Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Szarak A4 B5 Przymiarka na wiosnę 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, gleba to raczej nie już szybciej 1be

Ale puki co muszę uwikłać się z usterkami bo bezpieczeństwo przede wszystkim a potem rozrywka ;)

Ostatnio robione

# Nowy akumulator

# Tapicerka tylna z maskownicami + głośniki hertz

# Chciałem oklejać konsole klimy + popielniczkę + ten plastik nad radiem folią ( aluminium szczotkowane ) ale wiało wiochą i zostawiłem jak jest

# Zastanawiam się nad wymianą sprężyn na - 30 mm.

# Szukam kierownicy s-line

# W lampach mam pourywane uchwyty i nie wiem czy je kleić czy kupić nowe lampy ...

Za chwile fotki :)

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 19:33 ----------

Dziś w chwili wolnego czasu wstawiłem aktualne fotki samochodu.

Opublikowano

kolego ogarnij lepsze koło i te usterki będzie git i do tego sprężyna -40mm na dwa miesiące i będzie mało tak jak dla nmie

Opublikowano
  • Autor

Puki co szukam jakiś 17 s-line, a potem będę myślał nad wtryskami i i jakaś mapka, zawieszenie bede robił jak mi już to padnie :P

Opublikowano

u mnie kolego ori amor i sprężyna -40mm i pojezdzisz normalnie

Opublikowano
  • Autor

Kurde a mi pisali ze na ori zawieszeniu i na tych sprężyna - 40 to amorki szybko się sypią :/

Opublikowano

Poszukaj 216-tek, zrobisz do tego program i z pompą którą masz na pokładzie wyjdzie piękny wynik. Nie jeden tutaj by się zamienił.

Auto bardzo ładnie się prezentuje, widać że trafiło w dobre ręce ale konieczne zamontuj brakującą listwę do przednich drzwi. Razi po oczach :/

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Poszukaj 216-tek, zrobisz do tego program i z pompą którą masz na pokładzie wyjdzie piękny wynik. Nie jeden tutaj by się zamienił.

Auto bardzo ładnie się prezentuje, widać że trafiło w dobre ręce ale konieczne zamontuj brakującą listwę do przednich drzwi. Razi po oczach :/

Listwa juz jest ...

Nowe zdjęcia w linkach WIOSNA te co sie wyświetlają to tamten sezon ;)

Sorka za małą aktywność na forum ale ostatnio nie miałem czasu ;(

Chciałem sprzedawać Audiczke i zbytnio w nia nie inwestowałem ale pomyślałem ze nie psuje mi sie , mało pali i zostawiam ja ;)

I zaczynamy zabawę od nowa xd

Plany na wiosne:

Wymiana lamp na fake xenon ( ciemne w sródku ) + obrysówki na USA - szukam takich ale nie moge kupic

Sprężyny -40 + 2 tylne amorki sachsa

Felgi 18" S-Line juz są czekają na wiosne

Felgi 17 " S-Line do spzedania :)

Nie długo fotki ;)

Przymiarka wiosenna.

Co myślicie daje rade czy koza ;p

f3f31190dcd25546m.jpg

fc773dd976c7df09m.jpg

e69eb0ea01ee6753m.jpg

452f07e615e74169m.jpg

959820c281f1ebf8m.jpg

bbfc6bb94e1004f2m.jpg

154c63f79d632f66m.jpg

6cb3e9f0ef4db492m.jpg

c47e58a21e4e3a48m.jpg - 300 tys już pękło ;p mam focie na 300 równo ;D

Opublikowano

Oj musisz zejść niżej bo kózka :)

Załóż gwint zejdz troche niżej i będzie cacy ( :

Opublikowano

Koza :P tu masz 1 be?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia właśnie jaka zawiecha... :/ myślałem obniżać sprężynami, ale cały czas się zastanawiam nad sprzedażą i kupieniem b6

Opublikowano

Koza, ale całkiem fajnie na tym kole wygląda, trochą ją obniżyć i będzie git :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.