Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Było 2.8 Q Avant i w końcu udało się zmienić na S4, grudzień 98r :-D

Nigdy nie byłem fanem tego koloru, ale po zobaczeniu go na żywo w połączeniu z czarnymi 18" i czarno-niebieskim środkiem, wiedziałem, że to będzie ten... :-P

Jeżeli chodzi o wyposażenie to nic szczególnego, czyli:

-czarna skóra + niebieska alkantara

-carbon

-BOSE bez zmieniarki + nowe radio Pioneer 2500ui

-szyberdach

-listwy zewnętrzne w kolorze ciemny grafit, ogólny brak chromów

-ksenon -> biksenon

-walcowane nadkola tył

-18" Alutec made in Germany, ET 35 NA SPRZEDAŻ, bo wolę 17" do miasta ;-)

uyn2.th.jpg

BŁĘDY ZARAZ PO KUPNIE:

8dwc.th.jpg

Wielkie dzięki za pomoc i zainteresowanie SID'a i NOSB'a :-)

Trochę było do ogarnięcie/ ZROBIONE:

-WYMIANA ECU + PROGRAM 300+

-WYCIĘTE KATY

-WYMIANA KOMPLETNEGO ROZRZĄDU

-WYMIANA USZCZELNIACZY WAŁKÓW ROZRZĄDU

-WYMIANA CZUJNIKA HALLA

-PRZELUTOWANIE MODUŁÓW EGT

-WYMIANA WYSPRZĘGLIKA SPRZĘGŁA

-WYMIANA FIS’u

-WYMIANA TERMOSTATU + ORING

-WYMIANA CZUJNIKA TEMP. OLEJU

-WYMIANA ZAWORÓW DV 710N x2

-WYMIANA ZAWORU N75

-WYMIANA USZCZELEK POD KOLEKTOREM SSĄCYM

-WYMIANA KORKA SPUSTOWEGO OLEJU

-WYMIANA USZCZELKI MISKI OLEJOWEJ

-WYMIANA FILTRA OLEJU

-WYMIANA OLEJU NA MOTUL 6100

-WYMIANA FILTRA PALIWA

-WYMIANA TRÓJNIKA PRZEPUSTNICY

-WYMIANA ŚWIEC ZAPŁONOWYCH NGK

-WYMIANA FILTRA KABINOWEGO

-WYMIANA FILTRA POWIETRZA

-NAPRAWA KLIMATRONIKA

-WYMIANA SILNICZKA OD WYCIERACZEK PRZÓD

-WYPRANIE TAPICERKI

-ZDJĘCIE TYLNEJ WYCIERACZKI

-ZAŁOŻENIE TYLNEGO CZARNEGO ZNACZKA OOOO I ZDJĘCIE S4

-WYWAŻENIE KÓŁ

PLANY:

-17" flaty z A8 + nowe opony 225/45, ktoś chętny na moje 18" ???

-lampy po liftowe ZROBIONE (by Gwerty)

-obszycie gałki i kierownicy

-ogólnie lakier w wielu miejscach do poprawek + lekko przytarty przedni zderzak po prawej, ale nie spieszy mi się z tym...

-jakieś inne pomysły ? :-)

0rik.th.jpg

ddx9.th.jpg

w8ow.th.jpg

du07.th.jpg

8zbq.th.jpg

6jdj.th.jpg

cmxs.th.jpg

27.08.2013

Mówiliście, mówiliście i namówiliście- Bixy by Gwerty założone!

+ nowe wkłady w lusterka...

80lg.th.jpg

25.11.2013

Flaty 17" w polerce założone jako zimówki - lekki naciąg opony 215 na felgę 8J :)

+ zregenerowane zaciski tył

m7yx.th.jpg

Opublikowano

ładna ładna :wink:

Opublikowano

fajna fajna, kolor lux, teraz szykuj na 500ps ++;p

Opublikowano

A nie chcesz bixów od razu ?

Opublikowano
  • Autor
A nie chcesz bixów od razu ?

Tak na prawdę nie ogarniałem jeszcze tego tematu i jak mam być szczery to nie wiem jaka jest różnica ?

Opublikowano
A nie chcesz bixów od razu ?

Tak na prawdę nie ogarniałem jeszcze tego tematu i jak mam być szczery to nie wiem jaka jest różnica ?

Fajna furka i tak jak OGr pisze ładuj Bixy z czarnymi środkami a różnica Bixenonu jest taka ze jest wieksza soczewka i na swiatłach drogowych tez jest xenon :wink:

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

a_zps00631eff.jpg

Opublikowano

Tylko ciemnych nie rób lamp bo to nie będzie pasować do niebieskiego :decayed:

Opublikowano

fura kox jak każde S4:kox: czarne lampy są spoko ale wydaje mi się ze tu na srebrnych będzie lepiej:wink:

Opublikowano
A nie chcesz bixów od razu ?

Tak na prawdę nie ogarniałem jeszcze tego tematu i jak mam być szczery to nie wiem jaka jest różnica ?

Różnica jest jak jazda polonezem i mercedesem. Chyba jeszcze nikt nie narzekał na bixy. za***ista sprawa. :wink:

Opublikowano

O mój kolor :kox:

Opublikowano

fajna S-ka w rejonie :slina: wpadnij na spota zobaczymy w realu :naughty:

Opublikowano
  • Autor
A nie chcesz bixów od razu ?

Tak na prawdę nie ogarniałem jeszcze tego tematu i jak mam być szczery to nie wiem jaka jest różnica ?

Fajna furka i tak jak OGr pisze ładuj Bixy z czarnymi środkami a różnica Bixenonu jest taka ze jest wieksza soczewka i na swiatłach drogowych tez jest xenon :wink:

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/a_zps00631eff.jpg

Chyba raczej pozostane przy srebrnych, ale chętnie bym zobaczył takie czarne na żywo, ma ktoś takie w Trójmieście ? :)

Za to te felgi.....hmmmm... :))

Opublikowano

ilośc i rozkład wiązki swietlnej.

0f4ed94085f4e603m.jpg

ile daje bixenon w stosunku to ori lampy

neizaleznie czy to xenon czy zwykła h7 bo odbłysniki w nich są takie same rożnią sie tylko gniazdem.

Opublikowano

Też myślałem że BIX przereklamowany ale tak nie jest... Warto :wink:

Opublikowano

Ja tak samo.

Bix to lepsze długie światła ale i krótkie.

Jak już będziesz miał bix-y to zrozumiesz co znaczy "jeb%^# bix-em:decayed:"

U moskala, jak się przekopiesz przez spam w wątku:decayed: możesz zobaczyć jak wygląda zestawienie czarna lampa+niebieski.

Opublikowano

Nogaro Blue :decayed: zazdroszczę foteli

Opublikowano

fajna furka ....silniczek :jerk::jerk:

O mój kolor :kox:

ten tema już był przerabiany :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

OK OK przekonaliście mnie z tymi Bix-ami :)

Opublikowano
O mój kolor :kox:

ten tema już był przerabiany :decayed::polew:

:decayed:

Opublikowano

mega auto :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.