Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Garet

  1. Garet odpowiedział(a) na Garet temat w Silnik i Układ Napędowy
    wiec tylko abz podejdzie? czy da sie zalozyc 4.2 z manualem?
  2. Garet opublikował(a) temat w Silnik i Układ Napędowy
    Wiem ze robi sie takie projekty, swapuje 4.2 do b5, ktoś moźe wie ile to moze kosztowac na gotowo? Albo czy wielkie problemy z tym by były?
  3. pomysl o ramionach wycieraczek od paska b5 fl bo te twoje na wycieraczkach aero to takie patyki stojące https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1004493_508564915876123_1896356487_n.jpg
  4. nie mam więcej pytań Wysoki Sądzie
  5. Rozumię że jedna warstwa?
  6. halo oklejałeś od wewnątrz?
  7. Garet odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B5
    wiekie dzięki
  8. Garet opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Wiem ze ktoś na forum miał szablony do wyciecia tego żółtego fragmentu na lampę który oryginalnie jest w US odlaskiem wewnątrz, jednak naklejona zółta folia też wyglądała ładnie. Czy ktoś może dysponuje takim szablonem?
  9. s-line?? wow, zdejmij to bo nie bylo czegos takiego jak b5 s-line...
  10. teraz patrze, ty masz fwd a ja quattro, popatrzylem ze masz 4cylindry czyli ok a napęd lipa, przód ty podszedł chyba ale problem z tyłem bedzie
  11. a dlaczego jestes srednio zadowolony nad takim setupem zawieszenia? Sam mysle nad takim układem. Jak byś sprzedawał amorki 1be i te springi to ładuj na PW do mnie !!
  12. tylko nie wyrzucaj relingów bo avant bez nich wygląda jakoś łyso
  13. Z jakiej firmy masz wskaźnik? Pokaż wiecej fotek jak jest zamontowany
  14. kup żonie pachnące kwiaty
  15. czy ten samochód mieszka w domu ?? Garaż na fotkach jak marzenie
  16. z tyłu to chyba zawór EGR ale nie jestem pewny
  17. A czy na ori amorki 1ba mozna zalozyc springi -40? Czytałem na forum ze bedzie odbijac. Puki co moje auto stoi na 16" i wyglada jak przestraszona koza ;(
  18. wszystko ładnie ale turbo brd na pokładzie ośki i ponad 170hp to bedzie problem z trakcją...
  19. wklejaj fotki by same się pokazywały, komu się chce na nie wchodzić...
  20. chyba lepiej jak zapytasz w dziale "zawieszenie"
  21. Garet odpowiedział(a) na Smiszny temat w Układ Jezdny
    jak dla mnie załóż springi eibaha na 1be amorki i będzie gites
  22. Dziękuję za konkretną odpowiedź może przypadkiem dostanę k03s hehe Czy na turbie beda jakies numery zebym ją rozpoznał czy moze powinna byc oryginalnie tabliczka?
  23. Witam, w piatek mam odebrac nowe turbo do swojego AJL'a. Pytanie jest takie jaki kod ono nosi. K03 czy K03s? Nie chcę się nadziać i kupić wersji do 150km. Na forum czytałem ze AJL ma K03s, czy to prawda? I czy na nowej turbinie tz regenerowanej moge to jakos sprawdzić czy to konkretny model?
  24. Ciekawe czy ta sonda moze być powodem ze auto nie ma wogole mocy. Ale slyszalem ze jezdzac na gazie to normalne ze wywala ten błąd.
  25. przy okazji, jest tylko jedna sonda, ta w katalizatorze?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.