Treść opublikowana przez erste
-
bose czy inny zestaw
a bose z audi a8 d2 spasuje ?
-
bose czy inny zestaw
właśnie chodzi mi o bose czy to da jakiś fajny efekt , bo mam serie jak na razie . ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- bo mam do kupienia zestaw tylko nie wiem czy warto
-
bose czy inny zestaw
jaki nagłośnienie włożyć do auta ?
- Dump Valve
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
piękny projekt szacunek , bardzo mi się podoba , myślę że ze swoją zrobię podobnie jak TY A nagłośnienie jakie masz ? bosse?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
co to powrót do din1 ?
-
jakie felgi i opony
normalne koło , chodzi mi o to żeby nie tarło o zwrotnice .
-
jakie felgi i opony
na 17 albo 18 jakie opony ?
-
Klapa bez oznaczeń...
podepnę się pod temat po zdjęciu znaczków został cień na klapie czym to potraktować żeby nie było widać ?
-
jakie felgi i opony
mógłbyś podrzucić jakieś fotki jak się to prezentuje na Twojej ? i jakie opony masz ? ---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- przy -40 nie będą sie amory szybciej zużywać ?
-
jakie felgi i opony
czyli radzicie gwint i dużą felgę gwint przód tył tyle samo czy jakieś różnice , bo ja na razie ciemny jestem w tym
-
jakie felgi i opony
fabryka jak na razie ale planuje kilka modów , 15 to teraz mam a chciałbym jakieś większe żeby się autko prezentowało w tłumie
-
jakie felgi i opony
zawieszenie ? chodzi Ci czy jakieś modyfikacje były w nim wykonywane ?
-
jakie felgi i opony
jakie założyć felgi z oponami żeby było ok i nic nie tarło audi b5 1.9 tdi 96r?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam posiadam audi A4 b5 i chce żeby w waszą pomocą ją zmodyfikować aby wyglądała fajnie pozdrawiam klubowiczów