Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

12112013012.jpg

Kolejny raz wycieczka do Gdańska droga S7 zdjęcie przy 215km/h dobiłem do 230km/h :banan::banan::banan: co mnie zadziwiło bo wcześniej 215 to był v-max. Wina starej pompy ?:shock3:

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

A może 38E działa ?

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Zaczełem rozglądać sie za FMIC znalazłem zestaw do A4 b5 1.9tdi FMIC intercooler KIT Audi VW 1.9TDI A4 B5 passat (3667830706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale chyba ktoś z tą ceną zrobił salto na twarz :facepalm: Pytanie jest ktoś na forum kto by zdziałał cały dolot ? tzn zrobił rury z kwasówki ?

---------- Post dopisany 17-11-2013 at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 17:22 ----------

I po długim poszukiwaniu wynalazłem dokładkę zderzaka co prawda nie typowa ale jakże zacna :D

Dokładka zderzaka przód Audi a4 b5 (3703911128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i pewnie będzie trzeba skleić ze zderzakiem ;/ no ale na razie mam nadzieje że będzie pasowała na wpinki.

jak da rade spasować dorzucam światła dalekosiężne w miejsca na halo :D kolejny HID :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z resztą nadwozia? ta dokładka bardzo obniży przód wzgledem progów i tyłu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam właśnie jakiejś sensownej dokładki tylnego zderzaka i progów jeśli macie jakiś pomysł z chęcią poczytam :) aha i myślę o wywaleniu listw drzwi dolnych tak jak ty masz a co zrobiłeś z nakładką na progi ? bo jak jest listfa to fajnie sie zgrywa ale jak jej nie bedzie to będzie d*pa.

---------- Post dopisany at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany at 01:11 ----------

AUDI A4 B5 (8D) *DOKŁADKA ZDERZAKA TYŁ*DJ-TUNING (3685061714) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ta troche wiocha co Panowie ? ;/

---------- Post dopisany at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:15 ----------

a progi chyba te Progi AUDI A4 RS4 B5 SEDAN AVANT SUPER JAKOŚĆ!! (3641629573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta cenę kupisz ładne progi od S4, oryginalne i pasujące a nie jakiś chłam, ewentualnie za ułamek ceny progi od omegi i troszkę je podpiescisz... A ten zderzak to od czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no daruj sobie te dokładki:facepalm: progi od RSki bedziesz musiał troche przerobić, a i błotniki dospawać do nich

o którą listwe Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sie nie usuwa przy montązu innych progów, progi S4 czy RS to zwyczajnie nakładki na ten próg A4:wink: jedynie co to trzeba pogodzić je z listwami wewnętrznymi na progu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam jeszcze audi a3 2.0tdi oznaczenie BKD 2006r wyskoczył mi błąd 19.559.96 motor klapy kolektora dolotowego może mi ktoś to wyjaśnić o co z tym chodzi ?

---------- Post dopisany 23-11-2013 at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 21:31 ----------

dzisiaj o 22 jakiś pacan na parkingu podjechał tak blisko że obtarł mi prawe lusterko i prawe nadkole... Elementy do malowania, złapałem gościa. i teraz pytanie bo nie wiem jak sprawę załatwić,

A> lakierować a on pokryje koszty

B> Kupić elementy w kolorze za które on zapłaci

I pojawia się pytanie pierwsze czy dużo trzeba rzeźbić żeby wstawić lusterko z angola <duże> Audi A4 B5 lift Lusterko prawe lewe duze LZ3L (3686112246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a drugie czy nadkola/błotniki od lifta będą pasowały P&P BŁOTNIK LEWY / PRAWY A4 B5 FL LZ3L ORI IGŁA ! (3701342156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać kasę z OC sprawcy:whistling:, nie baw się w żadne gość zapłaci. Nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druczek znajomo wygląda( taki sam dostałem w prezencie 1-dnia Świąt), tylko ja dostałem mniej punktów:wink: gdzie Ciebie capneli? policja z olecka widzę robi porządki:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale prędkosc też swoje robi, tam jest o 151km, to raczej teren zabudowany miałes na wykroczeniu, bo na 90tce nie da sie dyszlem tyle polecieć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s15.postimg.org/mp2j3scpz/100_3571.jpg

chyba pozostawię to bez komentarza :facepalm::facepalm::facepalm:

Jak dla mnie to nie ma się czym chwalić.

jak tak będziesz latał to kiedyś cię pokażą w tv jak tego pajaca z Kamienia Pomorskiego :facepalm::thumbdown:

Na autostradzie, ekspresówce, no nawet na obwodnicy 2 bomby to całkiem co innego niż w zabudowanym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 1 to chyba odrobina bo przy 200 i po podwójnej to raczej po prawu by było albo z 1500 kary.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max za prędkość masz 10pkt i 500zł nie ważne o ile przekroczysz tak pisze w kodeksie który ulega zmianie w 2016r przy przekroczeniu prędkości o 100% będzie sie traciło lejce na 3msc tak mi policjant powiedział. Capneli mnie na wlocie do ,,Daniel'' jadąc z olecka jest tam 4km prostej lekki łuczek w prawo i wioska 300 metrowa na której jest ta brzydka 50-tka :facepalm: z tą podwójną chodziło o wyprzedzanie.. układ wygląda następująco 500 i 10 prędkość 100 i 5 linia, wynik 600zł w plecy oraz mus korzystania z tempomatu 90km/h przez 365dni ;/ <17pkt>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a opony masz chociaz dobre skoro zdarza ci sie czesto tak szybko latac? bo nie chcialbym jechac z przeciwka w momencie w ktorym chociaz jedna opona powie nagle papa

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

ps. nie chce cie obrazac ani nic z tych rzeczy, ale miej na uwadze to ze nie jestes sam na drodze i nie masz mega sportowego i przyczepnego auta zeby czesto latac z takimi predkosciami, a po twoim wątku widze że to lubisz

obyś po prostu nie skończył nawet na trzeźwo jak ten koleś z kamienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze ta pierwsza jedynka w "151" jest innego koloru niz pozostale wszystkie znaki i charakter pisma kompletnie inny w porownaniu do pozostalych jedynek :grin:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

nie wspominajac o odstepach pomiedzy poszczegolnymi wyrazami :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe może i tak...

ale nie zmienia to faktu, ludzie, jeździć z głową, osobiście cały czas jestem w szoku po tym wypadku w kamieniu pomimo że to inna sytuacja ale zawsze... auto to nie zawsze zabawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...