Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. aborygen odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    a co przeskrobał Młodzian ?
  2. aborygen odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    autko od PUMY pierwsza klasa zadbane i doinwestowane kiedy będziesz sprzedawał ?
  3. aborygen odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    ale masz problem z tym dymieniem nie przesadzaj bo jest ok a jak będziesz szukał dziury w całym to j/w - tylko ucieszy się mechanik z Twojej kasy co do telepania buda to podepnij go pod kompa albo jedz do dobrego fachowca
  4. obecnie szukam 1,8 125 KM ale ciężko coś znaleźć
  5. nie znam się na sprzęcie jaki montują mogę tylko powiedzieć za ile do 1,8 bez T montaż instalacji 2100 zł z gwarancja dwa lata natomiast do 1,8T - 2400 zł i gwarancja również dwa lata
  6. mam pytanie - będziesz przesuwać meble itp codziennie że pytasz o odporność ? mam panele i nie mają rys ale położyłem meble i tak stoją
  7. witam jakie jest za i jakie przeciw do założenia gazu w w/w silnikach ? najczęstsze usterki, problemy jestem w trakcie zakupu paska do pracy - taxi szukam dobrego 1,6 który podobno jest najlepszy do gazu (jeszcze 2,0 ale tego wcale nie ma) ale normalnie w świecie same padła proszę użytkowników którzy maja w/w silniki 1,8T oraz 1,8 jak się sprawuje instalacja gazowa w waszych autkach
  8. też tak myślałem szukam paska do gazu ale trudno dorwać egzemplarz w dobrym stanie
  9. Jak w temacie ma ktoś doświadczenie, porównanie ? Koszt utrzymania itp ?
  10. powiem wam że jakbym miał robotę to za miesiąc znowu jadę ale niestety jej nie mam a takie miałem widoki
  11. miałem bliżej przez Austrię i taki padł wybór jak lecicie z wschodniej strony Polski to bardziej pasi przez Węgry
  12. w Chorwacji tak ale nie wiem jak na Węgrzech - jechałem przez Austrię
  13. wszystko fajnie ale droga męcząca 12-14 h w trasie
  14. też tak myślałem ale mówiąc szczerze to ździerstwo w biały dzień jak wracałem to czekałem w korku (10 km) ponad godzinę do pierwszej bramki - szok ale drogi - malina
  15. macie sposób żeby przejechać przez Chorwację nie płacąc tych 42 euro w jedna stronę ?
  16. to obecnie nie wystarczy wszystko zależy gdzie i na ile osób
  17. napisz czy będziesz jadł w restauracjach czy będziesz sam robił obiady itp wycieczki w tym roku odpuściłem z powodu temperatur ale ceny tez mieli fajne
  18. dzisiaj wróciłem z Chorwacji przed wyjazdem nie wierzyłem że są tam tak wysokie ceny a jednak o nocleg nie musisz się martwić jest tam tyle ofert że można przebierać nawet jadąc w ciemno - przy drodze masz osoby siedzące na krzesłach z oferta noclegu pogoda rekompensuje wszystko - prawie 60 st. w słońcu
  19. dzięki czyli muszę zaopatrzyę się w euro
  20. Panowie jutro wyjeżdżam do Chorwacji jaki kupić szmal - euro czy już kuny ? podobno lepiej euro i na miejscu wymienić - dajcie jakieś info
  21. nie obrażaj biedronki
  22. ja mam od kilku lat nokie E52 i mogę polecić dobry telefon o małych rozmiarach - mieści się w kieszeni do obecnych modeli niestety potrzebny już plecak
  23. Fabregas jest słaby niemiłosiernie od momentu przejścia do Barcelony Z drugiej strony to nie pierwszy taki przypadek że zawodnik w Anglii był dobry a po przejściu do ligi hiszpańskiej nie może się odnaleźć. Ale Fabregas zawsze był wolny i to niestey widać.
  24. czytaliście najnowsze info o zakupach MU ? Fabregas ma przejść właśnie do MU - długo nie pograłby w Barcelonie zresztą był cieniem siebie z Arsenalu, wolny i bez polotu
  25. a cała historia zakończy się tym że SuperLewy trafi do Zniczka Pruszków ten serial już jest gorszy od Niewolnicy Isaura

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.