Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drimmer

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Fajny Kolorek Mam identyczny tylko nie ma s-line a zewnętrznego, no i Avant
  2. @Patryks25 Jestem tego świadomy a szybko nie odpuszczam ;)Powolutku do celu Kilka zdjęć z prac i pucowania ,wrzucam też filmik jak chodzi po wywaleniu kata ,który wyglądał jak na załączonym obrazku video-1546614344.mp4
  3. Witam ,dawno mnie tutaj nie było ;) Przedstawiam mojego Avanta 2002 r. w s-line wewnętrznym na 1bv , 1.8 T bfb . Z modów jak na razie nie za wiele: Wstawiony DP 2,7 cala końcówki ulter 100mm Tak więc szału nie ma ale od czegoś trzeba zacząć :) Do wglądu wrzucam jedna fotę poprzedniej A4 z tym że B5 ,porobiona tylko wizualnie ;)
  4. Dokładnie na zderzak poluje (oczywiście w rozsądnych pieniądzach )a o grila aż sie prosi to fakt
  5. Siemka okolice Wieruszowa do Wielunia raptem 30 km Pozdrawiam a tu mala aktualizacja
  6. Siemka okolice Wieruszowa do Wielunia raptem 30 km Pozdrawiam
  7. Drimmer zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  8. WWitam witam dawno sie tutaj nie pojawialem ,ale to nie znaczy ze nic sie z autkiem nie działo mała aktualizacja ,zmienione wnętrze ,założony pakiet s4 .Avancik usiadł troszkę i dostał ciemne szyby oraz wiele innych drobiazgów miedzy innymi nowy lakier Pozdrawiam miłośników i miłośniczki
  9. Armistead ,zdjęcia są kiepskiej jakości i nie oddają tego w jakim stanie jest lakier . A jest naprawdę w dobrej kondycji jak będę ogarniał sesję to postaram się o zdjęcie które to uwidoczni ;)U Ciebie widzę daje rade Co do grilla Garet, mi się podoba i chyba już tak zostanie ,ale dzięki za słowa krytyki no i za te miłe także ---------- Post dopisany 13-04-2014 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 20:52 ----------
  10. Drimmer odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Kurde rodzime blachy ale jeszcze mi sie w oczy ni rzucił ten rodzynek
  11. Dziękować dziękować
  12. Tak to było Panie jak kupiłem Emblematów sukcesywnie sie pozbywam
  13. Witam przedstawiam wam moje oczko w głowie ;)Avanturnik zakupiony rok temu od Niemca ,leciwy 97r Co zrobiłem ,bo modami tego nazwać nie można:) -kompletny rozrząd -filtry oleje i płyny -podtlenek Elpidżi (sekwencja) -ledy w postój i tablice -klocki hamulcowe -Srodki lamp na czarno -gril w czarnym macie -17' Ronal r 38 plany na przyszły sezon -Sciema -koło w biel -kiera do obszycia -gleba ,bo kozucha straszna ;P a oto moje poprzednie Autko IS-ik A tutaj kilka fot Avanturnika ,profi sesja już nie długo Oceniajcie bijcie kopcie ,co tam z reszta tylko chcecie ;P Pod pracą Spontan Lekki off road ;P kółko I to by było na tyle w tym momencie
  14. Drimmer odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    Dokładnie jaki olej ? Ja latałem na castrolu i też zaczęlo mi się takie klekotanie ,zmieniłem olej na mobila i już 2 wymiana i cisza pod maską
  15. Drimmer odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jaki koszt ? (chodzi o 2din )
  16. Drimmer odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Często bywam w Praszce może akurat coś by mi się przydało A jaki kolor ?Pozdrawiam:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.