Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodziak22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodziak22

  1. Przesadzasz. b9 to tylko kolejny niemiecki szrot na 5lat. Przepaść ok ale napisz ile dałeś kasy za B9 a ja ci powiem ile za swoje b8. Wtedy też powiem że przepaść w cenie.
  2. Jak można jechać naa czerwonej kontrolce oleju 20km gdzie fis cały czas piszczy. blondyna by prędzej wpadła żeby jak najszybciej zgasić motor.
  3. mlodziak22 odpowiedział(a) na Kodii temat w 2.0TDI
    Ja kupilem bagnet serwisowy jest na nim na max, na mmi też max. Wlałem 5L oleju. To źle Ci się wydaje..5L to jest ok. Sam wymieniałem olej wlalem 5L na mmi jest Max, na bagnecie serwisowym również na max. Czyli ok.
  4. To wina takiego dziadostwa jakie teraz sprzedają, a nie żadnego złego montażu. W sklepie, czy na forum nikt ci nie powie że to szmelc. Inaczej nie mogę tego nazwać. U mnie było dokładnie to samo. Szarpalo na ciepłym. Przebieg 130 tyś. Tarcza wyglądała jak nowa, ale dwumas miał bardzo duży luz. Teraz na nowym dwumasie na ciepłym drży auto na postoju gorzej jak na starym. Skoro od b9 jest trochę lepsze to się nie zastanawiaj.
  5. Pewnie pasuje bez problemu. Napisz do użytkownika inhosik. On zakładał do b8. Mi pisał, że sprzęgło działa super i pasuje bez problemu. Skoro średnica jest taka sama itp to co ma nie pasować? Ja założyłem nowe i nie jestem do końca zadowolony, żałuję że do b9 nie założyłem.
  6. U mnie brak przycisku, ale na wzniesieniu hamulce trzymają. W książce mam ten kod z pierwszej strony. To normalne?
  7. U mnie szarpalo na ciepłym, chciałem wymienić tylko sprzęgło, ale jak dwumas był w złym stanie to już go wymieniłem. Po wymianie już tak nie czuć wibracji podczas przyspieszania,ale na postoju teraz jest gorzej niż na starym. Tarcza była jak nowa, a docisk nie wiem. Chyba czas poszukać czegoś innego.
  8. Po pierwsze, żeby biegi ci dobrze wchodziły to musisz wymienić zestaw naprawczy lewarka plus ten pod drążkiem zmiany biegów. Nie może być tam luzu. Robiłem to w b6 i b7. Zmiana na duży plus.
  9. Nie pamiętam , swego czasu dużo rzeczy sprzedawał na forum . Jest z Trójmiasta. Michał jakoś tak.
  10. Ja bym robił komplet. U mnie przy 130k już padł dwumas. Wymieniłem sprzęgło plus dwumas. Do mojego silnika są dwa rodzaje dwumasu.
  11. To coś jest nie tak. Sprawdzam kiedy auto jest zagrzane, czekam chwilę. A powiedz mi czy wartość 46 masz ustawiona u góry czy na dole?
  12. Jest kolega na forum który załatwia po rabacie. Pracuje w Aso.Z tego co pamiętam jest z Trójmiasta. Ja za dwie do 1.8t zapłaciłem 850 zł
  13. Czy bagnet serwisowy T40178 pasuje do 2.0 tdi polift? Pytam bo kupiłem i na mmi jest 3/4 stanu, a na miarce min?
  14. mlodziak22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jaki imbus potrzebny do korka spustowego skrzyni biegów? 12?
  15. mlodziak22 odpowiedział(a) na z1_white temat w Audi A4 B8
    Nie sądzę, lewa soczewka na dodatek chyba wyżej.
  16. mlodziak22 odpowiedział(a) na z1_white temat w Audi A4 B8
    Masz za wysoko lampy ustawione.
  17. Wszystko jest ok tylko te wszystkie części to jakaś porażka. Wymieniałem teraz kompletne sprzęgło plus dwumas. Dwumas po założeniu jak by krzywy, tarcza luźne sprężynki. Na postuj jakieś dziwne wibracje których wcześniej nie było. Gdybym musiał jeszcze raz zakładać sprzęgło to tylko i wyłącznie to co było montowane na pierwszy montaż. Podobno pasuje od b9. Wolałbym już używke z jakieś rozbite b9 z nie dużym przebiegiem niż nowe sachs czu luk. Podobno z b9 pasuje. Dla mnie te wszystkie nowe sprzęgła to tania tandeta która jak wytrzyma 30 tyś to będzie chyba cud. Człowiek płaci nie małe pieniądze a dostaje jakieś odpady,bo inaczej tego nie można nazwać. Żaden sprzedający mi nie w mówi, że to jest to samo co na pierwszy montaż.
  18. mlodziak22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupiłem taki bagnet, trochę ciężko wchodzi bo rurka jest tak bez sensu wygięta. Ma być ustawione na 46. Ten element który się reguluje ma być liczona od góry czy od dołu? Pytam bo ostawilem 46 od dołu to pokazuje poniżej połowy, a na kompie prawie cały stan. Używał ktoś tego
  19. mlodziak22 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Wpisz na yt audi a8 d3 benzyna 4.2 gościu opowiada jak to zrobić.
  20. W serwisie powiedzieli, że G 0 52532
  21. Jaki olej do skrzyni MVZ?? Autko jak w profilu. Nie wiem gdzie sprawdzić jaki jest ori zalany. G 0 52532?
  22. mlodziak22 odpowiedział(a) na mojeplecy1234 temat w Audi A4 B8
    Nie wiem jak w b8, ale w b7 ori nie są lemmfordera. Tylko Avon. Tak to jest z zaminnikami poduszek w dieslu.
  23. Witam, ja potrzebuje klocki na przód do b8 lift 2.0 tdi 150 quattro? 1LT takie mam oznaczenie czyli 314. Z góry dzięki
  24. Witam, posiadam oryginalne webasto, ale podpowie ktoś czemu z pilota mogę włączyć tylko wentylację postojowa? Zapala się zielona dioda. W opcji timera również po ustawieniu danego czasu znowu włączy się wentylacja, a nie webasto. Trzeba to zmienić vcds czy jakaś kombinacja na pilocie? W mmi mogę normalnie włączyć webasto. Normalnie się uruchamia. Wszytko jest ok.
  25. mlodziak22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie mogę kupić sprawdzony moduł do elektrycznej klapy, aby można było otwierać i zamykać z klczyka bo w oryginale tego niestety nie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.