-
-
Demontaż pompy CR
Witam chciałbym się zapytać jak wyciągnąć pompę a później włożyć i ustawić A4 B8 2.0 TDI 136km 2010r Dzięki za pomoc
-
Mechanizm różnicowy
Sprawdź olej w mechanizmie różnicowym możliwe że jest mało albo nie ma i będą takie objawy
-
Ciśnienie Paliwa CAGB
Witam szukam pomocy w związku ze skaczącym ciśnieniem paliwa silnika CAGB 136km 2010r Ciśnienie paliwa strasznie skacze wymieniony został: -Zawór na pompie -Zawór na listwie -Wtryski sprawdzone na stole -Opiłków nie zauważyłem I już nie mam pomysłu Błędów brak a drży buda i strasznie denerwuję Dzięki za pomoc video-1576773299.mp4 video-1574516158.mp4
-
Dźwięk silnika na zimnym
W moim przypadku był ten sam dźwięk i okazało się że to dwumas stuka i u mnie na pierwszy montaż szedł Sachs oczywiście multitronic
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K5AN024142 Dzięki
-
Demontaż Multitronic
Witam mógłby ktoś pomóc podpowiedzieć jak zdjąć skrzynię multitronic do wymiany dwumasy Dziękuje a pomoc
-
Dwumasa Multitronic
Witam czeka mnie wymiana Dwumasy i sprzęgła ogólnie komplet i nie wiem jakie kupić na necie jest sporo ale nie wiem jakie będą pasować do Multitronica Kod silnika CAGB 2009r VIN: WAUZZZ8K5AN024142 Oraz poszukuje numeru Uszczelniacza Dzięki za Pomoc
-
Drzenie karoseri
Witam nie wiem czy to odpowiednia kategoria z góry przepraszam mam problem z drżeniem karoseri w a4 b8 2.0TDI zaczęło się od wylanej poduchy pod silnikiem wymieniłem na nowe Lemfordera oraz poduszkę pod skrzynią na Febi pp wymianie zaczęło się drzenie karoseri wystepuję przy niskich obrotach tak jak by był za wysoki bieg. Wtryski sprawdzone przegóby wewnetrzne też i dalej nic.Dziękuję za pomoc
-
Nadwozie drży podczas przyśpieszania
Witam mam problem z Audi A4 B8 2.0TDI Mianowicie wymieniłem poduszkę silnika pod turbiną z poprzedniej wyciekł olej i po wymianie zaczęło drżeć nadwozie od 1800-2000 obrotów podczas przyspieszania na każdym biegu przed wymianą poduszki tego nie było ponadto zauważyłem jak skręcam w prawo prawdopodobnie strzela przegub ale tylko jak jadę do tyłu to już było na starej poduszce. Proszę o pomoc bo jest to irytujące
-
Airbag
Widzę że jest napisane ale chodziło mi o to: 1 Nie wiem gdzie ten czujnik się znajduje 2 Czy da sie naprawić czy do wymiany 3 trzeba kodować nowy czy plug and play
-
Błedy Airbag
-
Airbag
-
Oryginalny Akumulator
Kod wyposarzenia 8K20YH iskrzynia automatyczna multitronic
-
Oryginalny Akumulator
Witam jakie parametry ma oryginalny akumulator a4 b8 2010r 2.0 TDI 143km
mojeplecy1234
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta