Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładna ale mogłaby chociaż lekko usiąść:decayed:

wiem ze gleba nie idzie w parze z agresywną jazdą po polskich drogach no ale jakiś niższy setup i 18" miło widziane :naughty::decayed:

Opublikowano
ładna ale mogłaby chociaż lekko usiąść:decayed:

wiem ze gleba nie idzie w parze z agresywną jazdą po polskich drogach no ale jakiś niższy setup i 18" miło widziane :naughty::decayed:

Założyć 19, spasować i da się jeździć :wink:

Opublikowano
ładna ale mogłaby chociaż lekko usiąść:decayed:

wiem ze gleba nie idzie w parze z agresywną jazdą po polskich drogach no ale jakiś niższy setup i 18" miło widziane :naughty::decayed:

Założyć 19, spasować i da się jeździć :wink:

:grin: przyjedz do Lublina

Opublikowano

Gracjan, chyba nie byłeś w Lublinie:wink: męka dla glebowiczów:grin:

Nie to, że są nierowności. Tam są mega koleiny. Ba, nawet nowa droga S17 prowadząca do tego miasta jest krzywa, ma fałdy i koleiny. Dramat.

Jeździć może i można ale na pewno nie zapi$#%#$:decayed:

Opublikowano
Gracjan, chyba nie byłeś w Lublinie:wink: męka dla glebowiczów:grin:

Jeździć może i można ale na pewno nie zapi$#%#$:decayed:

No nie byłem i szczerze mówiąc się nie wybieram :decayed: Ale przecież nie trzeba pasować na piczy kłak, zejść żeby było ładnie i wszystko... :wink:

Opublikowano
ładna ale mogłaby chociaż lekko usiąść:decayed:

wiem ze gleba nie idzie w parze z agresywną jazdą po polskich drogach no ale jakiś niższy setup i 18" miło widziane :naughty::decayed:

Założyć 19, spasować i da się jeździć :wink:

Biorac pod uwage Twoją jazdę to na pewno :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Gracjan, chyba nie byłeś w Lublinie:wink: męka dla glebowiczów:grin:

Jeździć może i można ale na pewno nie zapi$#%#$:decayed:

No nie byłem i szczerze mówiąc się nie wybieram :decayed: Ale przecież nie trzeba pasować na piczy kłak, zejść żeby było ładnie i wszystko... :wink:

Tam nawet na 1be to czasem strach jechać. Chociaż hardcory są:decayed: np. Jaco z Raceism (passat B5 fl)

Opublikowano
  • Autor

I tak czasem potrafie gdzies przytrzec w lbn, wiec gleby nie bedzie :P ta ekspresowke na lublin sprawdzalem do 270, ale tylko przez chwile, bo sie wlasnie balem, za bardzo rzucalo...

Opublikowano

Niezła S4:wink: bezawaryjnosci życze:hi:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj sprawdzone Lublin - Mińsk mazowiecki (140km) średnie spalanie 8,5 :shock3: A mówią, że nie możliwe...

Fakt, że jechałem do roboty, a bardzo mi się nie chciało i 120 nie przekraczałem:decayed:

Opublikowano

Zadbana i ładna -)) bezawaryjnosci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.