Treść opublikowana przez Garet
-
A4 Diesel
proponuje ci na tył wycieraczkę od polo, detal ale dodaje uroku
-
[B5 AJL] Koszykowy czarnuch Quattro
nareszcie jakies podobne audi do mojego z okolicy
-
[ B5 AFN ] Perełka Moja :)
neony out
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
mi doczyszczenie tego lakieru zajelo caly dzien, oczywiscie mowie tutaj o domowym czyszczeniu, zadne profeska...
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
mam ten sam kolorek, albo mi sie wydaje albo ten kolor jest taki zawsze nie do konca czarny, jakby chciał iść w szarość
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
x5 lub chyba junior_tdi cos mial z bmw w 19"... z e63 i jest ogień z d*py, a ogień po całości to bentleye w 19"
-
A4 Diesel
I racja, wywal ją i schowaj do czasu założenia esowskiego zdesia(jesli taki planujesz, bo w serii to "dokładka dokładki", a duzo lepiej sie zaprezentuje zdesio na gładko przy tym kolorku
-
[APR] Kupiony i gotowy do lekkich modyfikacji :)
ciekawy silniczek, obyś nie miał z nim za duzo problemu, lubi cieknąć... Szkoda ze bez quattro bo była by kosa
-
[ALL B5] Szarak A4 B5 Przymiarka na wiosnę 2015
Ten napis Hertz z tyłu to wieje wiochą dla mnie
-
[ALL B5] Audi S4
Do kompletu musisz jeszcze jezdzic w kasku bo furmanka bedzie sa chwile wygladac jak rajdówka
-
[ALL B5] Audi S4
gdzie dostac taki zapach?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
nic nie zaryczy jak v8, co nie znaczy ze 2,7 nie zaryczy pięknie...
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
taka sytuacja...
-
Mój Avancik :D
no właśnie na pewien czas... Baza ładna, kozica jak moja i tez bez chromów w szybach i na relingach, ale z tego też da się wycisnąć kosę
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
jak to mówią : "Nie bądź łosiem, wsadź v8" a potem lej 20l/100km ;p
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
co praca? przeciez nie włożę tego sam, od tego są spece, w rmmotors nie jest to problemem
-
[ALL B5] Audi S4
ten zapach to jakiś unikatowy?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
żeby wlożyc 2,7 to tez kasy trzeba nie wiele mniej, wiec ja wolę 4.2 i sprzedaję swoje radio
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
ten silnik by się ugotował w tej budzie - wy***rdoli mu gdzieś na mieście korek od bulgotnicy, tłok przez komin zaglądnie do kabiny i powie Zdejm nogJe z gazu bo nie ujebiem! święte słowa Garet dało by się w jakiś sposób ogarnąć temat chłodzenia, nie wierzę, że nie. (sam miałem z bratem ten problem ale w innym pojeździe). BTW, V8 pod maską to by był unikatowy projekt, do czego chyba każdy tuner dąży Zaden problem swap v8, orientowalem sie w temacie, zreszta jest moj temat na forum, http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/swap-v8-282348/. Koszt okolo 10.000 z kompem stand alone czy jakoś tak Chłodzenie to nie problem. Takie projekty powstawały:
-
[B5 ADR] Ciorny Avant fake S4 ;)
naprawdę nie wiem co Ci się podoba w czarnym znaczku w grillu, który przy tym kolorze traci się i zlewa w jedną całość... Ori duzo lepiej, rama moze byc czarna - takie moje zdanie, a Ty możesz z nim zrobić co chcesz... Po za tym Autko super Pozdrawiam
-
Jak to upchac i na tym jezdzic? :D
duzo pisania a zero zdjęć, które chyba Nas bardzo interesują, mam rację Pany????
-
Felgi 5x114,3 do Audi czyli na piaste 5x112 zakladaliscie ?
jaki model?
-
Felgi 18" z oponami
to nie giełda...
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
to już lepiej wsadzić 4.2 i nie potrzebujesz audio w samochodzie
-
[ALL B5] Niebieskie 1,9 TDI (90KM) by asterixs
no i jest super