam. Może ma ktoś doświadczenie z katalizatorem firmy AWG ? W najbliższym czasie będę musiał wymienić w sharanie 1,9 TDI 130 KM
  20. Panie i Panowie Szukam spokojnej miejscowość na wypoczynek. Ostatnie kilka lat byłem w jedym miejscu - Kanica . Jest super ale czas na coś nowego. Wyjazd prawdopodobnie końcówka sierpnia
  21. ten od kota dopiero dołoży do paliwa na 500 +
  22. Tarnowskie Góry BP 98 - 5,51 Szok
  23. zastanawiam się nad samą maską
  24. Witam. Panowie gdzie można kupić folię ochronna samoregenerującą ? Jest ktoś na forum kto zajmuje się w normalnych $ oklejaniem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.