Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Garet

  1. Ja chodzę w fossil jr9306 i polecam, ale ostrzegam ciężki jest
  2. Dobra w takim razie pytanie kto zaspawa mi wnękę w zderzaku na gładko na ślasku, Bielsko itd
  3. nie wiem ilu ludzi i ile razy ma wam napisac ze liczy sie obwód koła, na osiach może być różnica chyba do 3% a szerokość felg i opon może być inna np przód 205/45/18 a tył 225/40/18 i bedzie lala
  4. te zaczepy sie czepiają tablicy?
  5. do przed lifta jakas jest? i gdzie to dostane?
  6. obiektyw 18-55 jest nie ostry i wolny jednym slowem jest dodawany przez nikona do zestawów zeby samego body nie sprzedawac ale jest nic nie wart, a 55-200, szwagier robi w fotojokerze i chcialem go kupic do swojego d5100, tylko ręką machnął, dobrym wyborem jest napewno 18-105
  7. piekne czerwone ... hmm blee
  8. Czy mozna gdzies dorwać takie cos tylko ja szukam do przedlifta ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ---------- mam ale cena powala... Audi B5 S4 2.7T Exterior - 8D0807977GRU - Front Bumper Plate Filler - Primed - ES#2222302
  9. na srebrnym sedanie to chyba bedzie wygladać najlepiej ma ktos takie foto??
  10. I tak na duzo ci wife pozwala hehe:wink:
  11. Ładnie tak, 3sztuki, szkoda że takie nie wymyte ale to zima w końcu
  12. to kiedy wkładasz silnik z RSa? :wink:
  13. Garet odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B5
    wiec zderzak z s4 podejdzie p&p do a4 przedlifta?
  14. kolega byl ogladac i warto i zadbana tylko do 2000rmp nie da sie rozmawiac w aucie, a on by nim jezdzil na codzien, po za tym godny polecenia Audi RS6 55000.00 PLN. Polkowice - otoMoto.pl
  15. standardowo jak co roku
  16. Dla wszystkich którzy pytali o hydrografikę podaje maila gościa który się tym zajmuje, jemu zadawajcie wszystkie pytania. [email protected] ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 19:27 ---------- Autko na sprzedaż, jest ogłoszenie w dziale "Sprzedam"
  17. to wiadomo że ramię z polo ale z czego mechanizm...
  18. wejdą i będą się kręcić tylko naprawdę nie zrobią efektu w połączeniu z nadwoziem które będzie stało jak koza
  19. Garet odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    tylko czy ta kiera z b6 ładniejsza jest niż 3ramienna z b5...
  20. A tak dokladniej jaki papier? 2000 wodny i jechac z nim?
  21. co do dekorów, polakierowałem dekor przy skrzyni biegów, był już porysowany i nie świecący, nałożyłem kilka cienkich warstw lakieru bezbarwnego ale zrobił się baranek, czym go wygładzić?
  22. Garet odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    Bo w usa można prawie wszystko z autem zrobić, i nie ma problemów, chyba ze potem spowodujesz wypadek i ci udowodnią że jakiś mod byl jego powodem to mega zonk
  23. Garet odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    Folia, opalarka albo dobra suszarka i jedziesz, tylko obawiam sie ze pierwszy patrol policji i po dowodzie
  24. dobre jest, Gracjan takie mierzył do eSy tylko czarny mat
  25. Garet odpowiedział(a) na ParasoleK temat w Śląskie
    Nie ma za co, zadzwoń i się umów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.