Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie sprężyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Posiadam A4 B5 QUATTRO z zawiasem 1BE i chciałbym na wiosnę ją troszkę obniżyć, mam zamiar założyć felgi 17 z oponkami 225/45/17 i moje pytanie jest takie, jakich sprężyn użyć obniżających żeby zmniejszyć przestrzeń miedzy nadkolem a kołem żeby ładnie się komponowało wszystko a nie wyglądało jak żaba, chodzi mi też żeby auto nie zrobiło się strasznie nieskie bo wiadomo jakie u nas są drogi... Ile mm niżej kupić sprężyny? 30? 35? 40? 45? Proszę o jakąś porade... :)

Chciałbym żeby moje wyglądało tak:

IMG_0277.jpg

Opublikowano

jak dla mnie załóż springi eibaha na 1be amorki i będzie gites

Opublikowano

fele to jak ori s line 17 ???

Opublikowano

myśle, że -40 bedzie idealne

Opublikowano
  • Autor
jak dla mnie załóż springi eibaha na 1be amorki i będzie gites

A mogłbyś podrzucic jakis link do allegro do takich springów? i ile mm niżej dać?

Opublikowano

Ja mam zawias 1be i mam zamiar dac springi -40mm do felg 17 z oponami 215/45 lub50

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

i jeszcze zamierzam dac dystanse zeby pokazac fele ;)

Opublikowano
  • Autor

Czyli brac springi -40mm i bedzie podobnie jak na fotce??

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Ale jak mam 1be to jest fabrycznie obnizone o 20mm i jak kupie springi -40mm to mi sie obnizy o 40mm czy tylko o 20mm? Jak to jest przy tym zawieszeniu??

Opublikowano

o 20mm w stosunku do tego co masz...

Opublikowano
  • Autor

Tak sie zastanawiam bo dzis mierzyłem i od nadkola do ziemi mam 67cm i jak założę springi -40 to będę miał 63cm czy 65cm na tym zawiasie 1BE ?? :doh:

Opublikowano

będziesz miał 65 cm

1ba to seria 1be daje -2cm względem serii bo sprężyny masz -20mm wiec jak dasz -40 mm to obizy Ci jeszcze o 2 cm

Opublikowano

Chciałbym żeby moje wyglądało tak:

IMG_0277.jpg

to szukaj gwintu, albo jakieś sprężyn -65

Opublikowano

tutaj na bank przod nie siedzi -65... :wink: u mnie jest a4 z -60/40 to przod jest sporo nizej... na zdj. na moje to -40

Opublikowano
tutaj na bank przod nie siedzi -65... :wink: u mnie jest a4 z -60/40 to przod jest sporo nizej... na zdj. na moje to -40

wrzuć jakąś fote jak Ci siedzi przód :wink:

Opublikowano

auto forumowicza z -60 ( bordowa a4 ) alu 18' i koło bardziej znika w nadkolu jak na zdj. wyżej :wink: tylko felga jest z innym et i dlatego fajnie wystaje ( albo dystans ) :decayed:

9ff5ede967be37b4.th.jpg

A tu ten sam rozmiar i opona z -35 i to już bardziej podobnie wygląda...

a4na18evo2076v.th.jpg

Ale oczywiście najlepszy gwint :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.