Treść opublikowana przez Garet
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
co to są "helpery" ??
-
DemontaZ dokladki zderzak
A taką dokładkę czym polakierować?
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
To, że jak wjedziesz w dziurę albo wykonasz niebezpieczny manewr to sprężyna może się przestawić?
-
Negatyw przednich kół v2
ja co sezon zmieniam łopony od wewnatrz je wyjada ale nigdy nowych nie zakładam:wink: Na jakiej glebie latasz?
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
Jazda na glebie ma swoje niezaprzeczalne uroki, chyba że koleiny takie wysokie
-
DemontaZ dokladki zderzak
A będzie to jakoś wyglądać pod kolor bez spawania ? ps. kolor czarny
-
Rozpórka górna
Trepek bo ori jest jakby z rury, ale ma byc prosta nie krzywa
-
jakie ori radio do lifta b5 99 r?
Ja mam jakies Sony, może nie powala ale idealnie pasuje pod podświetlenie, czerwone z białym a design też nie razi, jutro foto..
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja się wpinałem do kabli idących obok lewarka zmiany biegów, a każde radio ma swój bezpiecznik w razie lipy
-
Glinka
Lakier tak zwany ebonyschwarz? Piękny, też taki mam ale wymaga dużo troski żeby wyglądał zacnie
-
Lakier lustro ;p
Smołę z lakieru bardzo dobrze rozpuszcza i ściera benzyna ale LAKOWA nie ekstrakcyjna, tyle że potem trzeba dobrze umyć auto bo jest lekko tłuste jak to od benzynki
-
Jaki rozmiar opon ?
Pewnie że można.
-
Rozpórka górna
Ten cieńszy z sedana 26,8mm - 8D0 411 309 K Ten grubszy 1BA 29mm - 8D0 411 309 M Ten z 1BE, 1BQ,1BV, S4 i RS4 też 29mm - 8D0 411 309 L ---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- Z tego co mi wiadomo to w poliftach, w większości wersji silnikowych montowali już w serii tą dolną rozpórkę ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- Dużo poliftów z najmocniejszymi silnikami również miały górną rozpórkę, pewnie również wiązało się to z zawieszeniem 1BE, 1BV Ja mam polifta z 1.8tq 180hp i dolna jest w serii natomiast górnej nie mam pewnie dlatego, że zawieszenie jest 1BA...
-
felgi aluminiowe
ABE to niemieckie zezwolenie na użytkowanie pojazdów lub ich części. Wydawane jest ono producentowi przez Federalny Urząd Ruchu Drogowego (KBA). Felgi posiadające ABE z reguły nie wymagają odbioru montażu. Oznacza to, że np. przy określonym połączeniu felgi i opony nie trzeba przestrzegać szczegółowych przepisów, a tym samym wpis do dokumentacji pojazdu nie jest konieczny.
-
używany gwint czy spręzyny -35
obniżenie -35 mm to wcale nie dużo, troszkę więcej niż 1be a na gwincie wyregulujesz jak ci pasuje. Wszystko zależy czy chcesz jakieś większe koło wkładać czy poprostu chcesz lepszej przyczepności bez jakiś 18". Pamiętaj, żeby kupić sprawny i nie wylany gwint a na allegro może być różnie...
-
Rozpórka górna
Pytanie jest jeszcze jedno, mianowicie czy auta były mocno obniżone? Wraz z obniżenniem robi się negatyw a górna rozpórka może go zmniejszyć.
-
Rozpórka górna
Jeżeli dobrze wnioskuje bardziej przyda się w kombi na gwincie niż w sedanie?
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
Oł szit, jest dupsko urwane przy samej szyi :kox:
-
A4 B5 Avant, jaka Lotka na tylną szybę?
może ktos ma jakieś pownego sprzedawcę?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
taką własnie chcę tylko nie wiedziałem czy jest coś warta, są u mnie w mieście po 139zł Muszę mieć do niej jakiś kod zdrapkę czy cos co poświadczy ze jest autentyczna?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
President ml145 czy sirio ml145? ps radyjko mam president tommy
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
miernikiem sprawdę który kabel to plus a który minus i podpinam...
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
a jak ściągnąć tą osłonę biegów?
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
Znajomy kladzie hydrografike i mam plan oddac ramke grilla na próbę jak to wyjdzie :-) ---------- Post dopisany 11-01-2014 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 11:59 ---------- Panowie, zakupiłem dziś cb radio i chce je podpiąć pod kable zasilające zapalniczkę. Może mi ktoś powiedzieć jak się tam dostać? Zapalniczka jest "zamykana" że tak powiem, chyba wiadomo jaka.
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
wg mnie pasuje tylko do eSkowego zderzaka, ale to moje zdanie