Treść opublikowana przez Garet
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
dla mnie te pierwsze, z cienkimi ramionkami, chyba tn1
-
Jaki rozmiar opon ?
nie tylko węższe tylko profil wyjdzie na szerszej oponie wyższy, Przy oponie 205/55/16 profil ma wysokosc 55% z 205mm a przy oponie 215/55/16 55% z 215, co daje rożnicę 1,7%, quattro może mieć różnicę do 3% więc decyzje podejmij sam.
-
Czy będą pasować i jaką opone dobrać?
16" roboty nie zrobi, zalecane dla a4b5 jest 205/55/16 ale ta ładna felga zginie w nadkolu z taką oponą
-
Jakie Felgi 17 vs 18 co radzicie?
225/45/17 = 225/40/18 Więc zakładając 18tki z oponą 225/40/18 nie zmienisz prześwitu bo te podane przeze mnie rozmiary są swoimi odpowiednikami:banan::banan::banan::banan:
-
Prosze o powazna rade obnizenia auta
a co w tym strasznego? ładuj oponkę 225/40 i nie ma tragedii, trochę profilu tam jest
-
Tip Ip pytania
w AJL'u są dwie sondy? Potem trzeba jedną wyłączyć tak?
-
Tip Ip pytania
czyli lepiej przy k03 wrzucic tylko dp bo to moze dac efekty a tip nie bardzo?
-
Swap 1.8 na 1.8t
Pamietaj ze zostaniesz z mocną ośką, co wg mnie mija się z celem, dobra baza to podstawa, swap bez quattro troche inwalida..
-
schowek na okulary
kiedyś szukałem i cięzko to wogóle znaleźć, tym bardziej tanio
-
Wahacze Firmy DACHSTEIN
otóż to, puki co nie ma lepszych niż MS
-
Prosze o powazna rade obnizenia auta
nie wierz w to, że jak ktoś ma -60 to nie czuje się zle, może on nie ale jesli masz 1ba i wlozysz -60 to zapewne poczujesz różnicę
-
czy te felgi będą pasowały do a4 b5
no to napisz do niego po jakies parametry, szerokość i ET
-
[B5 ATW] A4 B5 FL 1.8t Q USA
nie kazde a4 na forum musi jezdzić na 18". Każdy modzi jak chce, gdyby kazdy mial 18" to nie bylo by co oglądać ;p
-
320mm w AJL quattro
to coś mi się wydaje, że najtanszą opcją jest jednak 312 mm
-
320mm w AJL quattro
Doczytałem na forum że do AJLa jest duzo mnie zabawy żeby włożyć tarcze 320mm, wiem ze do 312 wystarczy tylko jarzmo i tarcza a co potrzeba do 320mm??
-
[B5 AFN] MayaGelb metalic avant - Pro Line Sport
wiele ma ale najważniejszego nie ma
-
upche to do b5 avanta ? 8.5 i 9.5 x 18 RH ZW6
Załóż sobie 17" ale onoki szerokie 205 i będzie git
-
Końcówki ala RS w A4 B7 2.7TDI
a może owale z rs6 c5?
-
zawieszenie z passata do audi - przód
ok, pozostaje szukać gwintu na tył od a4 b5 quattro, na przód gwint już mam z a4b5
-
Z jakim momentem dokręcać śruby w kołach?
Jako że przyjaciel jest wulkanizatorem, po konkretnych kursach a nie Edzio samouk, powiedział mi, że karygodne jest smarowanie śrub, nie nie właściwe tylko karygodne, przy dokręcaniu można je zerwać. A wulkanizatorzy dokręcający na maxa pneumatem to też osły. Ty sobie z tym może jakoś poradzisz ale niech twoja żona złapie kapcia i czym to odkręci?? Audi ma 120nm moment dokręcania, po dokręceniu kluczem dynamometrycznym nie powinno się już nic dokręcać bo zwiększy się moment dokręcenia. Właściwie dokręcone śruby powinna odkręcić nawet kobieta, przy użyciu siły ale powinna dać radę. A smar miedziany używa się tylko na piastę, żeby koło sie nie zapiekło, w żadnym razie na gwint Panowie, (artykułów na ten temat nie mam ale jestem pewny tego co mówię) a jak ktoś chce robić inaczej to sam może mieć problemy, ja się stosuje do tych zasad i nigdy nie miałem problemów z wymianą kół.
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
to śa ori rotory czy jakaś chińska plastelina?
-
Jakie felgi
a co znaczy "pasowały"? Bo napewno wejdą ale czy będą wyglądać to inna sprawa, b6 idealnie leży z kołem 18" lub 19"
-
Felgi borbet r17 przód 8J, tył 9,5J et35 podejdą do Avanta
na seryjnym zawieszeniu może to wyglądać śmiesznie, jak byś obniżył to nabierze oka bo tak bedzie fura wysoko a koło szeroko
-
zawieszenie z passata do audi - przód
tył od s6 c5 tez nie podejdzie?
-
zawieszenie z passata do audi - przód
a jeżeli passat miał 4motion a ja mam quattro w a4 będzie pasować tył?