Treść opublikowana przez Garet
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
jakiej dlugosci masz pióra wycieraczek z przodu i jaiego modelu szukać pod te ramiona z b5fl??
-
[ALL B5] Niebieskie 1,9 TDI (90KM) by asterixs
proszę cię zmień sobie to s-lajn w tylule bo aż boli w d*pie
-
[B5 AFN] Żaba na gwincie i 18'
śliczna jest, dla lepszego efektu użyj czernidła do opon lub żelu do opon
-
Felga marzeń do B5 ?
buda b5 nie razi po oczach nowoczesym designem wiec i nowoczesne koła do niej nie pasują
-
Felga marzeń do B5 ?
ma potężne ET, obok mnie stoi a4b5 na takich zrobie ukradkiem zdjęcie jak to koło jest schowane w głąb nadkola:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: inaczej tego nie da się nazwać...
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Jak nie przytrzesz czasem to znaczy że jest za wysoko, musi to zrozumieć :-)
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Brawo za koło, lepsze według mnie od prosiaków
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
jaki elegancki przebieg i widac ze srodeczek jak nowy
-
A4 B5 by Witek
Spalanie nie to samo napewno, wiem bo jezdzilem, po za tym to 2.4 jest super silnikiem ktory nie sprawia problemów, natomiast 2.8 lubi cieknąć i bywa problematyczne... Jak swapa robic to na 1.8T
-
[Audi A4 B5] - [Pelican Blue] - SPRZEDAM
Jeżeli ori masz zawieszenie 1be to mozesz wsadzić sprężyny -40 na nie, ale jesli masz 1ba (wyzsze) to zakladajac na nie -40 wykonczysz amorki szybciej, i auto bedzie skakać bo amotryzator bedzie ciagle dosciśniety. Dlatego wtedy zakładasz zestaw amortyzatory 1be plus sprężynki -40
-
[Audi A4 B5] - [Pelican Blue] - SPRZEDAM
napewno zawieszenie na dół, jesli kupiles kolo 16" to chyba nie planujesz mega gleby, moze wrzuc sobie jakies -40, z pewnoscią bedzie ładniej
-
[ALL B5] Audi S4
zawsze mozna przykleic tablicę na taśmie dwustronnej która ma grubosc chyba okolo 0,8mm i ma taka pianeczkę w sobie, również nie do zdarcia
-
[B5 AEB]1.8 Turbo, tragiczne zakończenie krótkiej historii
k04 ma bodajze 8łopatek na wirniku, tyle ze k04 do podłuznego 1.8T jest slabsze niz k04 do poprzecznego, ale dlaczego to nie pamietam, spece Ci powiedzą, ja tylko kopię węgiel ;p
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
sprzedaj te lampy na alledrogo byle daleko i kup chociaż depo jak nie polifty...
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
tego ala carbonu wogole nie widac na aucie, swiatlo tak padło przy zdjęciu że on wydaje się jasny, tym samym carbonem oklejałem girll i zobacz na foto, że praktycznie nie ma różnicy odcieni z oryginalnym lakierem więc się to "traci"
-
[ALL B5] Audi S4
Tak wlasnie pytam bo szykuje się na 18" i czasem są ładne fele od merca ale tył jest 9" lub 9,5" i np ET30 i nie wiem czy przy gwincie zejde w dół, przy takie oponie, a zalezy mi zeby bylo z tylu szeroko
-
[ALL B5] Audi S4
przy oponie 225/40/18 i na takim ET da się nisko zejść?
-
[ALL B5] Audi S4
to juz bys chyba jej tak nie opuścił, z tego co wiem, nadkola z "S" i z "A" 4ki sa takie same a fele z rs4 mają 8,5" i et20 i wystają jak wściekłe
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
nie rzucający się w oczy detal a cieszy..
-
[B5 AEB]1.8 Turbo, tragiczne zakończenie krótkiej historii
Oryginalny AJL czyli 180hp ma takie samo turbo jak ori 150hp o kodzie k03... a roznica tylko w elektronice, dlatego ze 150 po programie wychodzi 190z groszem a 180ka to porogramie nie przekroczy 200hp
-
Felga marzeń do B5 ?
no to była mega okazja... ostatnio na forum się sprzedał komplet, czy to nie jest czasem rondell rod? http://s22.postimg.org/5gn9ek09t/7333100478_4e479b2c77_z.jpg
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
W zimie zacznę zbierać graty, i na przyszły sezon mam nadzieję wyjechać na gwincie i na 18" tylko gwint do quattro na tył znaleźć to chyba tylko nowy...
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Wlasnie widziałem ze są ta-technixy z niebieską lub czerwoną sprężyną, czym się różnią, po za kolorem hehe?
-
[B5 AEB]1.8 Turbo, tragiczne zakończenie krótkiej historii
Plany zacne ale ten grill dla mnie jest
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
jaka masz oponę na tych 18" i mniej swiecej na ile skreciles gwint? Ja też latam po ślasku, i boję sie tych naszych dziur...