Treść opublikowana przez Garet
-
Swap v8
wiec tylko abz podejdzie? czy da sie zalozyc 4.2 z manualem?
-
Swap v8
Wiem ze robi sie takie projekty, swapuje 4.2 do b5, ktoś moźe wie ile to moze kosztowac na gotowo? Albo czy wielkie problemy z tym by były?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
pomysl o ramionach wycieraczek od paska b5 fl bo te twoje na wycieraczkach aero to takie patyki stojące https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1004493_508564915876123_1896356487_n.jpg
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
nie mam więcej pytań Wysoki Sądzie
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Rozumię że jedna warstwa?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
halo oklejałeś od wewnątrz?
- Szablon na "obrysówkę"
-
Szablon na "obrysówkę"
Wiem ze ktoś na forum miał szablony do wyciecia tego żółtego fragmentu na lampę który oryginalnie jest w US odlaskiem wewnątrz, jednak naklejona zółta folia też wyglądała ładnie. Czy ktoś może dysponuje takim szablonem?
-
[A4 B5 AFN]RedAvant by Aron21 - SPRZEDANE
s-line?? wow, zdejmij to bo nie bylo czegos takiego jak b5 s-line...
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
teraz patrze, ty masz fwd a ja quattro, popatrzylem ze masz 4cylindry czyli ok a napęd lipa, przód ty podszedł chyba ale problem z tyłem bedzie
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
a dlaczego jestes srednio zadowolony nad takim setupem zawieszenia? Sam mysle nad takim układem. Jak byś sprzedawał amorki 1be i te springi to ładuj na PW do mnie !!
-
A4 b5 1.8 T 150km
tylko nie wyrzucaj relingów bo avant bez nich wygląda jakoś łyso
-
[B5 AEB] Moje Audi A4 1,8 T
Z jakiej firmy masz wskaźnik? Pokaż wiecej fotek jak jest zamontowany
-
Odświeżacz zapachowy do pokoju
kup żonie pachnące kwiaty
-
RS4 B5 By Kosiniak.
czy ten samochód mieszka w domu ?? Garaż na fotkach jak marzenie
-
A4 1.8T - Co to za elementy?
z tyłu to chyba zawór EGR ale nie jestem pewny
-
Amory 1be i springi -40
A czy na ori amorki 1ba mozna zalozyc springi -40? Czytałem na forum ze bedzie odbijac. Puki co moje auto stoi na 16" i wyglada jak przestraszona koza ;(
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
wszystko ładnie ale turbo brd na pokładzie ośki i ponad 170hp to bedzie problem z trakcją...
-
[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
wklejaj fotki by same się pokazywały, komu się chce na nie wchodzić...
-
zawieszenie gwintowane
chyba lepiej jak zapytasz w dziale "zawieszenie"
-
Jakie sprężyny?
jak dla mnie załóż springi eibaha na 1be amorki i będzie gites
-
Rozpoznanie turbiny
Dziękuję za konkretną odpowiedź może przypadkiem dostanę k03s hehe Czy na turbie beda jakies numery zebym ją rozpoznał czy moze powinna byc oryginalnie tabliczka?
-
Rozpoznanie turbiny
Witam, w piatek mam odebrac nowe turbo do swojego AJL'a. Pytanie jest takie jaki kod ono nosi. K03 czy K03s? Nie chcę się nadziać i kupić wersji do 150km. Na forum czytałem ze AJL ma K03s, czy to prawda? I czy na nowej turbinie tz regenerowanej moge to jakos sprawdzić czy to konkretny model?
-
Sonda lambda do Audi A4 B5 1.8T
Ciekawe czy ta sonda moze być powodem ze auto nie ma wogole mocy. Ale slyszalem ze jezdzac na gazie to normalne ze wywala ten błąd.
-
Sonda lambda do Audi A4 B5 1.8T
przy okazji, jest tylko jedna sonda, ta w katalizatorze?