Treść opublikowana przez Garet
-
Jakie zegarki nosicie?
Ja chodzę w fossil jr9306 i polecam, ale ostrzegam ciężki jest
-
Zaślepka wnęki tablicy rejestracyjnej
Dobra w takim razie pytanie kto zaspawa mi wnękę w zderzaku na gładko na ślasku, Bielsko itd
-
QUATTRO a szerokośc felg i opon !
nie wiem ilu ludzi i ile razy ma wam napisac ze liczy sie obwód koła, na osiach może być różnica chyba do 3% a szerokość felg i opon może być inna np przód 205/45/18 a tył 225/40/18 i bedzie lala
-
Zaślepka wnęki tablicy rejestracyjnej
te zaczepy sie czepiają tablicy?
-
Zaślepka wnęki tablicy rejestracyjnej
do przed lifta jakas jest? i gdzie to dostane?
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
obiektyw 18-55 jest nie ostry i wolny jednym slowem jest dodawany przez nikona do zestawów zeby samego body nie sprzedawac ale jest nic nie wart, a 55-200, szwagier robi w fotojokerze i chcialem go kupic do swojego d5100, tylko ręką machnął, dobrym wyborem jest napewno 18-105
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
piekne czerwone ... hmm blee
-
Zaślepka wnęki tablicy rejestracyjnej
Czy mozna gdzies dorwać takie cos tylko ja szukam do przedlifta ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ---------- mam ale cena powala... Audi B5 S4 2.7T Exterior - 8D0807977GRU - Front Bumper Plate Filler - Primed - ES#2222302
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
na srebrnym sedanie to chyba bedzie wygladać najlepiej ma ktos takie foto??
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
I tak na duzo ci wife pozwala hehe:wink:
-
[B5 AFN] ORANGE/daily car/POKER PROJECT
Ładnie tak, 3sztuki, szkoda że takie nie wymyte ale to zima w końcu
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
to kiedy wkładasz silnik z RSa? :wink:
-
Zderzaki eski do polifta
wiec zderzak z s4 podejdzie p&p do a4 przedlifta?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
kolega byl ogladac i warto i zadbana tylko do 2000rmp nie da sie rozmawiac w aucie, a on by nim jezdzil na codzien, po za tym godny polecenia Audi RS6 55000.00 PLN. Polkowice - otoMoto.pl
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
standardowo jak co roku
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
Dla wszystkich którzy pytali o hydrografikę podaje maila gościa który się tym zajmuje, jemu zadawajcie wszystkie pytania. [email protected] ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 19:27 ---------- Autko na sprzedaż, jest ogłoszenie w dziale "Sprzedam"
-
Wycieraczka tył avant
to wiadomo że ramię z polo ale z czego mechanizm...
-
Felgi 3dsm 0.01 18" pod standardową zawieche?
wejdą i będą się kręcić tylko naprawdę nie zrobią efektu w połączeniu z nadwoziem które będzie stało jak koza
-
kiera z b6 do b5
tylko czy ta kiera z b6 ładniejsza jest niż 3ramienna z b5...
-
środek do polerowania dekorów
A tak dokladniej jaki papier? 2000 wodny i jechac z nim?
-
środek do polerowania dekorów
co do dekorów, polakierowałem dekor przy skrzyni biegów, był już porysowany i nie świecący, nałożyłem kilka cienkich warstw lakieru bezbarwnego ale zrobił się baranek, czym go wygładzić?
-
Przednie Lampy Yellow
Bo w usa można prawie wszystko z autem zrobić, i nie ma problemów, chyba ze potem spowodujesz wypadek i ci udowodnią że jakiś mod byl jego powodem to mega zonk
-
Przednie Lampy Yellow
Folia, opalarka albo dobra suszarka i jedziesz, tylko obawiam sie ze pierwszy patrol policji i po dowodzie
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
dobre jest, Gracjan takie mierzył do eSy tylko czarny mat
-
Serwis Bielsko-Biała
Nie ma za co, zadzwoń i się umów.