Treść opublikowana przez aborygen
-
2.0 FSI problem z odpalaniem
Witam. Koledzy proszę o pomoc w sprawie odpalania autka A4 B6 2.0 FSI Problem następujący - jak jest zimny silnik po przekręceniu kluczyka silnik nie może się poprawnie uruchomić. Trzęsie silnikiem, autko pyrka i gaśnie i/lub ma niskie obroty Jak zapalę go za trzecim lub czwartym razem silnik chodzi prosto jak stół nic nie trzęsie itd Co może być przyczyną takiego zachowania
-
Jaki silnik do gazu lepszy ?
Witam. Jaki lepszy motor do gazu 1.8T 150 KM albo 1.8T 163 KM ?
-
wycena felg
witam możecie pomóc w wycenie felg ? mam cały kpl ori felg + jedna opona goodyear eagle f1 http://allegro.pl/show_item.php?item=4755208295
-
Wakacje w Chorwacji
Tylko tyle ze: Nie wybieraj sie bez ubezpieczenia zarówno na samochód jak i życie
-
Wakacje w Chorwacji
Dziś moj sąsiad mial wypadek, szok
-
Wakacje w Chorwacji
Co w Trogirze ciekawgo ? Male miasteczko z malym zamkiem i widokiem na miasto - oczywiscie nie za free Malo kto wchodzi bo ceny porazaja. Mozesz do katedry skoczyc Miejsce parkingowe 10 kun/h Ja nastawilem sie na rejs statkiem do Splitu i powrót Wydaje mi sie ze klimat jest lepszy w Primosten W przyszlym roku tu nie przyjezdzam obieram inny kurs
-
Wakacje w Chorwacji
Masz rację bylo super Bylem nad morzem do 17 i dalej świeciła klara Mam nadzieję ze do niedzieli wytrzyma Niestety do niedzieli juz nie wytrzymam Pakuje manatki i jutro rano kierunek Polska
-
kupno lustrzanki
Też miałem dylemat co kupić. Mialem do wydania 3 tyś na aparat. Po przeczytaniu kilku stron www, opini i forum fotograficznego zdecydowalem się na Sony dsc-hx400v Nie jestem zawodowcem lub zapalonym fotografikiem Jak narazie aparat ok, mogę polecić
-
Wakacje w Chorwacji
Kanica Mala miejscowość ale co roku niestety się powiększa
-
Wakacje w Chorwacji
40 euro za 4osoby/ doba Trzy pokoje, łazienka i bardzo duża kuchnia Ale najważniejsze że blisko do morza
-
Wakacje w Chorwacji
Dokladnie ale jak narazie jest super optymistycznie Mam w planie jeszcze wycieczkę do Trogiru i kurs przez morze do Splitu więc liczę na pogodę
-
Wakacje w Chorwacji
U mnie jasność widzę Więc jest szansa na pozostanie do niedzieli
-
Wakacje w Chorwacji
9 dni bylo super ale nie wiem czy wytrzymam do niedzieli jak dalej bedzie lalo w Kanicy byla taka burza ze nie mielismy pradu przez 6 godzin
-
Wakacje w Chorwacji
Kanica, pomiędzy Primosten a Trogir
-
Wakacje w Chorwacji
Ja bylem w 2013r i tak jak piszesz burza i po niej słonecznie ale w tym roku nawet w chorwackiej tv mówią ze wody maja już dość
-
Wakacje w Chorwacji
Normalnie urwanie chmury, burze itp poprawa od czwartku, piątku tak jak juz czytalem i koledzy pisali - ten rok jest super deszczowy
-
Wakacje w Chorwacji
Mialem zostac do 7 wrzesnia ale chyba bede zmuszony wyjechac wcześniej - pogda Do wczoraj super ale dzisiaj leje caly dzień i na prognozie nie widac szybko poprawy
-
Wakacje w Chorwacji
Wyjechalem w piątek wieczorem i 2/3 drogi to praktycznie deszcz. Jestem w Kanicy i po przyjeździe burza i ulewa. Ale jak to w Chorwacji zaraz słonko i pogoda super. Jeżeli chodzi o opady to jest to rok z największymi opadami- dla porownania 2002r 105 l/m a 2014 340 l/m
-
Wakacje w Chorwacji
Panowie potrzebuje ubezpieczenie samochodu na czas wyjazdu macie sprawdzone i dobre ubezpieczenia ? miałem kupić w mbank ale kurde dopiero od września byłoby ważne
-
Wakacje w Chorwacji
Euro Tam spokojnie wymienisz na kuny 100 euro = 700 kun
-
Wakacje w Chorwacji
ile potrzeba kamizelek odblaskowych w samochodzie w Chorwacji ?
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Do autka nie chce nic dodawać - obecnie mam roboczego paska i chce go zostawic w ori stanie W AM sa super podane nazwy ulic z numeracja i to do taryfy super Ale obecnie musze kilka razy wyskoczyc za granice wiec szukam navi dla tej opcji wybrałem tablet samsung tab3 7" z 3G mam zainstalowana AM oraz TOM TOM teraz mykam na tym kpl na Chorwację w PL jest ok
-
Wakacje w Chorwacji
Panowie jeszcze pytanko dotyczące paliwa a mianowicie gazu na trasie PL-Chorwacja na wszystkich stacjach jest taki sam króciec podłączeniowy jak u nas ?
-
Wakacje w Chorwacji
nie lubie nocnej jazdy ale raczej tak wyjazd około godziny 19
-
Wakacje w Chorwacji
no właśnie byłem w 2013r i był upał jak w piekle w tym roku jadę 22 sierpnia i boję się że nie będzie super z pogodą