Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

"Daniele"--> to ich częsta miejscówka, idealna do zarabiania kasy, na trasie Olecko-Gołdap jest kilka takich co są stale obstawiane:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynka dopisana jak nic, poza tym gdybyś u nas wpadł na teren zabudowany z przekroczeniem o 151km/h to sprawa kierowana jest do sądu. Przy takiej prędkości możesz zapomnieć o 500zł, dostaniesz dużo więcej. Parę przypadków już było i żadne cwaniactwo i kombinacje nie pomogły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bylo tak ze przekroczenie o ponad 50km/h daje nam 10pkt i 500zl a podwojnej ciaglej nie pamietam z taryfikatora, ale ilosc punktow bedzie taka sama jak za 100km więcej od dozwolonej, chyba ze sie cos zmienilo

Poszlo w eter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co bym miał niby dopisywać tą ,,1'' ? nic w tym zajebistego raczej można to ująć że świadczy o głupocie kierowcy... Miałem dziś zły dzień postanowiłem sobie polatać takie kółko Gołdap-Suwałki-Olecko-Gołdap i niestety poniosło mnie ;/ teraz gdy przemyślałem to to lipa jak nic dobrze że nie zrobiłem nikomu krzywdy. Czuje sie pewnie za kółkiem ale co prawda to prawda przyczepność kończy się nawet w Quattro a tym bardziej taką porą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co bym miał niby dopisywać tą ,,1'' ? nic w tym zajebistego raczej można to ująć że świadczy o głupocie kierowcy... Miałem dziś zły dzień postanowiłem sobie polatać takie kółko Gołdap-Suwałki-Olecko-Gołdap i niestety poniosło mnie ;/ teraz gdy przemyślałem to to lipa jak nic dobrze że nie zrobiłem nikomu krzywdy. Czuje sie pewnie za kółkiem ale co prawda to prawda przyczepność kończy się nawet w Quattro a tym bardziej taką porą...

jak nie Ty dopisałeś to może Pani na poczcie w okienku Ci dopisała:decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !!! Dziewczyna zatankowała mi pod korek benzyny :facepalm: samochód stoi na orlenie :facepalm: Jak moge spuścić go do zera ? Próbowałem pompą pod aku. lecz zeszło z 10L a bak w ,,Q'' ma 60L wyciągnąłem / odchyliłem pompę w bagażniku zlałem następne 25L lecz nadal zostaje jeszcze koło 25L w środku w jaki sposób moge zlać to do cna bez wyciągania całego zbiornika paliwa :facepalm::facepalm::facepalm:

Proszę o pomoc pilne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bagażniku pod wykładziną masz dekiel, odkręcasz, potem odkręcasz 2 przewody paliwowe, wtyczkę i nakrętkę i wyciągasz cały pływak ze zbiornika, tamtędy najlepiej się wyciąga do dna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi nawet wyjmowac plywaka, mala pompka akwariowa plus rurka i wyciaga wszystko zdejmujac jedynia dekiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpaliła auto, to proponuje odrazu filtr paliwa nowy dać:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Piotrek, jeżeli chociaż na chwilę odpaliła to filtr bankowo do wymiany. A paliwo zlać( w sumie nie musisz do końca wystarczy ze wyciągniesz 45-50l reszta to będzie zimowy dodatek:wink:). zlać albo przez bagażnik albo poszukaj kogoś u siebie co ma pompkę. Możesz tez podnieść auto i przez wlew spróbować wężem na zaciąganie, tylko pamiętaj że jak przez wlew to tam masz takie zabezpieczenie("koszyczek") musisz to przebić jakimś twardszym wężem na początku:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pompke z poloneza zrobiona pod 12 v do spuszczania paliwa ze zbiornika

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak udało sie ? Aż wstyd sie przyznać, ale mi też sie coś takiego przytrafiło:facepalm: Ale całość udało mi sie spuścić przez wlew paliwa i wężykiem na zaciąg... zostało max 5 litrów co akurat AHU da rade przełknąć... nie wiem jak poszło Ci w Q bo tam chyba inny bak masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr zmieniony paliwo spuszczone i zalana verwa. udało sie za pomocą mocniejszej pompy i przez srodek <bagaznik>

---------- Post dopisany 24-01-2014 at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 16:56 ----------

Co powiecie o tym zestawie na tył ? ATE TARCZE KLOCKI TYŁ AUDI A4 B5 QUATTRO TYŁ 4X4 (3899128896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo, ja poza allegro kupilem 2x tarcze textara za 200zl + 70zl klocki TRW, a mozna jeszcze taniej znalezc, nie wiem czy mastersporty sa dostepne akurat do naszych q ale jakby byly to w 150zl mozna by bylo sie zmiescic za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy wcześniej pisałem że sprzęgło na wykończeniu i nadszedł czas na zmianę. :) Plan wsadzić od AWX wynalazłem że :

nr oryginału sprzęgła dla AFN - 028 198 141 - 228 MM

nr oryginału sprzęgła dla AWX - 038 198 141 - 228 MM

Czyli muszę przełożyć tylko tarcze z AWX a reszta zostaje z AFN ?

SPRZĘGŁO KOŁO DWUMASOWE AUDI A4 A6 1.9 TDI 130 AWX (3894491571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taki zestaw ? czy to wszystko jest mi nie potrzebna bo nie wiem jak kupić a z mechaniki jestem trochę nieogarnięty. I jaką markę wybrać luk sachsa ?

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

A kolejne pytanie to czy ten gwint jest coś warty ? Zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 Quattro AP by KW (3863622556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I czy względem seryjnego zawieszenia, na tym gwincie będę mógł podnieść ją trochę do góry na zimę, a na lato wiadomo opuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max w gorze i tak bedzie nizszy niz ori 1ba i duzo twardszy pewnie jakbys go mial obnizyc na maksa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarzma.jpg

Jarzma 312mm :D Udało sie wynalazłem o oznaczeniu 451 :D troche drogo bo wyszło mi za nie z przesyłką 280zł :facepalm:

No ale są :D poszukuje teraz:

Zacisk lewy: 8D0615423C

Zacisk prawy: 8D0615424C

Jarzmo: 8D0615425

Blacha osłaniająca L: 8D0615611A

Blacha osłaniająca P: 8D0615612A

Jeśli ktoś coś ma za rozsądne pieniądze piszcie :)

I jak z tym sprzęgłem ? podpowie ktoś co i jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ci zacisk?

sprzegla pasuja zamiennie, ale generalnie wez wszystko od AWXa, jesli juz ktoros jest mocniejsze to na pewno AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...