Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bose - brak sygnału na przód

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj robiłem a raczej przyglądałem się jak kolega PUMA ciągnie u mnie kabelki do bose - etap I i II

Po pociągnięciu wszystkiego wzmak nie zatrybił.

Ale po powrocie do domu wpadłem na pomysł odłączenie zasilania.

I po tym zabiegu wzmak zatrybił i dał sygnał na tył.

Ale kurcze coś mi piszczy lekko - co ?

I co z przodem ?

Dajcie jakieś możliwości.

Radio które mam to symphony III

Opublikowano

Sprawdź kodowanie w radiu

0xx0x?x: Sound System Correction

  • 0 = Sound System (No passive Speakers/No Correction)
  • 1 = Sedan/Coupé with passive Speakers
  • 2 = Wagon/Avant with passive Speakers
  • 3 = Cabriolet/Roadster with passive Speakers

NA 6 miejscu powinno być "0"

Opublikowano
  • Autor

cześć

do tego sprawdzenie muszę mieć kompa czy przez samo radio można ?

pozdrawiam

Opublikowano

Oczywiście wszechobecny VAG

Grupa 56 potem coding

Opublikowano
  • Autor

czyli jest opcja że przez brak odpowiedniego kodowania nie gra przód

a co z tym piszczeniem ?

---------- Post dopisany 08-10-2012 at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 15:46 ----------

dzisiaj odłaczyłem kable głośnikowe od wzmaka

podłaczyłem do sygnału normalny głośnik z kina domowego i na wyjściu normalnie gra

a jak mostkuje ten kabel z kina do nowej wiązki na przód dalej nie gra - szok i masakra.

co może byc nie tak

Opublikowano
czyli jest opcja że przez brak odpowiedniego kodowania nie gra przód

a co z tym piszczeniem ?

---------- Post dopisany 08-10-2012 at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 15:46 ----------

dzisiaj odłaczyłem kable głośnikowe od wzmaka

podłaczyłem do sygnału normalny głośnik z kina domowego i na wyjściu normalnie gra

a jak mostkuje ten kabel z kina do nowej wiązki na przód dalej nie gra - szok i masakra.

co może byc nie tak

Może masz coś pokombinowane z wiązką.

Opublikowano
  • Autor

już wszystko jasne ;)

zostały zamienione kabelki i zamiast dwa z lewego i dwa z prawego było jeden z lewego + jeden z prawego

teraz czekam na piny i podłączam do wzmaka

powiedzcie mi czy przód gra ciszej od tyłu w bose ? (jeszcze nie wymieniłem głośników na bose)

bo mam takie wrażenie

Opublikowano

przód gra ciszej, z tyłu wali bas z przodu słyszysz muzykę

Opublikowano

No właśnie to granie ciszej przodu od tylu jest do wyjaśnienia. Zaraz po zakupie auta wladowallem rns-e i tył grał głośniej, teraz mam pionka f900bt i tez mi się wydaje że tył gra głośniej. Tłumacze sobie ten fakt tym, że siedzę bliżej tylnego syka niż przedniego ale dlaczego nawet w ori jest taki efekt/złudzenie?? Trzeba coś przekodowac moze???

Opublikowano
  • Autor

tak, ale to chyba faktycznie jest złudzenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.