Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zmienić tył z 245mm na 256mm dlatego zaciski od S4 b5 :)

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

A jaką firme sprzęgła wybrać ? ja jako laik w takich tematach sam osobiście bym obstawiał za sachs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk lub sachs innych nie ma do serii

nie spojrzalem ze to na tyl

dorob sobie adapter i wykorzystaj go zeby zalozyc sobie cos wiekszego na tyl niz tylko 256mm, bo to zadne ulepszenie wzgledem serii 245

ja kombinuje z 288x13 z b6 na tył z użyciem ori zaciskow i jarzm pod 245mm, brakuje mi tylko adaptera, tarcze kupilem uzywki ktore maja 11mm grubosci, wiec i tak wiecej jak nowka seryjna 245x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idea jest dokładnie taka jak w aukcji

VW Passat B5 A4 S4 Zaciski hamulcowe TYŁ 280x13mm (3933235652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

analogicznie majac zaciski od s4 mozesz zalozyc wieksza wentylowana tarcze na tył choćby taką jaką miałeś do tej pory na przodzie 288x25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale cena kosmos... + tarcze + klocki wyjdzie koło 2tys :whistling:

ale i jest napisane nie pasuje do 4motion i syncro to pewnie i w ,,Q'' nie przypasi

Chyba jednak zostane przy tych 256mm w końcu mam TDI to jak przód będzie 312mm a tył 256mm to i tak myślę że będzie wystarczające :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o same pokazanie pomyslu, u przecietnego tokarza wycodza gora 200 takie adaptery/2szt plus koszt wiekszych tarcz ktore kosztuja tyle samo co nowe tylne i plus koszt samych zaciskow i jarzm od eSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie szybka odp czy ten zestaw AWX będzie pasował P&p do AFN ? bez żadnego rzeźbienia ?

Koło dwumasowe+sprzęgło SACHS PASSAT B5 1.9TDI AWX (3892804048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chcę zamówić ale muszę być na 200% pewny że będzie to działało i pasowało :)

---------- Post dopisany 09-02-2014 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 20:43 ----------

Dev Masz może na sell

Zacisk lewy: 8D0615423C

Zacisk prawy: 8D0615424C

Jarzmo: 8D0615425

Blacha osłaniająca L: 8D0615611A

Blacha osłaniająca P: 8D0615612A

i może wiesz jak z tym sprzęgłem z AWX czy podejdzie P&p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz po ludzku co potrzebujesz bo nie chce mi sie googlac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył hamulce s4 polift na tarcze 256mm zaciski jarzma i blachy osłaniające tarcze. lewa + prawa strona masz może ?

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

albo jakiś pomysł żeby wstawić np coś większego np 288mm w podobnym przedziale cenowym co te części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 256, oslony moga zostac te z 245mm

Z tylem do B5Q jest ...ujowo bo wrzucisz tylko 256 lub 312 od RS4

MOzna pokombinowac i wrzucic 288mm

Zaciski tyl od B7 3.0tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

269mm z s6 c5 oraz s4 z adapterem na tarczy 300mm z s4 b6... możliwości jest sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba zostane przy tych 256 na tył + przód 312 i jak na 1.9 myślę że będzie ok a jak z tym sprzęgłem orientujesz się podejdzie ? bo nie moge znaleźć na @ sensownej odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejdzie na bank

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

jak tomek ogarnie mi pewna rzecz to pokaze ci co mozna zmodzic na tyl do Q przy seryjnych zaciskach i jarzmach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We worek bedziesz miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz po forum inspiracji, łatwisz części, troche chęci i lecisz :D nic trudnego

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

no i troche kasy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem ci że odkąd sie zalogowałem na tym forum, to dużo rzeczy doszło choć by ostatnio te jarzma 312 :) albo boczki tył od kombi z głośnikami :) Naprawdę ogarnięci ludzie aż pozazdrościć wiedzy co po niektórym na temat mechaniki itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...