Skocz do zawartości
IGNOROWANY

środek do polerowania dekorów


rafand76

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

szukam jakiegoś preparatu, mleczka, pasty do polerki dekorów CZARNY SOUL. Ktos ma jakies doświadczenia w tym temacie? Nie mam głębokich rys, ale chciałbym usunąć takie drobne ryski i zmatowienie ogólne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywa sie past tnacych, tylko poleruajce i finiszowe dedykowane do plastiku zasadniczo sa takie same chodzi wlasnie o to aby byly "delikatne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywa sie past tnacych, tylko poleruajce i finiszowe dedykowane do plastiku zasadniczo sa takie same chodzi wlasnie o to aby byly "delikatne"

Przykładowa pasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3M zolty korek, menzerna F2500, megs UC i wiele wiele innych warto albo menzerne bo mozna kupic male opakowanie 250ml, albo megsa bo jest do prac recznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym pastę nisko ścierną aby nie porysować listew do tego polerka i będzie się błyszczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, jakos te pasty mnie nie przekonują. Tymbardziej ze nie chce zdejmować dekorów. Chce je tylko delikatnie odżwieżyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megs jest bardzo dobra opinia do pracy recznej. Trzeba jednak pamietac, ze praca reczna jest ciezka i zmudna, a jak sie komus wydawalo, ze wezmie gabke/szmatke i w 15 minut obleci cale nadwozie to potem pisze, ze srodek przereklamowany i ogolnie jest do bani. Fakt jest taki, ze to podejscie "rozczarowanego" jest do bani, bo efekty by byly tylko potrzeba na nie kilka/kilkanascie dni ciezkiej recznej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę i zgadzam się z Toba, ale z drugiej strony trochę armata na muche. Potrzebuje cos co odświeży mi te plastiki, nie będę tez siedział 2 dni i je polerowal bo nie ma na to czasu ani ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro tak mnie namawiasz to spróbuje ;) Sa jakies rodzaje tego UC Megsa? Mogę go zastosować do innych elementów, np. lakierowanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby bylo jasne. Nie namawiam Cie:kox:

Nie mam zadnych profitow, nie prowadze sklepu itp

Megs UC jest jeden nie ma odmian, nadaje sie do elementow lakierowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiknij plakiem albo papierkiem na wodę i będziesz miał zlikwidowane wszystkie rysy ktore masz do tej pory - fakt pojawią się nowe ale stare zlikwidujesz .

A tak na serio to otrzymaleś tyle dobrych informacji że nic tylko kupować i dzialać - bo jeszcze nikt wirtualnie nie polerował komus elementów na aucie .

sory za ot .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dekorów, polakierowałem dekor przy skrzyni biegów, był już porysowany i nie świecący, nałożyłem kilka cienkich warstw lakieru bezbarwnego ale zrobił się baranek, czym go wygładzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dekorów, polakierowałem dekor przy skrzyni biegów, był już porysowany i nie świecący, nałożyłem kilka cienkich warstw lakieru bezbarwnego ale zrobił się baranek, czym go wygładzić?

Papier i polerka :-D

Wysyłane z mojego HTCSensation za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...