Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

alani2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wałek ods silnika SDi + turbo od ARL + mapa jeśli zabawa za większą kase to wtryski 230+ FMIC + turbo od 2.7tdi i myśleć coś o chłodnicy oleju
  2. Trochę pracy i będziesz jeździł jak człowiek
  3. Chłopaki ma ktoś dojście żeby rozkodować VIN ? WAUZZZ4B2XN095960 chciałbym wiedzieć wszystko co możliwe dzięki z góry
  4. i jak poszukiwanie wykładziny ?
  5. No to chłopaki wynalazłem w końcu auto może szału nie ma ale trudno od tak z dnia na dzień po wypadku zebrać więcej kasy na samochodzik. Nie jest to A4 ale chyba mnie za to nie wywalicie z forum oto parę zdjęć Ten sam kolor co a4 LZ3L
  6. Car Audio zabudowa bagażnika audi a4 Szczecin Zachód Dlaczego taka decyzja ?
  7. Na grillu i starczy
  8. ten znaczek Quattro też wywal jak wszystko to wszystko Po za tym lalka nie chcesz sprzedać ? moja rozbita a mam jekieś przywiązanie do 1.9Tdi ,,Q''
  9. Oraz wyciszenie auta i jakieś porządne car audio jakaś 16 na przednie drzwi itp za***ista
  10. Spoko dziś doszedłem do połowy samochodu zacząłem od bagażnika... masakra ile tam jest rozkręcania... ale już trochę rzeczy sprzedałem. parę plastików, skóry , boczki, dekory itp powoli coś tam odzyskuje kasy ale to i tak kropla w morzu Sprzedam cały komplet hamulców Przód + tył nowe tarcze nowe klocki jarzma na 312mm na komplecie zrobione 30-40km ate i brmbo oddam za 1500zł razem z zaciskami cały komplet
  11. na prawej ładniej wygląda
  12. Odpuściłem porozmawiałem z kolegą <miał podobną sytuację > 3 lata sie sądził... szkoda zachodu a wszystko przez jeden błąd że podpisałem mandat :facepalm: No ale trudno żyje sie dalej... Sprężarka klimy 200zł przedni gril cały z emblematami quattro i znakiem audi 100zł przedni gril z emblematem audi 70zł boczki tył czarne, czarna skóra el szyby z miejscami na głośniki i napisem boss L+P 200zł Półka tył z 3 stopem maskownicami głośników i czarną roletą + plastiki słupków z chwytakami rolety 150zł kompletna konsola na przekładkę angola albo po wystrzale poduch, każdy plastik schowek dolne ramka 1din itp z całymi poduszkami 800zł słonecznik kierowcy 10zł rękojeści 4szt siwe 10zł/szt lampa prawa tył 50zł Przyciski do podgrzewania siedzeń 50zł za 2szt o resztę ze środka pytać na sprzedaż każdy plastik ,do zawieszenia skrzyni biegów itp jeszcze nie doszedłem. Skóry i dekory sprzedane ---------- Post dopisany 11-04-2014 at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 22:10 ----------
  13. alani2 odpowiedział(a) na barexx temat w 2.5TDI
    Koledzy podepnę się w Planach mam zakup audi a6 c5 dokładnie tej audi a6 2.5tdi qua Sejny i przerzucenie skrzyni na Manual 6 DQT Quattro + z mojej rozbitej a4 quattro silnik 1.9tdi AFN Czy da rade to zgrać wszystko ? jakie kłopoty moge napotkać w czasie składania , robił ktoś takie zestawienie ?
  14. Jeśli kierowca nie zgadza się z decyzją policjanta lub strażnika miejskiego, nie powinien przyjąć mandatu. Co ważne - nie musi przy tym podawać przyczyny swojej decyzji. Przyjęcie kary (podpisanie formularza) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na postanowienie mundurowego. W takiej sytuacji zapłacenia mandatu da się uniknąć jedynie wówczas, gdy czyn, za który został ukarany kierowca, nie jest w rzeczywistości wykroczeniem (np. miejsce, w którym zaparkowano auto było połączeniem dróg, a nie skrzyżowaniem - wówczas postój nie narusza przepisów). Trzeba to będzie udowodnić przed sądem ---------- Post dopisany 09-04-2014 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 09:19 ---------- AUDI NA CZĘŚCI Cały audik idzie na części Jutro wstawię pare zdjęć lepszej jakości i bez dachu <w planach obciąć dach jeśli pogoda pozwoli> Każdy plastik każda śrubka nadająca sie do użytku idzie do ludzi. Zostawiam sobie tylko kompletny silnik poniewasz szukam A6 C5 2.5TDI Quattro do 5tys i będe przekładał na 1.9tdi w 6-ce skrzyni a potem polerka dopieszczenie i w ludzi. a jak uzbieram sobie troche Kasy A4 B6 1.9TDI Quattro Avant pod dom przyciągnę Więc Panowie robić liste i zamawiać co potrzebujecie ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- posiadam do sprzedania kompletny dyfer od audi v8 znawcy tematu wiedzą do czego jest cena 700zł ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- Audi a4 b5 quattro cała na części Gołdap
  15. no tak jest od początku że ja jestem sprawcą i koleś dostał dane z mojej polisy na odszkodowanie, jak doszłem do siebie wiem że to jest nie słuszne gdyż w najgorszym dla mnie cyklu to jest wina obopólna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.