Treść opublikowana przez erste
-
Opony 19
235 35 Nie będzie nic obierać ?
-
Opony 19
Et mam 38 Feige 8.5
-
Opony 19
Witam mam b7 s line mam felgi 19 obecnie założone 225 35 19 i są naciągnięte lekko na felgach i moje pytanie cze rozmiar 225 40 19 czy 245 35 19 czy 235 35 19 będzie najlepszy i czy w ogóle takie opony wejdą
-
Dziwny dźwięk
Witam kupiłem niedawno audi b7 2.0 tdi 16V silnik miał podobno założona pompę oleju od 1.9 tdi i od samego zakupu na wolnych jest taki metalowy dźwięk szurania łańcuszkiem tak delikatnie auto nie ma dpfu co to może być
-
Podsufitówka
Najlepiej oddać do naprawy zrobią ci to raz a dobrze a kupisz i możesz mieć po jakimś czasie to samo
-
Jasne wnętrze, ciemne fotele
Raczej nie będziesz zadowolony z takiej wymiany znajomy kombinował tak i potem zmieniał plastiki na ciemne bo było beznadziejnie
-
Szyberdach
Ja nie mam zamiaru ingerować w karoserię słupki i cala reszta zostanie taka sama bez ruszania Porozmawiam jeszcze z blacharzem co on na to i się podzielę z wami
-
Szyberdach
A jak by dołożyć kawałek dachu w koło szyberdachu nie ruszając słupków i konstrukcji całej ?
-
Szyberdach
To inaczej niż wymiana dachu nie w chodzi w grę ? Może dało by się z tymi odpływami zrobić
-
Szyberdach
podsufitke i tak musze zmienić elektryka nie problem a z blacharką to blacharza bym sie udał tylko czy taki mod da sie wykonać koszta nie sa ważne . Wykonanie odpływów i takich tam czy z tym da rade ? mam możliwość załatwienia kompletnego zestawu tylko do przełożenia
-
Szyberdach
witam zwracam sie do was z pytaniem czy da sie zamontować orginalny szyberdach do auta bez takiej opcji .?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
witam mam problem z podłączeniem masy w aucie miałem lampy boscha i zmieniłem na valeo lift i chce podłączyć teraz halogeny i nie wiem gdzie sie wpiąc mase czy do wiązki z lampą cy gdześ indziej tak zeby było dobrze i żeby nie było żle ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dzieki kolego pomogło ale teraz mam znów inny problem po wyianie żarników i załączeniu świateł resetuje mi licznik czy to bedzie przez żarniki czy przetwornice?
-
lampy polift problem
ale po przełozeniu odwrotnie żarników nie zmienia sie
-
lampy polift problem
założyłem do lamp poliftowych przetwornice i xenon 6000k i mam problem bo barwa sie różni jedna od drógiej co może by ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
witam mam problem zmieniłęm lampy na zespolne i założyłem xenon 6000 i świeca inna barwa co może być przyczyna ?
-
koło wpada do śroka z tyłu jakie dystanse
mam felgi et 45 i 7' opona na nich to 215 - 55 16 z tyłu koło mocno wpada do auta i moje pytanie jakie dystansy kupić do tyłu ? do nadkola jest gdzieś 20-25 mm od opony . i jak już kupować czy do przodu też gdzieś 10 mm do nadkola ?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
dzieki kolego zabieram sie za montaż
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
a potrzeba do tylnej jakiś profil ?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
czyli tył muszę dociąć idealnie ?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
przeczytałem cały temat ale dawiej nie wiem w jaki sposób przykręcić te lampki , przód i tył ? pomoże ktoś
-
zanikanie cyfr na panelu klimy
ja tez miałem tak samo i kupiłem używany i po tygodniu było tak samo wiec postanowiłem przelutować zimne luty ja bym doradzał przelutować i bedzie na 100%
-
oświetenie wnętrza
zle mnie zrozumieliście zeby sie zaświeciło to muszę dopiero drzwi otworzyć
-
oświetenie wnętrza
też właśnie myślałem nad tym Słuchaj, sam dokładałem taki sterownik identyczny do centralnego (to nie jest alarm) i u mnie po kliknięciu na pilocie otwartej kłódki światło w środku się zapala. Miałeś centralny fabrycznie? Znaczy czy po przekręceniu kluczyka otwierały Ci się wszystkie drzwi? ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/ Robiłem według tego opisu i wszystko działa tylko "+" dałem do czerwonych kabli tam pod przekaźnikami a "-" do śrubki gdzieś przy karoserii, tylko nie patrz na kolor kabli w kostkach tylko na miejsce w którym są w kostce- u mnie kolory były inne niż u autora wątku Po kluczyku ,Ty też miałeś po kluczyku ?
-
oświetenie wnętrza
też właśnie myślałem nad tym