Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skPEPE

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. skPEPE odpowiedział(a) na krzysiek_k91 temat w 1.6
    w zeszłym tygodniu malem podobnie, po podlaczeniu vaga mialem dwa bledy. Pierszy z immo a drugi z przeplywomierza. Odkrecilem przeplywomierz i przeczyscilem go zmywaczem uniwersalnym i teraz nie mam problemu z odpalaniem
  2. ja mialem idace kable do lampki w podnozku , byly polaczone za soba. kolorystyki nie pamietam ale byly wszystkie czarne z paskami chyba czerwony zielony i bialy. W 2 z nich idzie plus staly i masa po otwarciu, trzeba miernikiem lub kontrolka znalesc.
  3. troche nie na temat ale powiazane z jakiej przyczyny potrzebujesz klapke razem z linka do i30??
  4. skPEPE odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.8T
    nie wiem czy dokładnie ten , ale jest przy wlewie. nie dobierałem się do niego . ---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ---------- jak się do niego dobrać ? od strony wlewu ? ściągnąłem nadkole i gumowa ''wneke'' co jest wokół korka wlewu potem węzyk i dwa zaczepy
  5. skPEPE odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.8T
    jak ten zaworek przy wlewie jest taki jak w 1.6 to watpia by byl zepsuty tam ino jest kulka co jak odwroci sie zatyka przeplyw, a idzie go wyciagnac bez wyciagania baku ale idzie sie wq
  6. jeden problem znik a drugi sie pojawil:facepalm: alarm jest dokladany i jak zamykam jest ok ale jak chce otwozyc to zapala sie lamka w srodku() a zamki ani rusz. problemu nie ma jak otwieram z kluczyka
  7. skPEPE odpowiedział(a) na skPEPE temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    podpinajac sie pod kable idace w lewym slupku kolo nogi a swiatelka sa ze stopow z hyundai i30. Maja otworki w sobie i nie trza bylo kombinowac z mocwaniem ich
  8. skPEPE odpowiedział(a) na skPEPE temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Aktualne fotki staruszka:D Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ---------- wiekszosci sie pewno nie spodobo ale mi pasi
  9. Pewnie ten co cuś mątuje Nazwal jak nazwal np.klient chceta blaupnkta 2din to sie zaklada
  10. pn-pt 8h co jakos sobota na 8h montarzysta w koreanskim ASO
  11. ja mam zalozone czerwone przod i tyl. policja dowali ci sie jakbys miol to w zderzaku lub grilu czyli na zewnatrz fury
  12. czytalem kiedys instrukcje alarmu firmy fox i pisalo tam ze instalator moze wlaczyc potwierdzenie akustyczne ale tylko na prosbe urzytkownika samochodu i nie bierze odpowiedzialnosc bo w uni europejskiej jest to zabronione
  13. jo sie dowiedziolek jak jest montowane potym jak wyrwalem to zahaczając o kraweznik:kwasny:
  14. ja mam foxa i kozystalem z tego tematu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/
  15. lampka nie zaswieca sie jak otworze ktores z prawych drzwi a z lewej oki zawsze sie zaswieci, po rozebraniu i zlozeniu pompki teraz tylnie drzwi otwieram z prawej i jest oki centralny sie nie zamyka i lampka sie oswieca a przednie to jest szczesliwy traf raz dziala jaz nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.