Treść opublikowana przez Garet
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
Tak. Sytuacja parkingowa, ja wyjeżdżałem z parkingu a sąsiadka cofała z miejsca prostopadłego, szkoda, że w mój bok. Tylne drzwi dodatkowo wgięte A mógł chłop jezdzić hehe i ori lakier pójdzie w zapomnienie.
-
[B5 AFN] Avant Olgierda || 1.9 TDI || Quattro
Jaki z tego morał? Nie kupuj w Tesco ;p
-
[ALL B5] Czerwony Jamnik z czerwonym I na końcu do wożenia 4 liter
szkoda ze bez q, dla mnie audi fwd to nie audi...
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
Już dwa miesiące jezdzi, i czasem sprawdzam czy nic się nie luzuje i szczerze to chyba miał bym problem ją oderwać na siłę. Jakieś dokładniejsze foto ran zadanych przez Toyotę
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
tz ramki chyba
-
Tablet w a4 b5
pomysł godny tylko, tracę w tym momencie cup holder a ja kocham pić kawkę w aucie Jak trzyma się ten tablet, na czym?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
jeszcze w ośce albo w pseudo quattro na haldexie ;p
-
A4 Diesel
zajrzyj do mojego tematu, dodałem zdjęcia blachy http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/czarna-avantura-1-8t-quattro-284904/#post3807412
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
No i to bardzo, jestem z Czechowic może się kiedyś trafimy na mieście. Takie nijakie ---------- Post dopisany 18-12-2013 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 22:11 ---------- Mały upik, wpadły ledy tylnej rejki, dodatkowo poszła na taśmę klejącą, wg mnie jest lepiej i nie trzaska się przy zamykaniu klapy.
-
A4 Diesel
zrobię foto i dzisiaj postaram się wrzucic, jak już nie ma ramki to po co dziurawić blachę? niech sobie wisi bez wkrętów
-
przedsmak RS4 :> 3.2FSI by Marb
gratujuję dobrych wyborów : audi w quattro i jack russel terrier - pozdrawia właściciel obojga ps, żonę też mam
-
A4 Diesel
http://pictap.pl/di-NSF156PJ.jpg A może by tak rejka z tyłu na klej? Ja mam na taśmie, kupilem w ciastoramie za chyba 7zł ale do zastosowania zewnętrznego i po przyklejeniu jej do auta blachy nie da się oderwać a jeżdże z nią już ponad 2 miesiące. Światło z ledów nad tablicą dużo ładniej pada na nią a przy ramce jednak jej górna część zabiera trochę światła...
-
A4 Diesel
jazda bez pierścienia to troche samobójstwo bo na nim wlasnie na piaście opiera się koło a śruby tylko go do niej dociągają, w tym momencie masz ciężar na śrubach.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Z tego co wiem rozmiar fabryczny do a4 b5 to 205/55/16 lub 195/65/15 które nota bene są zamiennikami tz są równe, 225/40/18 jest tak samo ich amiennikiem więc licznik kłamać nie będzie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
i tak najlepszym dla złodziei jest facebook, bo to się ktoś pochwali, że na wakacje jedzie, co nowgo do domku kupił, jaki to żona ma płaszczyk z norek, i jakie nowe autko stoi w garażu, a na profilu termin wyjazdu na wakacje - no złodzieju zapraszamy na bezpieczny włam hehe
-
[All b5] Zimowe opony Quattro
dobry wybór, tak zaleca fabryka
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
do 1.8T tylko 5w40, choć ja latam na vavloline 10w60 vr1 i gra gitara
-
granatowy avancik
O zgrozo, te brewki to lipa, podobnie myślę o lampkach z tyłu, najlepsze po ostatnim lifcie.
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Panie to gołe alu bez lakieru sól drogowa zeżre ci raz dwa. Zrobią się same wżery i będzie tragedia więc się dobrze zastanów czy chcesz tym na śnieg wyjechać
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
jakoś dziwnie wyglądają dwa spojlerki z tyłu...
- skPEPE a4 b5
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
mi się kombik bez relingów jakoś nie widzi...
-
[B5 AJL] Koszykowy czarnuch Quattro
z tuarega
-
[ALL B5] Audi A4 1.8T Avant
ładna, ale ta wycierucha z tyłu to kładzie system... od polo zakładaj
-
Pozdrowionka
Przywitalnie masz na stronie głównej, drugi temat od góry.