-
Opony 19
235 35 Nie będzie nic obierać ?
-
Opony 19
Et mam 38 Feige 8.5
-
Opony 19
Witam mam b7 s line mam felgi 19 obecnie założone 225 35 19 i są naciągnięte lekko na felgach i moje pytanie cze rozmiar 225 40 19 czy 245 35 19 czy 235 35 19 będzie najlepszy i czy w ogóle takie opony wejdą
-
Dziwny dźwięk
Witam kupiłem niedawno audi b7 2.0 tdi 16V silnik miał podobno założona pompę oleju od 1.9 tdi i od samego zakupu na wolnych jest taki metalowy dźwięk szurania łańcuszkiem tak delikatnie auto nie ma dpfu co to może być
-
Podsufitówka
Najlepiej oddać do naprawy zrobią ci to raz a dobrze a kupisz i możesz mieć po jakimś czasie to samo
-
Jasne wnętrze, ciemne fotele
Raczej nie będziesz zadowolony z takiej wymiany znajomy kombinował tak i potem zmieniał plastiki na ciemne bo było beznadziejnie
-
Szyberdach
Ja nie mam zamiaru ingerować w karoserię słupki i cala reszta zostanie taka sama bez ruszania Porozmawiam jeszcze z blacharzem co on na to i się podzielę z wami
-
Szyberdach
A jak by dołożyć kawałek dachu w koło szyberdachu nie ruszając słupków i konstrukcji całej ?
-
Szyberdach
To inaczej niż wymiana dachu nie w chodzi w grę ? Może dało by się z tymi odpływami zrobić
-
Szyberdach
podsufitke i tak musze zmienić elektryka nie problem a z blacharką to blacharza bym sie udał tylko czy taki mod da sie wykonać koszta nie sa ważne . Wykonanie odpływów i takich tam czy z tym da rade ? mam możliwość załatwienia kompletnego zestawu tylko do przełożenia
-
Szyberdach
witam zwracam sie do was z pytaniem czy da sie zamontować orginalny szyberdach do auta bez takiej opcji .?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
witam mam problem z podłączeniem masy w aucie miałem lampy boscha i zmieniłem na valeo lift i chce podłączyć teraz halogeny i nie wiem gdzie sie wpiąc mase czy do wiązki z lampą cy gdześ indziej tak zeby było dobrze i żeby nie było żle ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dzieki kolego pomogło ale teraz mam znów inny problem po wyianie żarników i załączeniu świateł resetuje mi licznik czy to bedzie przez żarniki czy przetwornice?
-
lampy polift problem
ale po przełozeniu odwrotnie żarników nie zmienia sie
-
lampy polift problem
założyłem do lamp poliftowych przetwornice i xenon 6000k i mam problem bo barwa sie różni jedna od drógiej co może by ?