Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Szarak A4 B5 Przymiarka na wiosnę 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś mając trochę wolnego czasu pragnę wam przedstawić mój samochodzik :)

Audi A4 B5

Samochód kupiłem w Lipcu 2012 roku.
Samochód był sprowadzony z Francji i jeździł 6 lat w Polsce, jestem 2 właścicielem w Polsce.

Przebieg przy zakupie: 253 000
Przebieg aktualnie: 274 000
Rok produkcji: 2000
Silnik : 1.9 TDI 90 km (AHH)

Wyposażenie:

# 2x Elektryczne szyby
# Elektryczne lusterka
# 4x Poduszki powietrzne
# Klimatronik
# Alufelgi Ori 15"
# ABS
# Wspomaganie kierownicy
# Halogeny
# Immobilizer
# Kluczyk scyzoryk z domykaniem szyb

Dokonane modyfikacje :

# Całkowie oświetlenie led
# Zmienione żarówki w światłach mijania i drogowych na Osram Night Barker Plus
# Radio Pioneer DEH-1400UB
# Głośniki w tylnej półce ( rezanie ) Hertz DCX690
# Okleina carbon przy gałce zmiany biegów
# Oklejenie dekorów na czerwony zamsz
# Skrzynia z głośnikiem JBL GT5-12 ( samoróbka ) + Wzmacniacz Carpower HPB-602
# Wymiana przepływomierza na ori BOSCHA
# Opony zimowe + felgi blaszane 15"
# Felgi 17"

## WIOSNA 2014 ##




d1ef7583d85355ebm.jpg
c7c29d16bd3546acm.jpg
504203d9e35c24b0m.jpg
0f45d621029a7010m.jpg
2e3117d0ae089ca5m.jpg
fa5c0ead69adc657m.jpg
419aaff7c6a84512m.jpg
a1c0cb7413df08bdm.jpg
6dad3c30e914d517m.jpg
89ade02be736702cm.jpg
753262c08a4970c7m.jpg
f29342731a5c1fd4m.jpg
11d9f9ac66934727m.jpg
36be499d67552a41m.jpg
973cb7ed33fe950fm.jpg
91344aedfcc5583bm.jpg
8c47e69847b2d63cm.jpg


Na pokładzie S-LINE :banan:



8c1ce0558cedccd0m.jpg
675b65fd9e3b6f46m.jpg
0c56702b022a3e41m.jpg

Planowane modyfikacje - wiosna 2014

# Zakupione ori felgi 15" z oponami lato/zima oraz 16" tzw. Łopaty z oponami 225/50
# Wymiana klocków hamulcowych na Ferodo
# Listwa do drzwi - przednia prawa
# Hertz DSK 165 - przód + wygłuszenie soudalem ;) - Sprzęt jest czekamy do wiosny na lepszą pogodę
# Hertz DCX 160.3 drzwi tył + wygłuszenie + tapicerka z maskownicami - Sprzęt jest czekamy do wiosny na lepszą pogodę
# Kierownica S-Line
# Sprzężny obniżające -30/40 mm :)
# Chromy na szyby :) cały czas poluje na jakieś okazje :)

A teraz kilka problemów które trapią moje autko :((

# Dziwne stuki podczas ruszania , skręcania i cofania wydobywające się jakby kolumny kierowniczej, wymieniłem 2 przeguby i drążki kierownicze a stuki nadal słychać , nie wiem co może być przyczyną ;/ - wymieniony przegub :)
# gwizdanie w rogu szyby przy 140km/h - podgięta ramka, nic nie gwiżdże :)

Jak na razie to tyle :)

Teraz trochę fotek ( sory za jakość, gdy będę miał więcej czasu wstawię więcej zdjęć )

q4tj.jpg

cjhp.jpg

Skrzynia :)

di9s.jpg

Po oklejeniu

57t6.jpg

xcgg.jpg

bg08.jpg

Jeszcze na Ori 15"

a2dw.jpg

Wymienione na 17"

8w1b.jpg


Dekory - zamsz :) (sory za jakość, będzie lepsza )

kx0z.jpg

Czekam na wasze opinię :)

Pozdro ;)

Edytowane przez Salin92

Opublikowano

Super :) a powiedz mi jak dodać wątek na forum , bo zapomniałem już i nie moge znaleść

Opublikowano

Co tam tyle choinek zapachowych w bagazniku :wink:

Opublikowano
  • Autor
Co tam tyle choinek zapachowych w bagazniku :wink:

Las sadze ;p

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

U góry z lewej strony masz napisane bialo na czarnym "+Napisz nowy temat" ;)

Opublikowano

Zadbana seria, tak wygląda :wink: fotele kubły by się przydały, wnętrze inaczej wygląda :whistling:już nie wspomnę, że koza :decayed:

Opublikowano

Bardzo ladnie zadbany samochod powodzenia w modach i bezawaryjnosci .pzdr

Opublikowano
  • Autor

Nowe zdjęcia wnętrza :)

srt5.jpg

Oklejona osłona silnika, jak myślicie w miarę czy wiocha ?

2n2r.jpg

Opublikowano

Z ta osłoną wiochy nie ma, jak robiłeś deokry? :wink:

Opublikowano

Bardziej chodziło mi o to czy były malowane, czy może obklejone jakimś materiałem. Sam u siebie mam biały carbon ale mi się znudził :decayed:

Opublikowano
Nowe zdjęcia wnętrza :)

Oklejona osłona silnika, jak myślicie w miarę czy wiocha ?

http://imageshack.us/a/img716/2782/2n2r.jpg

gdzie taka osłone na akumulator jak na zdjeciu mozna dorwac i czy podejdzie do A4 B5 po I FL

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się ze na allegro powinny być albo na szrotach, ja jak kupowałem to już ją miałem :decayed:

Opublikowano

W tych ostatnich B5 byly w mojej nie ma i mnie denerwuje ze podczas opadow woda moze kapac z szyby na akumulator narazie prowizorycznie zabezpieczylem aku ale przed zima musze cos znalesc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na allegro masz :wink:

PLASTIK OSŁONA AKUMULATORA AUDI A4 B5 LIFT (3521582983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 05-10-2013 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 10:30 ----------

Był trochę czasu to po pstykałem fotki ;)

Miłego oglądania

xf8g.jpg

zw0z.jpg

yq28.jpg

no0s.jpg

1pih.jpg

7j7z.jpg

70jk.jpg

f8m5.jpg

8iqh.jpg

d87f.jpg

8n3j.jpg

zf0b.jpg

d87f.jpg

r7qp.jpg

xf8g.jpg

Pozdro :)

Opublikowano

Ten napis Hertz z tyłu to wieje wiochą dla mnie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Juz nie ma napisu :)

Opublikowano

ładne te felgi, co to za model ?

Opublikowano
  • Autor

Bellini - Tempo

Opublikowano

Ładna sztuka ale gleby jej brakuje :)gwint się kłania albo 1be

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.