Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Ciorny Avant fake S4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam wam moje oczko w głowie ;)Avanturnik zakupiony rok temu od Niemca ,leciwy 97r ;) Co zrobiłem ,bo modami tego nazwać nie można:)

-kompletny rozrząd

-filtry oleje i płyny

-podtlenek Elpidżi (sekwencja)

-ledy w postój i tablice

-klocki hamulcowe

-Srodki lamp na czarno

-gril w czarnym macie

-17' Ronal r 38

plany na przyszły sezon :)

-Sciema

-koło w biel

-kiera do obszycia

-gleba ,bo kozucha straszna ;P

a oto moje poprzednie Autko IS-ik :)dt2n.jpg

A tutaj kilka fot Avanturnika ,profi sesja już nie długo ;) Oceniajcie bijcie kopcie ,co tam z reszta tylko chcecie ;P

0i2y.jpg

n5rq.jpg

yh5v.jpg

v7pz.jpg

Pod pracą:)

m5o4.jpg

Spontan

jwfi.jpg

Lekki off road ;P

enue.jpg

bl9c.jpg

yfdd.jpg

kółko :)

cga1.jpg

41l9.jpg

I to by było na tyle w tym momencie ;)

Edytowane przez Drimmer

Opublikowano

Mówisz ADR a na klapie 1.8T :eusathink::grin:

Opublikowano
  • Autor

Tak to było Panie jak kupiłem ;) Emblematów sukcesywnie sie pozbywam ;)

Opublikowano

fajny avant:wink: Bezawaryjności:hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziękować dziękować :)

Opublikowano

Polerka Panie, zrób porządną polerkę a nie poznasz auta:whistling:

Masz perłowy lakier, warto to wykorzystać:naughty:

P1020575.jpg

Opublikowano

naprawdę nie wiem co Ci się podoba w czarnym znaczku w grillu, który przy tym kolorze traci się i zlewa w jedną całość... Ori duzo lepiej, rama moze byc czarna - takie moje zdanie, a Ty możesz z nim zrobić co chcesz...

Po za tym Autko super

Pozdrawiam

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Armistead ,zdjęcia są kiepskiej jakości i nie oddają tego w jakim stanie jest lakier . A jest naprawdę w dobrej kondycji :) jak będę ogarniał sesję to postaram się o zdjęcie które to uwidoczni ;)U Ciebie widzę daje rade ;) Co do grilla Garet, mi się podoba i chyba już tak zostanie ,ale dzięki za słowa krytyki no i za te miłe także :)

---------- Post dopisany 13-04-2014 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 20:52 ----------

1504100_698699330173823_1720948751915707070_n.jpg

1939864_698699400173816_5517381204603525238_n.jpg

1939988_698698840173872_4408681007654649765_n.jpg

10150792_698699546840468_6870083175900416308_n.jpg

10156061_698698956840527_2828758218943030804_n.jpg

10172804_698699566840466_8223807380039044790_n.jpg

10173516_698698783507211_6025017765524426752_n.jpg

10246330_698698433507246_7027743480385791058_n.jpg

10258465_698698666840556_6758719978603486293_n.jpg

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

P_20170325_154818.jpgWWitam witam :) dawno sie tutaj nie pojawialem ,ale to nie znaczy ze nic sie z autkiem  nie działo ;) mała aktualizacja ,zmienione wnętrze ,założony pakiet s4 .Avancik usiadł troszkę i dostał ciemne szyby oraz wiele innych drobiazgów miedzy innymi nowy lakier   :) Pozdrawiam miłośników i miłośniczki ;)

P_20170309_124554_1_1.jpg

IMG_20170422_155509_147.jpg

received_1151580101552408.jpeg

received_1196872617023156.jpeg

received_1196872607023157.jpeg

received_1196136633763421.jpeg

IMG_20161217_144509.jpg

Opublikowano

skad kolego jestes?widze jest troche ludzi z okolic Wielunia..;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siemka :) okolice Wieruszowa do Wielunia raptem 30 km :) Pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

Siemka :) okolice Wieruszowa do Wielunia raptem 30 km :) Pozdrawiam :) a tu mala aktualizacja :)

P_20170511_190017.jpg

Edytowane przez Drimmer

Opublikowano

Do szczęścia jeszcze grilla i tylnego zderzaka brakuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie na zderzak poluje (oczywiście w rozsądnych pieniądzach )a o grila aż sie prosi to fakt :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.