Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erste

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erste

  1. 235 35 Nie będzie nic obierać ?
  2. Et mam 38 Feige 8.5
  3. Witam mam b7 s line mam felgi 19 obecnie założone 225 35 19 i są naciągnięte lekko na felgach i moje pytanie cze rozmiar 225 40 19 czy 245 35 19 czy 235 35 19 będzie najlepszy i czy w ogóle takie opony wejdą
  4. erste opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam kupiłem niedawno audi b7 2.0 tdi 16V silnik miał podobno założona pompę oleju od 1.9 tdi i od samego zakupu na wolnych jest taki metalowy dźwięk szurania łańcuszkiem tak delikatnie auto nie ma dpfu co to może być
  5. erste odpowiedział(a) na Krzysztof78 temat w Audi A4 B5
    Najlepiej oddać do naprawy zrobią ci to raz a dobrze a kupisz i możesz mieć po jakimś czasie to samo
  6. Raczej nie będziesz zadowolony z takiej wymiany znajomy kombinował tak i potem zmieniał plastiki na ciemne bo było beznadziejnie
  7. erste odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    Ja nie mam zamiaru ingerować w karoserię słupki i cala reszta zostanie taka sama bez ruszania Porozmawiam jeszcze z blacharzem co on na to i się podzielę z wami
  8. erste odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    A jak by dołożyć kawałek dachu w koło szyberdachu nie ruszając słupków i konstrukcji całej ?
  9. erste odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    To inaczej niż wymiana dachu nie w chodzi w grę ? Może dało by się z tymi odpływami zrobić
  10. erste odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    podsufitke i tak musze zmienić elektryka nie problem a z blacharką to blacharza bym sie udał tylko czy taki mod da sie wykonać koszta nie sa ważne . Wykonanie odpływów i takich tam czy z tym da rade ? mam możliwość załatwienia kompletnego zestawu tylko do przełożenia
  11. erste opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam zwracam sie do was z pytaniem czy da sie zamontować orginalny szyberdach do auta bez takiej opcji .?
  12. witam mam problem z podłączeniem masy w aucie miałem lampy boscha i zmieniłem na valeo lift i chce podłączyć teraz halogeny i nie wiem gdzie sie wpiąc mase czy do wiązki z lampą cy gdześ indziej tak zeby było dobrze i żeby nie było żle ?
  13. dzieki kolego pomogło ale teraz mam znów inny problem po wyianie żarników i załączeniu świateł resetuje mi licznik czy to bedzie przez żarniki czy przetwornice?
  14. erste odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    ale po przełozeniu odwrotnie żarników nie zmienia sie
  15. erste opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    założyłem do lamp poliftowych przetwornice i xenon 6000k i mam problem bo barwa sie różni jedna od drógiej co może by ?
  16. witam mam problem zmieniłęm lampy na zespolne i założyłem xenon 6000 i świeca inna barwa co może być przyczyna ?
  17. mam felgi et 45 i 7' opona na nich to 215 - 55 16 z tyłu koło mocno wpada do auta i moje pytanie jakie dystansy kupić do tyłu ? do nadkola jest gdzieś 20-25 mm od opony . i jak już kupować czy do przodu też gdzieś 10 mm do nadkola ?
  18. dzieki kolego zabieram sie za montaż
  19. a potrzeba do tylnej jakiś profil ?
  20. czyli tył muszę dociąć idealnie ?
  21. przeczytałem cały temat ale dawiej nie wiem w jaki sposób przykręcić te lampki , przód i tył ? pomoże ktoś
  22. ja tez miałem tak samo i kupiłem używany i po tygodniu było tak samo wiec postanowiłem przelutować zimne luty ja bym doradzał przelutować i bedzie na 100%
  23. zle mnie zrozumieliście zeby sie zaświeciło to muszę dopiero drzwi otworzyć
  24. też właśnie myślałem nad tym Słuchaj, sam dokładałem taki sterownik identyczny do centralnego (to nie jest alarm) i u mnie po kliknięciu na pilocie otwartej kłódki światło w środku się zapala. Miałeś centralny fabrycznie? Znaczy czy po przekręceniu kluczyka otwierały Ci się wszystkie drzwi? ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/ Robiłem według tego opisu i wszystko działa tylko "+" dałem do czerwonych kabli tam pod przekaźnikami a "-" do śrubki gdzieś przy karoserii, tylko nie patrz na kolor kabli w kostkach tylko na miejsce w którym są w kostce- u mnie kolory były inne niż u autora wątku Po kluczyku ,Ty też miałeś po kluczyku ?
  25. też właśnie myślałem nad tym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.