Treść opublikowana przez Kornel1984
-
Brak światła cofania oraz czujników parkowania
Ok dzięki
-
Brak światła cofania oraz czujników parkowania
Witam jak w temacie brak światła cofania i czujników parkowania. Sprawdzałem żarówkę i wyglada na sprawna. Szukam bezpiecznika ale nie mogę znaleźć od tego światła by.sprawdzić czy to nie to. Ostatnio miałem robione sprzęgło i kolega mi powiedział że możliwe ze odpieli kostkę i zapomnieli podłączyć. Chciałbym sprawdzić jeszcze ten bezpiecznik zanim udam się do mechanika. Proszę o pomoc
-
Bicie na nowym dwumasie i sprzegle
No mechanik powiedział że wszystko ok jest. Teraz zastanawiam się czy nie pojechać gdzieś indziej by ktoś inny to sprawdził
-
Bicie na nowym dwumasie i sprzegle
Ok dziękuję Jade dzisiaj do mechanika zobaczymy co powie
-
Bicie na nowym dwumasie i sprzegle
Witam jak w temacie tydzień temu miałem wymieniane sprzęgło i dwumas. Wszystko było jak trzeba ale teraz mam jakieś dziwne odczucie bicia sprzęgła na jedynce. Nie wiem czy to moje urojenie czy po prostu cos jest nie tak. Proszę o pomoc
-
Tarcze i klocki jakie wybrać???
Ok dzięki wielkie
-
Tarcze i klocki jakie wybrać???
A jakie proponujesz dev?
-
Tarcze i klocki jakie wybrać???
Ok dzięki
-
Tarcze i klocki jakie wybrać???
Witam , mam pytanie odnosnie klockow i tarcz do mojego audi a4b8 2.0tdi. Pytalem o pomoc w sklepie internetowy i doradzili mi taki zestaw. https://www.autodoc.pl/lnk-9564853 https://www.autodoc.pl/lnk-6070351 https://www.autodoc.pl/lnk-9850510 https://www.autodoc.pl/lnk-2994809 Co o tym sadzicie. Dzieki z gory