Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda to teraz tak:

DSC_0960.jpg

DSC_0961.jpg

DSC00990.jpg

DSC00992.jpg

DSC_0974.jpg

DSC_0981.jpg

DSC_0995.jpg

na rok 2013/2014 zapowiada sie:

- Rekin a5 ----------------------------------->jest

- Poliftowy zderzak z halognami-------------->jest

- Lampy przednie ----------------------------->jest

- Panel navi ten koło ręcznego--------------->jest

- Podgrzewanie siedzeń zarazem zmiana na RECARO

- Zabudowa car audio zarazem wyciszenie całej budy

- 165mm w przednie drzwi ------------->jest

- 200mm w tylną półkę zmiana tworzywa na MDF obszyty skórą ------------->jest

- Przyciemnienie szyb

- 3 x xenon 8000K krótkie długie i halogeny -------------->jest

- Felgi jeszcze myśle :D

- Boczki od Avanta z głośnikami na tylne drzwi -------------->jest

- 165mm w tylne drzwi ---------->jest

Co jeszcze ? hmm na pewno mody silnika ale to z czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1

tylko 4300K inne to kolorowe jarmarki, a tak to niezły wypas jak na TDI w Q przedliftem, FISa tez masz?

a w ogole to 110KM w Q to mul ja bym wpierw zainwestowal w cos pod maska a potem kosmetykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja cie pozdrawiam, bo nawet nie wiesz jak kogos oslepiasz z naprzeciwka albo jak ktos przed toba jedzie w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem xenon 8000 i tyle razy niebiescy mnie zatrzymali i zero przypalu :decayed:

nie chodzi o to właśnie... wkurzające jak ktoś z przeciwka jedzie a jak w lusterku nocą z tyłu to jeszcze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bez przesady z tym hidem, przecież na soczewce nie będzie aż tak źle, choć nie wątpliwie najlepszy wybór to 4300k :wink:

Trochę bidny opis :whistling:

Szkoda, że przedlift mimo rocznika i że tyle pali mimo że disel :decayed: w ogóle szkoda, że disel :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trasa 120km/h na tempomacie 5,5L miasto poniżej 6,5 nie da rady. Ale ja nie jestem fanatykiem seniorskiej jazdy.. przy mojej ciężkiej nodze zima min 9 bo tu bokiem tam bokiem w końcu Q :P a tak jak latam w trasę miejscami pod 200km/h 7-8L opędzluje. na razie rekord na płatnej Gdańsk- Malbork 215km/h i koniec obrotów a skrzynia niestety 5cio biegowa :( Jak zacznę bawić sie z silnikiem na więcej Qń to będę próbował spasować i skrzynie od czegoś innego. Wgl miałem plan na swapa z a4 b7 2.7tdi ale nie znalazłem na razie warsztatu który by sie tego podjął...

Plany na silnik jeśli zostanie AFN:

- FMIC 550x140x65mm

- Turbo GTB2260VK

- Chłodniczka oleju <podstawka> pod filtr z ARL

- Wtryski 230 pewnie FRATELLI

- Wzmocnione sprzęgło zarazem nokaut dla dwumasu

- no i Mapka pod to wszystko :)

Strzelam w 180-210km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra baz na mody, wiem bo mam to samo:naughty: jak celujesz w takie moce co napisałes to konieczna bedzie wymiana pompy na 11mm

Takie setup AFN+11+GTB22+230 powinna na lajcie dać ponad 200km:whistling: z gtb17 masz 200km:wink: a co do nokautu dwumasa, to bedziesz musiał bardzo mocno wzmocnić sprzęgło jednomasowe, bo nie wytrzyma, masz tylko dostepne z wersji 90km pod wzdłużny silnik:whistling: to nie poprzeczniak z golfa:wink:

AWX na te moce też sie sprawdza:whistling:

A moja skrzynia kończy sie na jakiś 225km i co ciekawe serią też tyle jechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o pompie :) a Mówisz ze sprzęgło od AWX wytrzyma ? tylko że to dwumas.. a od jakiegoś benzyniaka np VR6 albo G60 z grupy Vag nie podejdzie ?

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

I jeszcze pytanko jak z chmurą u cb >? co sie dzieje na tyle auta przy takiej mocy ? Pewnie bez dymu nie ma ognia co ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednomas g60 nie podejdzie, musialbys poszukać z B4/audi setki jednomasa i kombinować z jakims mocniejszym sprzeglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie:whistling:

Będę obserwował:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa ok. Nie widziałem, że lampy kupiłeś. Uff:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie był dobry biznes, jakbys dobrze poszperał to za tą sama kase miałbyś używki valeo chociazby z angola(tak da sie przerobić nie trwa to 5s)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zalozone 240mm z dwumasem ale zeby to wcisnac to skrzynia musi byc 6-b....spalanie imponujace mi jak skrzynia 6 wleciala FIS pokazuje 10l/100 :facepalm::facepalm: a mialo byc tak pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...