Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bicie na nowym dwumasie i sprzegle


Kornel1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie tydzień temu miałem wymieniane sprzęgło i dwumas. Wszystko było jak trzeba ale teraz mam jakieś dziwne odczucie bicia sprzęgła na jedynce. Nie wiem czy to moje urojenie czy po prostu cos jest nie tak. Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mechanik powiedział że wszystko ok jest. Teraz zastanawiam się czy nie pojechać gdzieś indziej by ktoś inny to sprawdził 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięgnięcie opinii innych mechaników nie zaszkodzi  nowe części też niekiedy mają odchyłki, nic nie jest idealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2019 o 08:16, Kornel1984 napisał:

No mechanik powiedział że wszystko ok jest. Teraz zastanawiam się czy nie pojechać gdzieś indziej by ktoś inny to sprawdził 

Wszystko jest ok tylko te wszystkie części to jakaś porażka. Wymieniałem teraz kompletne sprzęgło plus dwumas. Dwumas po założeniu jak by krzywy, tarcza luźne sprężynki. Na postuj jakieś dziwne wibracje których wcześniej nie było. Gdybym musiał jeszcze raz zakładać sprzęgło to tylko i wyłącznie to co było montowane na pierwszy montaż. Podobno pasuje od b9. Wolałbym już używke z jakieś rozbite b9 z nie dużym przebiegiem niż nowe sachs czu luk. Podobno z b9 pasuje. Dla mnie te wszystkie nowe sprzęgła to tania tandeta która jak wytrzyma 30 tyś to będzie chyba cud. Człowiek płaci nie małe pieniądze a dostaje jakieś odpady,bo inaczej tego nie można nazwać. Żaden sprzedający mi nie w mówi, że to jest to samo co na pierwszy montaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...