Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drimmer

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Drimmer

  1. Fajny Kolorek Mam identyczny tylko nie ma s-line a zewnętrznego, no i Avant
  2. @Patryks25 Jestem tego świadomy a szybko nie odpuszczam ;)Powolutku do celu Kilka zdjęć z prac i pucowania ,wrzucam też filmik jak chodzi po wywaleniu kata ,który wyglądał jak na załączonym obrazku video-1546614344.mp4
  3. Witam ,dawno mnie tutaj nie było ;) Przedstawiam mojego Avanta 2002 r. w s-line wewnętrznym na 1bv , 1.8 T bfb . Z modów jak na razie nie za wiele: Wstawiony DP 2,7 cala końcówki ulter 100mm Tak więc szału nie ma ale od czegoś trzeba zacząć :) Do wglądu wrzucam jedna fotę poprzedniej A4 z tym że B5 ,porobiona tylko wizualnie ;)
  4. Dokładnie na zderzak poluje (oczywiście w rozsądnych pieniądzach )a o grila aż sie prosi to fakt
  5. Siemka okolice Wieruszowa do Wielunia raptem 30 km Pozdrawiam a tu mala aktualizacja
  6. Siemka okolice Wieruszowa do Wielunia raptem 30 km Pozdrawiam
  7. WWitam witam dawno sie tutaj nie pojawialem ,ale to nie znaczy ze nic sie z autkiem nie działo mała aktualizacja ,zmienione wnętrze ,założony pakiet s4 .Avancik usiadł troszkę i dostał ciemne szyby oraz wiele innych drobiazgów miedzy innymi nowy lakier Pozdrawiam miłośników i miłośniczki
  8. Armistead ,zdjęcia są kiepskiej jakości i nie oddają tego w jakim stanie jest lakier . A jest naprawdę w dobrej kondycji jak będę ogarniał sesję to postaram się o zdjęcie które to uwidoczni ;)U Ciebie widzę daje rade Co do grilla Garet, mi się podoba i chyba już tak zostanie ,ale dzięki za słowa krytyki no i za te miłe także ---------- Post dopisany 13-04-2014 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 20:52 ----------
  9. Drimmer odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Kurde rodzime blachy ale jeszcze mi sie w oczy ni rzucił ten rodzynek
  10. Dziękować dziękować
  11. Tak to było Panie jak kupiłem Emblematów sukcesywnie sie pozbywam
  12. Witam przedstawiam wam moje oczko w głowie ;)Avanturnik zakupiony rok temu od Niemca ,leciwy 97r Co zrobiłem ,bo modami tego nazwać nie można:) -kompletny rozrząd -filtry oleje i płyny -podtlenek Elpidżi (sekwencja) -ledy w postój i tablice -klocki hamulcowe -Srodki lamp na czarno -gril w czarnym macie -17' Ronal r 38 plany na przyszły sezon -Sciema -koło w biel -kiera do obszycia -gleba ,bo kozucha straszna ;P a oto moje poprzednie Autko IS-ik A tutaj kilka fot Avanturnika ,profi sesja już nie długo Oceniajcie bijcie kopcie ,co tam z reszta tylko chcecie ;P Pod pracą Spontan Lekki off road ;P kółko I to by było na tyle w tym momencie
  13. Drimmer odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    Dokładnie jaki olej ? Ja latałem na castrolu i też zaczęlo mi się takie klekotanie ,zmieniłem olej na mobila i już 2 wymiana i cisza pod maską
  14. Drimmer odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jaki koszt ? (chodzi o 2din )
  15. Drimmer odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Często bywam w Praszce może akurat coś by mi się przydało A jaki kolor ?Pozdrawiam:)
  16. Witam czy te fele bedą pasowały p&p do mojego Avanta ? oto link do aukcji http://moto.allegro.pl/felgi-mercedes-s-16cali-i2225726641.html . Może ma ktoś jakieś foto Audi na takich kołach ? Z góry dziękuję za pomoc . Pozdrawiam
  17. Ja miesiąc temu zamąciłem takowy podłokietnik i musze powiedzieć,że jest ok nic nie trzeszczy a jeżdzi się o wqiele wygodniej
  18. Dokładnie ja także popieram :good:Taka typowa czarna żdzira ,dodatkowo mocny motor i nie trzeba nic więcej :notworthy:
  19. E36 fajna tylko szerokiej listwy brakuje i progów ,pomykałem taką długie czasy . Jaki motorek tam siedzi ?
  20. Drimmer odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jeśli koledzy nie mają nic przeciwko to ja podlece na kolejny spot Avantem :hi:Narazie 100%seria ,ale mam go nie cały miesiąc więc nie linczujcie mnie odrazu
  21. Witam jestem Drimmer . Stałem się posiadaczem Audi a4 avant 97r. 1.8benzynka bez turbo . Kodu silnika nie potrafię jeszcze ookreślić .Przedstawiam się i witam wszystkich serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.