Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

podejdzie na bank

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

jak tomek ogarnie mi pewna rzecz to pokaze ci co mozna zmodzic na tyl do Q przy seryjnych zaciskach i jarzmach

I co z tym tyłem ? jakieś postępy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeszło po drobnych modach o ile ktoś nie ma przewodow w stalowym oplocie dokladnie takich jak ja, bo u mnie zarobiona koncowka jest dosyc dluga i po podniesieniu zacisku wadzi o ramie zwrotnicy i jest kupa, nie chce mi sie zmieniac znow przewodow z tylu i poki co zostaje seria dopoki nei dorwe czegos innego

generalnie juz mialem wszystko zalozone oprocz przewodu hamulcowego, nawet linki u mnie starczylo bo mam troche luźną

tarcza tez musi byc przetoczona albo deczko zuzyta, moja miala 11mm grubosci i zmiescila sie w jarzmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy czy masz możliwość na graty, czy tylko w calosci, na zlom nie oplaca się bo ze 3 razy na nim zarobią albo i lepiej jak sami zaplaca 8 stów za wrak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało ???? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas wyprzedania gość zajechał mi drogę koło 100km/h uderzyłem w niego a potem odbiło mój samochód do 3m rowu podwójne dachowanie i niestety po samochodzie :( wina obopólna więc bez odszkodowania ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas wyprzedania gość zajechał mi drogę koło 100km/h uderzyłem w niego a potem odbiło mój samochód do 3m rowu podwójne dachowanie i niestety po samochodzie :(wina obopólna więc bez odszkodowania ;/

CO?!

Jeśli wyprzedzałeś to auta jadące przed Tobą mają psi obowiązek spojrzeć w lusterko i ustąpić pierwszeństwa.

Nawet jeśli wyprzedzasz na skrzyżowaniu czy na zakręcie, ciągłej czy podwójnej ciągłej.

Opisz dokładnie sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi, troche Cie ponioslo z tym skrzyzowaniem i ciagla linia

O zakrecie nie mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi, troche Cie ponioslo z tym skrzyzowaniem i ciagla linia

O zakrecie nie mowie

Wiem o czym piszę, możesz co najwyżej dostać mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu ale sprawcą kolizji będzie osoba, która zajedzie ci drogę bo zmieniając pas, musisz ustąpić miejsca osobom już na nim są.

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Np. tutaj

Od 02:33

Polskie drogi 1 - YouTube

Zajechanie drogi.

Sprawcą jest osoba, która skręcała w lewo a nie osoba, która wyprzedzała. Mimo, że osoba wyprzedzająca pewnie zaczęła wyprzedzać na ciągłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas wyprzedania gość zajechał mi drogę koło 100km/h uderzyłem w niego a potem odbiło mój samochód do 3m rowu podwójne dachowanie i niestety po samochodzie :( wina obopólna więc bez odszkodowania ;/

wczoraj w ten sam sposób straciłem samochód, tyle że sprawcą był ciągnik, postanowił sobie skręcić bez kierunków w droge polna na długiej prostej w momencie wyprzedzania:whistling: auto szlak trafił:kwasny: a ciagnika rozwaliło na 2 części, policja była stronnicza i chcieli dać współwine mimo tego że gosć bez prawa jazdy:shock3: tak wiec moim zdaniem źle zrobiłes że przyjałes mandat:whistling: auto skręcajace ma obowiazek sprawdzenia czy czasem ktos z tyłu już nie zaczał wyprzedzać:whistling: w moim przypadku traktor powinien w ogóle sie zatrzymać bo jest pojazdem wolnobierznym i musi ustępować pierwszeństwa, taki dostałem komunikat od komendaant drogówki(stwierdziłze policjant działał pod presja osób trzecich dając takie orzeczenie współwiny):thumbdown:

ale z wyprzedzaniem na skrzyżowaniu dróg przeznaczonych do ruchu to nie mozna wyprzedzać

ale mimo wszystko ciesz sie że wyszedłeś bez szwanku, a co do auta wymontuj/podmien graty na moc z silnika :whistling: i na sprzedaż, no chyba że ponownie kupisz VP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co proponujecie odwołać się od mandatu ? i drogą sądową ządać odszkodowania ? kowi a co z twoim autem też kasacja ?

narazie czekam na rozwój sytuacji, niewiem co będziemy z nim robić czy naprawa czy sprzedaż w całosci, kwestia ile wyjdzie odszkodowania, bo sprawa raczej wygrana:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna wszyscy rozwalaja quattro i to w 1.9tdi, a ja szukam takiej wlasnie skrzyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacje miałem identyczną jak na filmiku tyle że skręcał do domu ,droga utwardzona na posesję' jest jakaś szansa na wyrwanie ubezpieczenia ?

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Kowi pokaż jakieś foto jak twoja wygląda. jutro cisne na policje odwołać się z mandatem i będę kierował na sprawę jak po dobroci nie pójdzie powinienem dostac 5pkt i 200zł mandatu tylko za linie a dostałem 6pkt i 300zł za spowodowanie wypadku ;/ a jeśli podpowiadacie w ten sposób to może uda się zamienić i przerzucić wine na drugiego kierowce wv passata i w takim wypadku może by udało sie coś z odszkodowania wyrwać choć 50% wartości auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacje miałem identyczną jak na filmiku tyle że skręcał do domu ,droga utwardzona na posesję' jest jakaś szansa na wyrwanie ubezpieczenia ?

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Kowi pokaż jakieś foto jak twoja wygląda. jutro cisne na policje odwołać się z mandatem i będę kierował na sprawę jak po dobroci nie pójdzie powinienem dostac 5pkt i 200zł mandatu tylko za linie a dostałem 6pkt i 300zł za spowodowanie wypadku ;/ a jeśli podpowiadacie w ten sposób to może uda się zamienić i przerzucić wine na drugiego kierowce wv passata i w takim wypadku może by udało sie coś z odszkodowania wyrwać choć 50% wartości auta :(

Na odwołanie do sądu masz 7 dni.

Co napisali policjanci w protokole zdarzenia? Za co przyjąłeś mandat, czy na mandacie było napisane, że jesteś sprawcą?

Odwołaj się, byłeś w szoku, po takim zdarzeniu każdy by był. Sprawcą kolizji jest osoba, która zajechała Ci drogę. Nie jesteś winny kolizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na przyszłosc to nigdy w takiej sytuacji nie przyjmuj mandatu

zawsze mów że jestes w szoku i nie jesteś zdolny do jasnego rozumowania

sądy sa tez dla ludzi nie ma sie czego bać, mi to dwa razy pomogło i dwa razy sad przychylił sie do mojej argumentacji

masz czas na to aby działać nim dojdzie do sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...