Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pochwalę się póki jeszcze mam :decayed:

S4 z października 2001, szawajcar

Prawie full opcja, Bose jest, ale był dołożony, stąd brak maskownic "bose"

Sprzęgło i świece z rs4, wydech trochę uwolniony. Program na 327KM i 464Nm

Ogólnie narzekać mogę tylko na seryjne hamulce, bo jeden komplet z przodu już spaliłem :decayed:

7IW4lSb.jpg

2UZSdT0.jpg

WWrsPzU.jpg

8X5RZLd.jpg

dp3x0ed.jpg

KbsTjIs.jpg

MLKnqvr.jpg

GwqnxCW.jpg

WEbu2Uz.jpg

gUJa62M.jpg

bOcuRz9.jpg

10HtW3W.jpg

Opublikowano

Taborety ryją mi beret :slina:

Opublikowano

Ładna :) . Przedni zderzak z przedlifta w polifcie? Z ciekawości jakie masz hamulce z przodu złożone (tarcze, klocki)?

Opublikowano
  • Autor
Ładna :) . Przedni zderzak z przedlifta w polifcie? Z ciekawości jakie masz hamulce z przodu złożone (tarcze, klocki)?

Tak, bo wcześniej był z rs'a "póki się nie połamał" :wink:

Seria 321 zimmermann gładkie i klocki boscha

Opublikowano

To nie jest tak źle z moim wzrokiem jeszcze z tego, co widzę :D . Ahh te "laminaty" :) ! Udanego użytkowania.

Opublikowano

jaki elegancki przebieg :slina: i widac ze srodeczek jak nowy :)

Opublikowano

Piękna:gicior: :slina:

Opublikowano

bardzo ładna :wink:

Opublikowano

Ze zdjęć wygląda na bardzo zadbaną sztuczkę, nic tylko siadać lać i się cieszyć z 300+ :)

Opublikowano
Pochwalę się póki jeszcze mam :decayed:

dzień dobry :hi:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Uwielbiam takie przebiegi. Też sobie taki zrobię :grin:

Furka zacna tylko trochę niżej ją:wink:

Opublikowano

Piekna i to wnetrze:slina:

Opublikowano

fotele wy......pasione :slina: i ten środek zadbany :kox:

Opublikowano

Koosmos:decayed: Piekna

Opublikowano

zacna :jerk::jerk:

Opublikowano
Pochwalę się póki jeszcze mam :decayed:

dzień dobry :hi:

Avanta :punish:?

hehehe, żart

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia podobno zawsze kłamią :grin: Choć zadbana w środku, nie licząc kilku połamanych plastików (w tym ja osobiście załatwiłem 3 słupki czarne :facepalm: )

Co do przebiegu to ch.. go wie czy to realny czy nie. Na pewno w 2011 miał 93000, od 2009 w kraju, jakieś tam dokumenty mam z robionymi przeglądami, ale w tym kraju nic nie jest pewne :wink: Ważne, że pod koniec 2011 miał duuży przegląd w sportmile. Jedyne co możnaby na chwilę obecną zrobić w silniku to wymienić uszczelki, bo trochę zaczyna pocić się uszczelka pod lewym deklem i czasem czuć to w aucie jak sobie kapnie na kolektor.

Dzisiaj trochę sobie na trasie przycisnąłem z mocniejszymi dohamowaniami i muszę stwierdzić, że klocki boscha są kiepskie po mocniejszym nagrzaniu się tarcz... Żałuję teraz, że nie wziąłem Ferodo DSP...

Opublikowano

Do tych zaciskow nie ma DS-ów.

Musialbys zmieniac na jednotłoki ale na 345mm

Opublikowano
Zdjęcia podobno zawsze kłamią :grin: Choć zadbana w środku, nie licząc kilku połamanych plastików (w tym ja osobiście załatwiłem 3 słupki czarne :facepalm: )

Co do przebiegu to ch.. go wie czy to realny czy nie. Na pewno w 2011 miał 93000, od 2009 w kraju, jakieś tam dokumenty mam z robionymi przeglądami, ale w tym kraju nic nie jest pewne :wink: Ważne, że pod koniec 2011 miał duuży przegląd w sportmile. Jedyne co możnaby na chwilę obecną zrobić w silniku to wymienić uszczelki, bo trochę zaczyna pocić się uszczelka pod lewym deklem i czasem czuć to w aucie jak sobie kapnie na kolektor.

Dzisiaj trochę sobie na trasie przycisnąłem z mocniejszymi dohamowaniami i muszę stwierdzić, że klocki boscha są kiepskie po mocniejszym nagrzaniu się tarcz... Żałuję teraz, że nie wziąłem Ferodo DSP...

Standard...

Fajna eSka, niech służy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.