-
przedsmak RS4 :> 3.2FSI by Marb
skąd pewność że będą jakies mody hehehe nick to numer rejki więc świerzy zakup masz zwrócę uwagę jak będę Cię kiedyś wyprzedzał hehehehe
-
przedsmak RS4 :> 3.2FSI by Marb
jeszcze ja mam zrobiłem serie z niej i zobaczymy czy na wiosne się sprzeda s2000 jest nie do porównania z innym autem,aspekty jazdy ,układ kierowniczy,silnik ... zadne auto tak się nie prowadzi no ale ile mozna zapidalać małym gokartem hehe czas na troche komfortu i 4*4
-
przedsmak RS4 :> 3.2FSI by Marb
napisałem że posiadam przedsmak RS4 czyli 3.2FSI a nie że mam RS4 ale polska język trudna język te lampy ładnie w nocy wyglądały ale w dzień drażniły "Chińszczyzną" czy w tych silnikach było cos takiego jak Valvelift? bo odczuwam znaczny wzrost mocy od 4tys.obr/min
-
przedsmak RS4 :> 3.2FSI by Marb
Witam zakup prawie roczny,fotki w sumie też ale ciężko miałem się przekonać do innego forum niż s2000.pl jest kilka pytań jest troszkę dłubania więc można się czymś tam z kolegami podzielić :] jako iż mam słabość do wersji usdm to po obecnej s2000 audi też musiało być usdm 2006r. 3.2 FSI wyposazenie: - 17 felgi (na zimę 16 ,lato 19 ) - Podłokietnik przód / tył - Sportowe siedzenia, siedzenie kierowcy w całości ustawiane elektrycznie - Grzane siedzenia przednie z szufladką z dołu i siatką z tyłu. - Kierownica multifunkcyjna - Czujnik zmierzchu i deszczu - Fotochromatyczne lusterko wewnętrzne - El. Ustawiane i lusterka zewnętrzne - Coming Home / Living Home - Tempomat - system nagłośnienia BOSE - Xenony (ledy już są wymienione na ori xenon) - przyciemnione (już wszystkie) szyby - reszty grzechów nie pamiętam hehe oto kilka starych fotek nawet pies polubił jeździć quattro hehe <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> po powrocie z tej wycieczki błoto było na całym dachu inny samochód zostałby w tych roztopach hehehe żona krzyczy: - co robisz,gdzie jedziesz??!!... będziemy musieli wychodzić przez szyberdach!! a ja na to: - spokojnie, to quattro ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam B7 3.2 FSI,mam nadzieję na zgłębienie widzey na temat tego silnika i kilku innych szczegułów dotyczących tego modelu audi jeszcze raz pozdrawiam
MArbas01
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta