Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak załadować płyte do Navigation Plus


gelu1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w autku mam taką oto nawi navplushy1.jpg . Według instrukcji z netu wypaliłem płytke z mapami, jednak radio niechce jej przyjąć. Nie da sie jej włożyć w otworek na płyty. Podpowie ktoś jak dalej postępować i co robić jak już uda sie ją załadować do środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie połyka ci płyty to jest to uszkodzenie mechaniczne.

Jak wciągnie płytę to mapa ładuje się automatycznie.

Popraw zdjęcie bo nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co opisałeś to przykład zablokowania się mechanizmu - a zobacz czy nie ma w środku płyty ?

ale bez rozbiórki chyba się nie obędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zdjecie Twojego radia ? Jesli tak to przeciez masz je chłopie zablokowane, musisz mieć kod który powinien byc załączony w ksiazce ktora powinienes otrzymac z samochodem (papierowa karta). Jesli to nie zdjecie Twojego radia to dwie opcje: Rozbiórka - bardzo łatwo rozbiera się to radio, wystarczy wyjac (musisz miec kluczyki) nastepnie poprzez delikatnie odgiecie kilku blaszek zdejmujesz górną czesc. Ale zacznijmy od podstawowej rzeczy, probowales wcisnac opcje wyjecia płyty ? Cd Austellung czy jakos tak, jezyka wroga nie znam ale pamietam ze tak mialem zanim zmienilem u siebie na jezyk polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do wrclaguna, bo faktycznie pisał coś o kodowaniu ze zablokowany może być przycisk eject, albo uszkodzony mechanizm :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem w internecie jak poradzic sobie z tym w VAGU.

DVD navigation eject lock (MMI 2G):

Ross-Tech reports that by adjusting channel 068 in the Navigation module you can lock the DVD navigation eject button (anti-theft), 0 = button active, 1 = button inactive.

Audi A8 (4E) Navigation - Ross-Tech Wiki

Z tymze ta instrukcja jest chyba do RNS-D, znalazlem jeszcze do RNS-E - VAG code: #56 kanał 67 musi być ustawiony na 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra obczaiłem. Sprawa ma sie tak, w radiu była płyta z mapami Niemiec. Wszedłem w ustawienia i wyjoiłem płyte :). Nowe mapy Polski i Czech sciągnołem z netu i nagrałem według instrukcji z forum. Wszystko działą jak trzeba i tym sposobem mam aktywnąnavi. Jak by co służe pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po co wrzuciles zdjecie zakodowanego radia ?! To co zrobiles to akurat byla pierwsza rzecz jaka zrobic powinienes przy niezakodowanym radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale akurat wrzuciles zdjecie radia zakodowanego i wszyscy mysleli ze to Twoje wiec dostałes odpowiedz na pytanie pod to konkretne zakodowane radio. Zreszta juz wyzej pisalem ze musisz wyjac plyte wchodzac w opcje i wybierajac cd austellung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...